Tramvajové tratě a příslušenství

Nově budované tratě, řešení problematiky při výstavbě a rekonstrukcích, vozovny a vše s tím související. Nedílnou součástí jsou bohužel i tratě zrušené...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 13.12.2006 22:21

DJ LA DÉFENSE píše:To víš já se o hňupech z nehod na Karláku, z Pavláku nerad bavim...
To asi myslíš ty nebohý chodce a hasiče viď...
Jsi zase docela voraženej, víš ?
Sklidni !!!
Pardon, mam já tohle zapotřebí ? :cry:
Naposledy upravil(a) demon dne 13.12.2006 22:26, celkem upraveno 1 x.

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 13.12.2006 22:16

demon píše:No ještě aby... :evil:
To víš já se o hňupech z nehod na Karláku, z Pavláku nerad bavim...

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 13.12.2006 22:11

DJ LA DÉFENSE píše:Já se nebavim vůbec o žádný nehodě. Nic sem o ni nepsal, tak klid jo ??
No ještě aby... :evil:

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 13.12.2006 22:01

demon píše:DJeji nevrtej se zase do toho a ber už jednou navžvdy v potaz, že tu nehodu zavinil řidič HZS a aktuálně mu hrozí 5 let na tvrdo...
Teda ne že bych to někomu přál, ale je to tak !
Tohle neni pohádka o hodných hasičích a zlých tramvajácích, tohle je realita !!!
Já se nebavim vůbec o žádný nehodě. Nic sem o ni nepsal, tak klid jo ??

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 13.12.2006 21:39

DJ LA DÉFENSE píše:Jééé ty zlý hasiči... Přesně jsem tohle zase čekal, radši bez komentáře... :roll:
DJeji nevrtej se zase do toho a ber už jednou navžvdy v potaz, že tu nehodu zavinil řidič HZS a aktuálně mu hrozí 5 let na tvrdo...
Teda ne že bych to někomu přál, ale je to tak !
Tohle neni pohádka o hodných hasičích a zlých tramvajácích, tohle je realita !!!

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 13.12.2006 21:20

radek31 píše:on by tě humor přešel, kdyby se na tebe řítila naložená cisterna - taky už jsem to tam zažil a je to hnusný pocit - řidič tramvaje je pouze za laminátem a sklem a hasiči tam občas jedou jak hovada
Jééé ty zlý hasiči... Přesně jsem tohle zase čekal, radši bez komentáře... :roll:

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 13.12.2006 21:11

DJ LA DÉFENSE píše:Proč, bo vy ste tramvaj a vaše švíckost by zase byla ukřivděna
on by tě humor přešel, kdyby se na tebe řítila naložená cisterna - taky už jsem to tam zažil a je to hnusný pocit - řidič tramvaje je pouze za laminátem a sklem a hasiči tam občas jedou jak hovada

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 13.12.2006 20:38

Petr píše:Když jsem viděl, jak se proti mé stojící tramvaji vyřítili do té zatáčky s těžkým vozem ...
No však on se tuším zrovna na Pavláku přece průšvih stal. Byli to hasiči, kdo tam odhodil auto na chodník, ne? Mám dojem, že z toho tenkrát byl jeden mrtvý a jedna těžce raněná nebo tak nějak. Ono, dokud to zvládají, tak je to na aplaus, ale když se něco stane... A tramvaj zas není takový kolos, aby si poradila s hasičským autem. Raději nedomýšlet :-/

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 13.12.2006 19:51

Petr píše:Nezastírám, že párkrát ve mně byla velmi malá dušička, když jsem stál s tramvají v Ječné na spodních světlech s magistrálou, vyjížděli hasiči a doprava do Ječné, dolů ke Karláku. Když jsem viděl, jak se proti mé stojící tramvaje vyřítili do té zatáčky s těžkým vozem jak šílenci (uznávám, že požár není žádná sranda), tak jsem intuitivně v kabině šel na druhou stranu. Fakt jsem se lekl.... A tak nějak nechápu, že když už si vyklidí magistrálu od aut pomocí SSZ, že si stejně nevyklidí i SSZ od tramvají v Ječné...
Proč, bo vy ste tramvaj a vaše švíckost by zase byla ukřivděna :lol: :lol: :lol: (joke jenom)

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 13.12.2006 19:49

Petr píše:Taky je trochu zvláštní, že v západních zemích to jde, tam jsou dokonce i tratě leckde zatravněné na úrovni pražců a trať tak působí dojmem otevřeného svršku.
Ale u těch Střešovic je trávník mezi stromy, ne v trati, takže si tam můžou jezdit jak šílenci... (Ona je sranda, když stojíš na ostrůvku, silnice prázdná a po kolejích se prořítí jak prase sanitka, policajti, hasiči....)
Kdyby jela sanitka kvůli tobě , nebo kdyby hasiči jeli tobě hasit dům tak by si byl rád že jedou jako prasata a budou u tebe co nejdřív.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 13.12.2006 19:46

Jabberwocky píše:To musí být dost blbé i pro řidiče tramvaje. Hasičák plný vody...
Nezastírám, že párkrát ve mně byla velmi malá dušička, když jsem stál s tramvají v Ječné na spodních světlech s magistrálou, vyjížděli hasiči a doprava do Ječné, dolů ke Karláku. Když jsem viděl, jak se proti mé stojící tramvaje vyřítili do té zatáčky s těžkým vozem jak šílenci (uznávám, že požár není žádná sranda), tak jsem intuitivně v kabině šel na druhou stranu. Fakt jsem se lekl.... A tak nějak nechápu, že když už si vyklidí magistrálu od aut pomocí SSZ, že si stejně nevyklidí i SSZ od tramvají v Ječné...

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 13.12.2006 19:31

To musí být dost blbé i pro řidiče tramvaje. Hasičák plný vody...

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 13.12.2006 18:34

Jabberwocky píše:Zase to nemají rádi saniťáci a hasiči, kteří po tramvajovém pásu rádi objíždějí zácpy.
Taky je trochu zvláštní, že v západních zemích to jde, tam jsou dokonce i tratě leckde zatravněné na úrovni pražců a trať tak působí dojmem otevřeného svršku.
Ale u těch Střešovic je trávník mezi stromy, ne v trati, takže si tam můžou jezdit jak šílenci... (Ona je sranda, když stojíš na ostrůvku, silnice prázdná a po kolejích se prořítí jak prase sanitka, policajti, hasiči....)

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 13.12.2006 17:43

Zase to nemají rádi saniťáci a hasiči, kteří po tramvajovém pásu rádi objíždějí zácpy.

Uživatelský avatar
pawel
Uživatel
Příspěvky: 2384
Registrován: 15.7.2004 23:10
Bydliště: M22 / U8

Příspěvek od pawel » 13.12.2006 16:06

no to je dost...travnik nebo nejaky kericky by doopravdy neskodily. takovyhle mist je v praze mnoho a oko esteta musi doopravdy zaplakat (hostivar, evropska, repy...asle i jinde, nejen v okoli TT). treba v mnichove je temer kolem kazde trati na zvysenem telese zelen, pokud je na to jen trochu mista. snad se toho casem dockame i tady. jednak lidi nelezou do koleji (kericky), no a hlavne to prispiva k pozitivnimu vnimani mhd mezi lidmi.

Odpovědět