Tramvajové tratě a příslušenství

Nově budované tratě, řešení problematiky při výstavbě a rekonstrukcích, vozovny a vše s tím související. Nedílnou součástí jsou bohužel i tratě zrušené...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 13.12.2006 23:13

Já nééé... budu tu zlobit, zítra nevstávám, tak si tady rád počtu ještě něco kvalitního...

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 13.12.2006 23:07

Velmi brou :-)

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 13.12.2006 23:06

Jabberwocky píše:1)... - 12) Jdu spát.
1) Asi bych neměl tu trpělivost co ty, ale koneckonců nejsem lektor, ale jen bezceňák z dílen, či co...
...
12) Já jdu taky. Dobrou. :)

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 13.12.2006 23:00

DJ LA DÉFENSE píše:Jéééééééé a co když prší??? :lol: Tak nesměj tramvaje do ulic.
No, tyristorky by skoro neměly :-)

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 13.12.2006 22:59

DJ LA DÉFENSE píše:No jo ty chudáci tramvajáci, my co jezdíme jen s autem nemáme šanci tohle zažít, pocítit jak nebezpečné to kolikrát je... To máš pravdu... Nesmíš o tom uvažovat takhle. :roll: Radši už nic. Zase to je o křivdičce...
No a to je přesně ten teutonský tanec, o kterém jsem mluvil :-)
Takže si to rozložíme:
1) Hasičák utržený ze řetězu samozřejmě ohrožuje každého.
2) Toto fórum je o tramvajích.
3) Mnozí z přispěvatelů jsou tramvajáci.
4) Tramvaják tráví svou pracovní dobu (podobně jako řeba taxikář) v pouličním provozu.
5) Během pracovní doby se mu občas přihodí nepříjemnost, např. ta, o níž psal Petr.
6) Když na něco takového přijde řeč, vcelku přirozeně si postěžuje, že ho předevčírem minula smrtholka o centimetry.
7) Nepochybně tím nemá na mysli, že jde o válku mezi DPP a HZS.
8) Nedomnívá se ani, že jediným ohroženým byl a navždy bude jen on sám a jeho T3.
9) Pokud však někdo takový zážitek nebo risiko, které tramvaják zažil, zlehčuje, tramvaják se pochopitelně ohradí, protože tu cisternu má pořád před očima. Stejně tak by se ohradil taxikář nebo třeba děda v klobouku, co svátečně venčí svoji MB 1000
10) Diskuse, v níž si účastníci vyberou pouze dílčí část a na té bazírují, nikam nevede.
11) Nikam také nevede argument "Tvůj zážitek je shit, jelikož já viděl nehody s větším počtem mrtvých", případně "o nic nešlo, protože na silnici nejsi ohrožen sám".
12) Jdu spát.

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 13.12.2006 22:59

2217 píše:Když už se tu patláte v jakési nehodě na Ípáku a o hasičích v zatáčce v Ječné: Na I.P.P. dnes takový vichr od vrtulníka, že jsem hnedle slítla na zastávce busu 291 na pr...el. A je tady ještě jedna taková drobnůstka. Ano, řidič autíčka vážícího asotva 3tuny si jistě také zažívá své. Tramvaják sedící za asi 20tunovým (?) kolosem z laminátu si zažije kolikrát toi samé. ALE není čistě nááhodou tramvaj za provozu pod proudem? A není nááhodou proud x voda poněkud nebezpečné?? pokud by hasiči "jen" osprchovali autíčko, tak je to myčka zdarma, okud by se rtefili šikovně na rtamku, je z ní shořelej šrot. Kdyžtak někdo, kdo otmu rozumí, opravte. Dík.
Jéééééééé a co když prší??? :lol: Tak nesměj tramvaje do ulic :wink:

Uživatelský avatar
2217
Uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: 16.11.2006 23:16
Bydliště: kousíček od Národní Třídy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 2217 » 13.12.2006 22:57

Když už se tu patláte v jakési nehodě na Ípáku a o hasičích v zatáčce v Ječné: Na I.P.P. dnes takový vichr od vrtulníka, že jsem hnedle slítla na zastávce busu 291 na pr...el. A je tady ještě jedna taková drobnůstka. Ano, řidič autíčka vážícího asotva 3tuny si jistě také zažívá své. Tramvaják sedící za asi 20tunovým (?) kolosem z laminátu si zažije kolikrát toi samé. ALE není čistě nááhodou tramvaj za provozu pod proudem? A není nááhodou proud x voda poněkud nebezpečné?? pokud by hasiči "jen" osprchovali autíčko, tak je to myčka zdarma, okud by se rtefili šikovně na rtamku, je z ní shořelej šrot. Kdyžtak někdo, kdo otmu rozumí, opravte. Dík.

