Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí

Nově budované tratě, řešení problematiky při výstavbě a rekonstrukcích, vozovny a vše s tím související. Nedílnou součástí jsou bohužel i tratě zrušené...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odeslatod radek31 v 29.10.2006 22:11

DavidD napsal:Koukni se sám dneska na svoje příspěvky, nepřijde mi, že jsou k K-M regulérní.
s KM si takhle flejmujeme už měsíce, známe se osobně a mám dojem, že spolu nemáme problém, nebo se pletu KM?

Martin to je jiná káva, ten nezná míru
radek31
Moderátor

Odeslatod Tom 11 v 29.10.2006 22:11

No,ale je to opravdu na nic,když se někdo musí obhajovat "dvojníkem".Nevím,ale zase je to celkem zbytečný...
Tom 11
Uživatel

Bydliště: Byla doba, kdy se mé bydliště nacházelo u linky, jejíž číslo mám v nicku.

Odeslatod radek31 v 29.10.2006 22:10

2 KM - v tom manipulování je imho největší problém - ty tu tvrdíš, že jako jediný víš co je pro cestujícího (každého v Praze, protože hodláš rušit linky i tam, kde jsi už měsíce/roky nebyl) správné, že je to nesvéprávný ***** a musí za něj být rozhodnuto - jen se zeptám, až ty umřeš na koho se máme obrátit pro osvícené rady? bude nějaký ÚVKMS(Ústřední výbor KM strany)?

je to naopak - cestující ti poptávkou ukážou, kde máš vytvořit nabídku

dám příklad
když se stavělo sídliště v ČR tak projektant rozhodl, kde budou chodníky - výsledek? všude prošlapané cestičky, kde to mají lidi blízko, kde jim to vyhovuje (najdeš to všude)

když se stavělo (mám dojem, že to bylo Švédsko, nevím v jakém dokumentu jsem to viděl), tak se postavilo sídliště a 2 měsíce tam nebyl jediný chodník - pak tam přišel architekt, podíval se, kde jsou cestičky nejvíc prošlapané, zakreslil chodníky, nechalo se to vybetonovat a výsledek o 100% lepší než v ČR
radek31
Moderátor

Odeslatod K-M v 29.10.2006 22:10

DavidD napsal:Občas se prostě vyplatí nereagovat a nechat to být.Koukni se sám dneska na svoje příspěvky, nepřijde mi, že jsou k K-M regulérní.

???? Cuže???
K-M

Odeslatod DJ LA DÉFENSE v 29.10.2006 22:09

radek31 napsal:protože si to nepamatuješ, nebo jsi to nezažil - často to bylo neskutečný kousek od ukončení provozu fóra - museli jsme Petra přesvědčovat, aby dal fóru ještě šanci - pak zmizel MartinKT a kocour a najedou se tu zase dalo diskutovat - už jsem si myslel, že to vydrží a máme ho tu zpět (nebo jeho dvojníka)
Hááááááájzlové po*raný. To je hrozný, když má někdo jinej názor. Fuj střílet to...
DJ LA DÉFENSE
Uživatel

Odeslatod K-M v 29.10.2006 22:09

Noční Vinohradská? Taky jednoduchý: 51 zc od Vinice na UDDP, 55 zc od Vinice: Flora-Muzeum-IPP-Zvonařka.
Ale lépe 504 od P4 z IPP: -Muzeum (před rozhlasem)-Italská-V.tržnice- JzP-Husinecká-Památník-..-Ohrada.
Nebo 511 z IPP dtto, ale z Husinecké-Masná-Florenc.
K-M

Odeslatod DavidD v 29.10.2006 22:08

radek31 napsal:protože si to nepamatuješ, nebo jsi to nezažil - často to bylo neskutečný kousek od ukončení provozu fóra - museli jsme Petra přesvědčovat, aby dal fóru ještě šanci - pak zmizel MartinKT a kocour a najedou se tu zase dalo diskutovat - už jsem si myslel, že to vydrží a máme ho tu zpět (nebo jeho dvojníka)

Člověče ty časy si pamatuju, i když jsem tu ještě nebyl registrovaný, tak jsem to četl anonimě a nechci je obhajovat, ale kolikrát mi to přišlo ze strany moderátoru zbytečně vyhrocené a oni vás dostávali kam přesně chtěli. Občas se prostě vyplatí nereagovat a nechat to být.Koukni se sám dneska na svoje příspěvky, nepřijde mi, že jsou k K-M regulérní.
DavidD
Uživatel

Odeslatod DJ LA DÉFENSE v 29.10.2006 22:06

Tom 11 napsal:Hm,takže cizinci ať si chodí pěšky... :lol: No,kdyby se chtělo tak by se to dalo předělat ne?
Nejsem si jistej, jak moc by šla ta křižovatka vyosit, ale myslim, že oblouk od MUZEA k IPP asi opravdu nevešel.
DJ LA DÉFENSE
Uživatel

Odeslatod Tom 11 v 29.10.2006 22:04

DJ LA DÉFENSE napsal:Nevejdou se tam ty oblouky.

