Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Nově budované tratě, řešení problematiky při výstavbě a rekonstrukcích, vozovny a vše s tím související. Nedílnou součástí jsou bohužel i tratě zrušené...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4462
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od von Špilberk » 29.4.2016 18:54

P_V píše:No když teď máme šéfem výboru dopravy pana Rozcuchaného...
Další dobrej fór. :lol:
Si vždycky říkám, že hůř už s tou pražskou dopravou být nemůže, a ono to jde. Tahle sestava: radní pro dopravu + šéf výboru pro dopravu, to je jak Itchy a Scratchy. #-o

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4076
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od P_V » 29.4.2016 18:05

No když teď máme šéfem výboru dopravy pana Rozcuchaného...
I když, pro něj jsou možná i tramvaje neekologické a asi je nechá předělat na cyklostezky. :D

von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4462
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od von Špilberk » 29.4.2016 17:10

P_V píše:S prodloužením na jižák se asi v dohledné době 30 let nepočítá, když se dají do zásadnější rekonstrukce...
Dobrej fór. :lol: On někdo očekával něco jiného :?:

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4076
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od P_V » 29.4.2016 11:59

von Špilberk píše: se bude dělat i smyčka Spořilov (prý jedna výstupní a 2 nástupní zastávky)
S prodloužením na jižák se asi v dohledné době 30 let nepočítá, když se dají do zásadnější rekonstrukce...

von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4462
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od von Špilberk » 29.4.2016 11:05

stručný výcuc ze školení:
Karlín do 11. 5.
v létě:
protihluková stěna v KO (RTT Klapkova až příští rok, Voz. Hloubětín 2018)
Staroměstská - Čechův most
s RTT Nuselská - U Plynárny se bude dělat i smyčka Spořilov (prý jedna výstupní a 2 nástupní zastávky)
oprava Pavlák - Mírák
instalace R03 na kpt. Jaroše

von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4462
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od von Špilberk » 26.4.2016 14:47

V aktuálním Tučňáku (http://www.praha4.cz/file/yJ921/05-Tucn ... n-2016.pdf)(str. 7) info o RTT Nuselská a U Plynárny.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

milbi
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 16.5.2009 19:26
Bydliště: Milovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od milbi » 25.4.2016 22:38

Před a v zastávce Karlínské náměstí ZC jsem dneska narazil na malé pasti na mamuty (cca. na šířku pneumatiky auta z každé strany kolejnice). Zajímalo by mě, kdo to značil, protože na vozovce to není ve tmě skoro vidět a svislé značky spíš nabádají, aby řidič jel protisměrem...

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od XSC » 25.4.2016 21:33

Karosák píše:...Tempo dělníků Alstapu je velmi, velmi vlažné. Před 3 týdny jsem tam měl pochůzku a mnoho se od té doby nezměnilo. Kdyby bylo tempo jako na Vršovické, už se mohlo jezdit. V dotčeném úseku neprobíhá žádná cizí, ani vyvolaná investice, ktera by RTT měla nestandardně prodlužovat. Působí to na mne, že tato RTT není tak politicky exponovaná jako Vršovická a Alstap, s menším počtem dělníků a delším časem realizace, mohl nabídnout nižší cenu. Pokud se nepletu, toto už není hrazeno z EU EUR.
Výluka je psaná až do půlky května a už před týdnem mi nebylo jasné, co tak dlouho budou dělat :-)

Uživatelský avatar
slonik
Uživatel
Příspěvky: 407
Registrován: 02.12.2008 16:15
Bydliště: 1, 6, 14, 25, 54

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od slonik » 25.4.2016 21:17

Nedělá se to tak, tak místo toho radši uděláme absolutní paskvil se dvěma zastávkama za sebou. To ať se do toho radši nehrabe nebo ať prostě bus staví nebezbariérově...

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3856
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od Karosák » 25.4.2016 19:41

Ve Francouzské je cyklo-pseudovídeň. Vše gumokolní po silnici, jen cyklo má vyjímku na vídeň. Ale kdybys měl klasickou vídeň, musel bys to ošetřit DZ a stejně ti pak jedoucí za busem zůstanou za busem a ještě ho ob/jebou zleva. To asi cajti nedovolí, není to úplně standardní a snadná situace. Ostatně i s klasickými vídněmi to v Holeškách drhlo...

Uživatelský avatar
slonik
Uživatel
Příspěvky: 407
Registrován: 02.12.2008 16:15
Bydliště: 1, 6, 14, 25, 54

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od slonik » 25.4.2016 18:54

Tempo nevadí, jen ať se to klidně protáhne. Karlín má proklad a klid od tranzitu a Holešovice 3 :lol:

Jinak, doslechl jsem se, že se chystá rekonstrukce zastávek Maniny na vídeňský typ. Údajně by mělo dojít k posunu zastávek po pár metrech protisměrně, prý kvůli minibusu, který bude stavit před nimi. Je nějakej důvod, proč by nemohl bus zastavit u vídně, jako ve Francouzské?