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 13.12.2006 22:43

Jabberwocky píše:Ono to úplně stačí jednou. Nejde tu o hodné tramvajáky, kteří po desítkách umírají kvůli zlým hasičům, nýbrž o nepříjemný zážitek, který řidiči tramvaje může snadno připravit rozjetá cisterna na tramvajovém pásu. A věřím, že v tom okamžiku má člověk dojem, že kouká zubaté do kuchyně.
Navíc bych řekl, že jízda hasičů i saniťáků je občas opravdu riskantní. Stačí málo a ze zachráněných u požáru jsou mrví na ulici. A pak už se ten pan Bych dohání špatně :-(
No jo ty chudáci tramvajáci, my co jezdíme jen s autem nemáme šanci tohle zažít, pocítit jak nebezpečné to kolikrát je... To máš pravdu... Nesmíš o tom uvažovat takhle. :roll: Radši už nic. Zase to je o křivdičce...

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 13.12.2006 22:41

DJ LA DÉFENSE píše:Tak se podivej, Radek to tady prezentuje, jak kdyby ho denně ohrožovala kila hasičů... :roll: Já hodil jenom mírnej, nic neříkající joke a vidíš ty reakce...
Ono to úplně stačí jednou. Nejde tu o hodné tramvajáky, kteří po desítkách umírají kvůli zlým hasičům, nýbrž o nepříjemný zážitek, který řidiči tramvaje může snadno připravit rozjetá cisterna na tramvajovém pásu. A věřím, že v tom okamžiku má člověk dojem, že kouká zubaté do kuchyně.
Navíc bych řekl, že jízda hasičů i saniťáků je občas opravdu riskantní. Stačí málo a ze zachráněných u požáru jsou mrví na ulici. A pak už se ten pan Bych dohání špatně :-(

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 13.12.2006 22:35

Jabberwocky píše:DJ má občas zvláštní schopnost totálně se minout s jádrem problému a pak kolem něj při jeho hledání tančit teutonský válečný tanec ;-) Není-li to ovšem nachvál, že ano... ;-)
Tak se podivej, Radek to tady prezentuje, jak kdyby ho denně ohrožovala kila hasičů... :roll: Já hodil jenom mírnej, nic neříkající joke a vidíš ty reakce...

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 13.12.2006 22:32

DJ LA DÉFENSE píše:Ty si se ozval, hodně zbytečně... Já to komentovat ani nechtěl. Ale tyy máš potřebu k tomu něco říct, že?
Ne, to opravdu nemám. NO COMMENT !

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 13.12.2006 22:31

DJ má občas zvláštní schopnost totálně se minout s jádrem problému a pak kolem něj při jeho hledání tančit teutonský válečný tanec ;-) Není-li to ovšem nachvál, že ano... ;-)

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 13.12.2006 22:31

demon píše:Radku tohle NEMÁ SMYSL !!! Vybodni se na to !
Je to zase jen provokace a já v.. na to skočil...
Ty si se ozval, hodně zbytečně... Já to komentovat ani nechtěl. Ale tyy máš potřebu k tomu něco říct, že?

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 13.12.2006 22:29

Radku tohle NEMÁ SMYSL !!! Vybodni se na to !
Je to zase jen provokace a já v.. na to skočil...

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 13.12.2006 22:27

To je, ale riziko nás všech. Nehodu jsem zažil na vlastní kůži, a viděl jsem i sešrotovaný auta na D1 mezi kamionama... Tak buď v pohodě... ase tady nedělej ublíženýho, kolikrát tě ty zlý hasiči ohrozí, jsou to čestné vyjimky byť nepříjemné...

Odpovědět