KT8D5 a KT8D5.RN2P

Diskuze o všem, co v Praze přepravuje, přepravovalo a přepracovat bude cestující veřejnost...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 14.6.2005 14:19

tramvajak píše:Až bych se hádal, že má zpětná zrcátka na hrazdě nastavitelná "joystickem" z kabiny (jako RT6), podívejte...
http://foto.prazsketramvaje.cz/2005/cer ... 082-02.jpg
No, pokud mám tuhle zprávu chápat tak, jako že je nemá nastavitelná, pak ti poradím, aby ses podíval na T6A5, které mají stejnou hrazdu a zrcátka se elektricky z kabiny nastavují..... Pokud je ta zpráva míněna jinak, omlouvám se

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 14.6.2005 14:07

Až bych se hádal, že má zpětná zrcátka na hrazdě nastavitelná "joystickem" z kabiny (jako RT6), podívejte...
http://foto.prazsketramvaje.cz/2005/cer ... 082-02.jpg

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 14.6.2005 9:26

Lister píše:Docela me sokuje co to zase vymysleli za potah sedacek. Jestlize dnesni latkove potahy na Fainsach nejsou zrovna hygienicky nejlepsi, tak ten umely plys neco co to je bude jeste horsi. Krasne se na to budou chytat vlasy a veskery jemny neporadek. Nevim kam ty konstrukteri na ty napady chodi. Oni snad ziji ve skleniku, kde realny provoz nikdy nevideli.
Ano, sedačky mne taky šokovaly. Ale z jiného hlediska. I když dnešní Fainsy z R.P a T6 nejsou zrovna pohodlný, byly a jsou alespoň celkem pohledný. Ale tohle? To je strašný, vůbec se to do toho, celkem originálního interiéru nehodí. Ty barvy... Nebo jso nějaké úplně jiné, pohodlnější?

Uživatelský avatar
Lister
Uživatel
Příspěvky: 166
Registrován: 22.1.2004 9:17
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lister » 14.6.2005 9:15

Docela me sokuje co to zase vymysleli za potah sedacek. Jestlize dnesni latkove potahy na Fainsach nejsou zrovna hygienicky nejlepsi, tak ten umely plys neco co to je bude jeste horsi. Krasne se na to budou chytat vlasy a veskery jemny neporadek. Nevim kam ty konstrukteri na ty napady chodi. Oni snad ziji ve skleniku, kde realny provoz nikdy nevideli.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 14.6.2005 9:11

George píše:Nevšiml jste si někdo jestli tomu fungujou ty třetí brzdovky??Já jí v pátek viděl kolem 22hod v modřanech a nějak jí to nesvítilo.Pak to zastavilo na mostě(2xpo sobě) a taky nic.Zrovna tohle je ten nejmenší detail kterej by snad měl fungovat.
nebudou to jenom magnety? jako na T3?

MOp

Příspěvek od MOp » 14.6.2005 9:03

George píše:Nevšiml jste si někdo jestli tomu fungujou ty třetí brzdovky??Já jí v pátek viděl kolem 22hod v modřanech a nějak jí to nesvítilo.Pak to zastavilo na mostě(2xpo sobě) a taky nic.Zrovna tohle je ten nejmenší detail kterej by snad měl fungovat.
nefunguje.

George

Příspěvek od George » 14.6.2005 8:57

Nevšiml jste si někdo jestli tomu fungujou ty třetí brzdovky??Já jí v pátek viděl kolem 22hod v modřanech a nějak jí to nesvítilo.Pak to zastavilo na mostě(2xpo sobě) a taky nic.Zrovna tohle je ten nejmenší detail kterej by snad měl fungovat.

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Příspěvek od XSC » 13.6.2005 23:31

PvvS píše:No cim vic fotek , tim vic se mi libi jedina vec a to panel ridice. A to jeho dolni cast s ovladacimi prvky. Ty TV nahore uz ne
Kdyz vidim u toho TV panelu tu spoustu malych LED kontrolek - bude na tom neco videt, az na to zasviti slunicko?

MOp

Příspěvek od MOp » 13.6.2005 22:07

fota pekna.. to se tak nekdo ma, ze si trajda po vozovne s panem ridicem xyz :-D

jen by mne jeste zajimalo. kde je uvnitr umisten automat na jizdenky, o kterem se tak bourlive pred zahajenim rekonstrukce hovorilo, ze bez nej to proste nejde.. :-D

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 13.6.2005 21:53

No cim vic fotek , tim vic se mi libi jedina vec a to panel ridice. A to jeho dolni cast s ovladacimi prvky. Ty TV nahore uz ne

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 13.6.2005 21:42

Tak mám zase nové fotky KT8D5.RN2. Tentokrát přímo z hnízda: http://www.tramfoto.com/images/vozy/kt8d5rn2/index.php

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10209
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 13.6.2005 18:55

Gagarin píše:
Marek B. píše:Včera jsem viděl reko na d-3 bez cestujících jedoucí těsně za pravidelným spojem na Nádraží Libeň.
Nerozumím... Pakliže je to bez cestujících, tak je to snad vlak služební, a tak je též označen, notabene, pokud je to vůz s panely BUSE. Jak může být na d-3? Nebo je myšleno po trase linky d-3?
Nebo si někdo hrál s BUSE :lol:

MOp

Příspěvek od MOp » 13.6.2005 18:24

Gagarin píše:Nerozumím... Pakliže je to bez cestujících, tak je to snad vlak služební, a tak je též označen, notabene, pokud je to vůz s panely BUSE. Jak může být na d-3? Nebo je myšleno po trase linky d-3?
rekl bych, ze tim myslel po trase linky 3, nebot streku lehovec - modrany jezdi tento stroj velice casto.. ikdyz z palmovky pres zelivarnu, kuban, otakarku a vyton..

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 13.6.2005 18:20

Marek B. píše:Včera jsem viděl reko na d-3 bez cestujících jedoucí těsně za pravidelným spojem na Nádraží Libeň.
Nerozumím... Pakliže je to bez cestujících, tak je to snad vlak služební, a tak je též označen, notabene, pokud je to vůz s panely BUSE. Jak může být na d-3? Nebo je myšleno po trase linky d-3?

Uživatelský avatar
Marek B.
Uživatel
Příspěvky: 455
Registrován: 17.6.2004 14:40
Bydliště: Praga Caput Regni Bohemiae

Příspěvek od Marek B. » 13.6.2005 13:11

Včera jsem viděl reko na d-3 bez cestujících jedoucí těsně za pravidelným spojem na Nádraží Libeň.

Odpovědět