Hm,takže cizinci ať si chodí pěšky... :lol: No,kdyby se chtělo tak by se to dalo předělat ne?
Tom 11
Uživatel

Bydliště: Byla doba, kdy se mé bydliště nacházelo u linky, jejíž číslo mám v nicku.

Odeslatod DJ LA DÉFENSE v 29.10.2006 22:04

DavidD napsal:No pokud by mělo být v každém voze kolem 2-4 stojících cestujících, tak to by byla moje vize ideálního dp, ale bohužel neni tomu tak ani v odpolední špičce. Jen se to občas sjede a ta 4. souprava jede prázdná.
Odpoledne jsem to takhle zažil vždycky a tahle vize tvoje je neekonomická...
DJ LA DÉFENSE
Uživatel

Odeslatod K-M v 29.10.2006 22:03

R31: My si v zásadě neodporujeme, ono když cestujícímu sebereš pohodlnou a drahou hračku, najde si jinou, lacinější, která zatím leží ladem a zjistí, že je jen o něco méně pohodlná. V tom s tebou souhlasím. Nemyslím, že by ale kaštan za každou cenu lezl do IAD. Ta motivace pro rozhodování IAD vs. MHD je jinde než jen v nacpanosti a intervalech. Přesně se to projevilo na tom VN, když tam byla výluka - náhle stačila jedna linka pro ty co tam měli cíl, a ti lenoši, co se prováželi po povrchu a náhle nemohli, tak si našli jinou cestu. Jeli přes Vinohrady (9na10), jeli metrem (3naB), jeli přes Malou stranu(14na12). Kolik příkladů ti musím ještě uvést, abys připustil , že s davem lze vhodně zvolenými prostředky manipulovat a dopravovat jej tak, aby byl spokojen a aby mě to málo stálo? A že tyhle varianty ti tu nastiňuju, kdežto ty proti tomu máš jen jediný: Nehýbat a když už hnout tak jedině kvantitativně přidat další tramvaje. Ale futrováním kvantity lepší kvalitu nedostaneš.
K-M

Odeslatod DJ LA DÉFENSE v 29.10.2006 22:03

demon napsal:Nějakej příklad by nebyl ?
Nebudeš, nerad ti beru iluze, ale nebudeš...

proč myslíš, že nebudu? Určitě neskončim jako údržbář v dílnách mám na víc, ale proč myslíš, že ne?

příklady:
střídané přestávky, střídané přestávky s oddělením řidiče od vozu, nepotřebnost 17 na Ďáblice se potvrdila teďka,... A vyjdou mu ty výjezdy přes celou Prahu a hlavně šetření, tady se totiž mrhá hrozně penězma.
DJ LA DÉFENSE
Uživatel

Odeslatod DavidD v 29.10.2006 22:02

DJ LA DÉFENSE napsal:Radku na Řepy jsou 4 linky moc, vezl jsem se tam odpoledne ve špičce už ixkrát a z Kotlářky to jede prázdné. Všichni vesele sedí a když dva lidi stojí je to moc.

No pokud by mělo být v každém voze kolem 2-4 stojících cestujících, tak to by byla moje vize ideálního dp, ale bohužel neni tomu tak ani v odpolední špičce. Jen se to občas sjede a ta 4. souprava jede prázdná.
DavidD
Uživatel

Odeslatod DJ LA DÉFENSE v 29.10.2006 22:01

Tom 11 napsal:Tak se trochu vydávám z Řep jinam.Jenom nechápu,proč se nemůže dát výhybka na křiž.I.P.Pavlova od Muzea.Hodně cizinců tam pátrá ale nikdo neví,že po Korunní jezdí l.č.51...hodně lidí by tam noční po Vinohradské uvítalo...třeba nějakou l.č.50...
Nevejdou se tam ty oblouky.
DJ LA DÉFENSE
Uživatel

Odeslatod demon v 29.10.2006 22:00

DJ LA DÉFENSE napsal:Vychází mu toho dost celkem... A třeba jednou budu co ty víš... :lol:

Nějakej příklad by nebyl ?
Nebudeš, nerad ti beru iluze, ale nebudeš...
demon
Uživatel

PředchozíDalší

Zpět na Tramvajové tratě a infrastruktura