Škoda 15T ForCity

Diskuze o všem, co v Praze přepravuje, přepravovalo a přepracovat bude cestující veřejnost...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Štěpán
Uživatel
Příspěvky: 696
Registrován: 10.10.2007 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od Štěpán » 29.9.2010 21:44

Ještě je tu jedna varianta: Vzhledem k tomu, že se nám po volbách pravděpodobně změní vedení magistrátu, tak už taky nemusí být taková snaha o prosazení 15T do provozu. Už někdo rozmýšlel, kdy Praha konečně vyhodnotí projekt 15T jako nepovedený a odstoupí od smluv?

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4767
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od MOp » 29.9.2010 21:05

Hhoonnzzaa a jiní, kteří se neustále ptají na 15T:

Pražané dostanou pěkný dárek k Vánocům.

Hhoonnzzaa
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: 09.5.2009 18:15

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od Hhoonnzzaa » 29.9.2010 21:02

V 19:25 byla už pod střechou na Pankráci. Tak co? Jak to teď vlastně je? Je nějaký oficiální termín nebo aspoň plán?

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6798
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od demon » 29.9.2010 19:11

Jela z dílen, důvod návštěvy nezjištěn.

jaydee2008
Uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 25.6.2010 22:11
Bydliště: 6, 11, 56, 124, 139, 188 a blízko 18 a 53
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od jaydee2008 » 29.9.2010 14:33

9201 spatřena ve 14:28 u zastávky Černokostelecká směr centrum.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6798
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od demon » 28.9.2010 21:10

jara píše:Já dneska slavnou 15T (9201) viděl v 3:39 na Kamenické směr letná. To se najíždí znova km?
Nikoliv, jen ověřovací provoz po nutných opravách.

Uživatelský avatar
Lister
Uživatel
Příspěvky: 166
Registrován: 22.1.2004 9:17
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od Lister » 27.9.2010 21:31

Před polednem viděna 9201 na Stírce odbočujíc do Zenklovy a pak ještě kolem 14:15 přijížděla na Lehovec.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od jara » 27.9.2010 15:52

Já dneska slavnou 15T (9201) viděl v 3:39 na Kamenické směr letná. To se najíždí znova km?

Uživatelský avatar
tramvajka
Uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: 11.8.2009 16:43
Bydliště: Bohužel už u "S7"
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od tramvajka » 27.9.2010 5:00

Dnes, během " mé služby na noční " 15T viděna asi 3x. Naposledy spatřena ve 4:30 na Štrosu :wink: .

Uživatelský avatar
tramvajka
Uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: 11.8.2009 16:43
Bydliště: Bohužel už u "S7"
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od tramvajka » 25.9.2010 17:06

No, a dneska nám opět jezdí na ZKUŠEBNÍ JÍZDĚ. Asi tak před 30 minutama zachycena na Náměstí Republiky :wink:
15T na Náměstí Republiky.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
8251
Uživatel
Příspěvky: 242
Registrován: 15.7.2007 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od 8251 » 25.9.2010 15:27

Dnes jsem 9201 viděl cca v 1:20 na Vypichu :-)

hawaj
Uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: 12.9.2009 13:01

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od hawaj » 25.9.2010 13:19

Ano, 9201 včera jezdila odpoledne s orientací 24 - NENASTUPOVAT a pak celý večer a noc jezdilajako zkušební jízda. NAposledy viděna ve 2:50 ve smyčce Lehovec

Uživatelský avatar
DavidD
Uživatel
Příspěvky: 1625
Registrován: 10.5.2006 17:36

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od DavidD » 24.9.2010 21:41

Nemohla tam být dlouho, tak max. jedno-dvě kola..

Uživatelský avatar
tramvajka
Uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: 11.8.2009 16:43
Bydliště: Bohužel už u "S7"
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od tramvajka » 24.9.2010 21:33

Skutečně se dnes proháněla po trase linky 24. Já jí zastihl z protijedoucí tramvaje v zastávce U Kříže ZC 8-) . Chtěl jsem si udělat fotku, když jela cestou zpět " 24-NENASTUPOVAT " , ale bohužel, už měla na BUSE ZKUŠEBNÍ JÍZDA, a jela směr Krejcárek ... :( :?

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6798
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 15T ForCity

Příspěvek od demon » 24.9.2010 20:20

Fořtík píše:Dnes 9201 i 9207 v dílnách. Stály čumákama k sobě na koleji před oděvním skladem. Okolo hasiči, takže nejspíš nějaké nacvičování. Proč tam ale byly obě, to mi nějak uniká. 8-)
Na 9207 pokračoval nácvik nakolejování, 9201 asi pobyla jen chvíli, protože jsem jí ani nezaznamenal.

Odpovědět