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3856
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od Karosák » 25.4.2016 18:15

Palachovo nám.
Ale časový rozsah odpovídá něčemu většímu, než jen výměně panelů. Jak dlouho trvala loni ta rekonstrukce oblouku u Bulhara? Z:idea:

Jinak jsem si prošel Karlín a jsem pln dojmů :shock:

Rodí se zastávky. Urxova zkráceny na délku jedné soupravy a posunuty na východ takto: https://mapy.cz/s/CzeG
Obě hrany stejné délky jsou vstřícně, v prostoru zastávky je rozšířena osovka-kolej do centra ustupuje na sever a u vozovny se opět vrací k jihu, kolej z centra je v přímé. Otevírá se zde možnost společné zastávky pro nějaký eventuelní midibusový karlínsko-rohanský vymeták.
Dále je v zastávkách snížena niveleta, ale v prostoru výjezdu/přejezdu z Urxovy je naopak zvýšena a je tam pěkná vlna společně se změnou osovky. Jízdní komfort neutrpí. Na pohled je to trochu geometrická divočina, ale rozhodně to není dobytkárna jako u Edenu :prase
Dále zde: https://mapy.cz/s/Czk0 vznikl nový přejezd přes trať v plné parádě. Kvůli vjezdu do areálu Invalidovny mi to přijde teda trochu zbytečné @3656
O kus dále v úrovni pomníku: https://mapy.cz/s/CzlA je travnatý zákryt TT v délce cca 20 metrů nahrazen dlažbou, ale nájezdy nejsou realizovány-naprosto nechápu :smt107
Přejezd Za Invalidvnou je zachován v plné parádě. Zastávky Invalidovna jsou v původní poloze na délku dvou souprav-patrné podle vznikajících hran. Naprosto zmaten jsem ale z okolní komunikace, není mi vůbec jasné odkud a kam bude možné se po tomto úseku Sokolovské pohybovat IAD. Pouze se domnívám, že od Urxovy to půjde až k zast. Invalidovna a to slepé střevo může být využito pro parkování. Zastávky Invalidovna pak budou plynule navazovat na chodník, takže takový veliký mys až ke zvýšenému pásu, který tak znemožní tranzit. Kdo by to chtěl vzít po kolejích, bude mu to asi znemožněno jakousi novou vychytávkou, ke které bych rovněž potřeboval vysvětlení-viz obrázek :?: :idea:

Dále je trať jak byla, jen nahrazeny BKV klasikou a od Švábků pak w-tramem. Tempo dělníků Alstapu je velmi, velmi vlažné. Před 3 týdny jsem tam měl pochůzku a mnoho se od té doby nezměnilo. Kdyby bylo tempo jako na Vršovické, už se mohlo jezdit. V dotčeném úseku neprobíhá žádná cizí, ani vyvolaná investice, ktera by RTT měla nestandardně prodlužovat. Působí to na mne, že tato RTT není tak politicky exponovaná jako Vršovická a Alstap, s menším počtem dělníků a delším časem realizace, mohl nabídnout nižší cenu. Pokud se nepletu, toto už není hrazeno z EU EUR.

von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4462
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od von Špilberk » 25.4.2016 14:13

Nová výluka: http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/staro ... -tramvaji/
Máme na to i oběžník, ale i v oběžníku mě docela zaujala ta oprava TT. To nám asi z toho esíčka w-tram neudělají, co :?: To by asi napsali rekonstrukce TT. 8-)

Uživatelský avatar
pawel
Uživatel
Příspěvky: 2384
Registrován: 15.7.2004 23:10
Bydliště: M22 / U8

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od pawel » 21.4.2016 21:22

P_V píše:Chtělo by to navrhnout osvětlovací nástavec i na sloup s elektrobižuterií. Když už jde o to estetično.
videno vsude mozne v nemecku, takze to jde.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Příspěvek od Bobik » 20.4.2016 17:09

Karosák - protože krásno. Ono to na pohled vypadá opravdu hezky, ale to s tím zhoršením výhledu bylo první co mě napadlo, když jsem tamtudy jel. Už se těším, až tam nějakej přechodec vybafne zpoza sloupu. Ale je otázka, co bude na tý zahrádce vedle kolejí, jestli oraniště s kytkama jako předtím (po kterým se nedá moc chodit), tak budou ty místa courání docela dobře odhadnutelný. Spíš se bojím, aby nám tam ráno a večer nezačali houfně venčit pejsky, když tam maj takovou hezkou travičku (jak se třeba zhusta děje na Břevnově).

Odpovědět