Diskuze o všem, co v Praze přepravuje, přepravovalo a přepracovat bude cestující veřejnost...
Moderátor: TRAM-FÓRUM
-
Alexian
- Uživatel
- Příspěvky: 49
- Registrován: 11.12.2008 3:49
Příspěvek
od Alexian » 31.8.2009 13:01
Náhodou fotka interiéru by asi nebyla?

-
S_M_Lomoz
- Uživatel
- Příspěvky: 229
- Registrován: 06.3.2005 22:30
- Bydliště: Praha
Příspěvek
od S_M_Lomoz » 31.8.2009 11:41
No - vzhledem k tomu, jak velké modelové řady to byl prototyp, by bývalo bylo prima ho mít. Ovšem po skoro pětadvaceti letech to rozlité mlíko zkyslo, takže brečet nad ním je poměrně zbytečné.
-
mirbrno
- Uživatel
- Příspěvky: 80
- Registrován: 29.8.2009 13:05
Příspěvek
od mirbrno » 31.8.2009 10:50
Ta prototypová T3 byla jiná než ostatní T3 a proto je škoda,že se nedochovala.Měla odlišné prvedení laku,vozové skříně,čelních reflektorů a třeba i interiéru

-
Absolut
- Moderátor
- Příspěvky: 5319
- Registrován: 21.12.2005 12:28
- Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...
Příspěvek
od Absolut » 31.8.2009 10:24
Myslím, že zachování vozů 6149 a 6102 je lepší, než mít 6101. Vůz 6101 byl atypický a následovala jej sériová výroba. Atypické vozy je podle mého názoru správné skladovat pouze případě, kdy jsou něčím významné, ale není jim přáno a nedojde k sériové výrobě. Proto si myslím, že je třeba dobře, že byl zachován trolejbus Tatra T401, že je špatně, že se nepodařila záchrana jednotky R1, že je dobře, že byla sešrotována RT6-N 0028 atd...
-
mirbrno
- Uživatel
- Příspěvky: 80
- Registrován: 29.8.2009 13:05
Příspěvek
od mirbrno » 31.8.2009 9:19
Krásná fotka prototypu T3,kterou jsem ještě neviděl.Je škoda,že se nedochoval prototyp v původní podobě do dnešních dnů

-
syverin
- Uživatel
- Příspěvky: 947
- Registrován: 29.11.2004 14:00
- Bydliště: V noci 512
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od syverin » 31.8.2009 8:36
Hm, teď jsem si deset minut lámal hlavu, kde to asi tak může být. Přitom se to místo za těch 48 let skoro nezměnilo.
Ale je to moc krásná fotka (takovej ten smajlík, co má místo očí srdíčka;)
-
Absolut
- Moderátor
- Příspěvky: 5319
- Registrován: 21.12.2005 12:28
- Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...
Příspěvek
od Absolut » 31.8.2009 7:46
Napadá mě skromný dotaz - jak moc by byl problém při rozbíhajících se PO vozů T3R.P osazovat vybrané kousky tohoto typu také klimatizační jednotkou? Nechci důvody, proč to nejde, jen odhad nutného technického zásahu do vozu, odhad nákladů a případně nějaký názor, zda by to třeba na nějakých 8 let do další PO mělo smysl. Pane Démon?
-
Absolut
- Moderátor
- Příspěvky: 5319
- Registrován: 21.12.2005 12:28
- Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...
Příspěvek
od Absolut » 31.8.2009 7:25
Pawel:
Ale no tak...
6101-1.jpg
-
demon
- Uživatel
- Příspěvky: 6798
- Registrován: 08.4.2006 16:32
- Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od demon » 31.8.2009 6:16
pawel píše:výborně. znamená to i digitalizaci výzbroje a konec mručení? díky.
Ale tak to zase ne, viz DavidD.
Standartizace ano, ale jen s "přijatelnými" náklady.

-
DavidD
- Uživatel
- Příspěvky: 1625
- Registrován: 10.5.2006 17:36
Příspěvek
od DavidD » 31.8.2009 1:01
pawel píše:demon píše:Všechny R.P budou na PO standartizovány dle > 8530
výborně. znamená to i digitalizaci výzbroje a konec mručení? díky.
No nejsem si jistý, ale myslím, že by to byla drahá legrace..
-
pawel
- Uživatel
- Příspěvky: 2404
- Registrován: 15.7.2004 23:10
- Bydliště: M22 / U8
Příspěvek
od pawel » 31.8.2009 0:51
demon píše:pawel píše:...nebo spíš propagační foto ČKD z roku 1961.
huš!
chichi
demon píše:Všechny R.P budou na PO standartizovány dle > 8530
výborně. znamená to i digitalizaci výzbroje a konec mručení? díky.
-
tramvajka
- Uživatel
- Příspěvky: 769
- Registrován: 11.8.2009 16:43
- Bydliště: Bohužel už u "S7"
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od tramvajka » 31.8.2009 0:43
-
DavidD
- Uživatel
- Příspěvky: 1625
- Registrován: 10.5.2006 17:36
Příspěvek
od DavidD » 31.8.2009 0:27
tramvajka píše:MOp píše:žádne nove podvozky doprčic! pouze nova kola
Vždyť jo

!
Nová kola, nejsou nové podvozky

-
XSC
- Uživatel
- Příspěvky: 1568
- Registrován: 19.11.2004 21:38
- Bydliště: 8,24,B
Příspěvek
od XSC » 30.8.2009 23:57
pawel píše:...nebo spíš propagační foto ČKD z roku 1961.
To by ty baráky byly jednotně šedivý

-
KGX 63
- Uživatel
- Příspěvky: 470
- Registrován: 30.1.2007 13:16
- Bydliště: jižní konečná metra C
Příspěvek
od KGX 63 » 30.8.2009 23:41
demon píše:Klimatizační jednotkou se v dílnách osazuje wana 8262.
Už je zpátky doma

Doufám, že tím to pro letošek nekončí (8251-8261)
