Škoda 14T (Porschetra)

Diskuze o všem, co v Praze přepravuje, přepravovalo a přepracovat bude cestující veřejnost...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sheep
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 06.1.2006 23:37
Bydliště: Slovensko, Kosice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheep » 02.3.2007 0:25

kolko je teraz v prahe 14T?myslim ze cislo 8 uz neplati :D

admirak

Příspěvek od admirak » 01.3.2007 23:25

Někomu se hold líbí někomu ne... Každý vnímame něco jiného jako pozitiva a něco jiného jako negativa... 8-)

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 01.3.2007 21:37

DJ LA DÉFENSE píše:Bráška není šotouš pouze cestující, pro lidi je to haluz, zlatá T6 proti tomuhle aušusu... Zkus to pochopit, že ta tramvaj je pro lidi ne proto, aby si měl jak zabíjet volnej čas a fotit si to... :lol:
No ale já jsem o té tramvaji nemluvil jen se svým bratrem ale se známejma. A jsou lidi, kterým se to libí a jsou lidi, kteří na to nadávají. Upřímně to co jsem měl možnost zažít v posledním článku této tramvaje na lince 9 ve špičce je dost hrůza. Ale stále se mi ta tramvaj libí. Furt se mi libí více než audi A8 třeba....

Uživatelský avatar
Valema
Uživatel
Příspěvky: 208
Registrován: 08.11.2006 18:58

Příspěvek od Valema » 01.3.2007 21:13

arny píše:No někdo má rád vdolky jiný zase holky.
Každý má jiné zájmy, někdo rád fotí tramvaje, jiný zase fotí krajinu, třetí třeba chytá ryby… Myslíš, že zabíjejí čas? No dělají to, protože je to baví.
Kdyby měl mít každý v Praze jen jedno Ferrari, tak by na to rozpočet magistrátu ani nestačil. Škodovka sice není úplně dokonalá, ale T1 ani T3 určitě měli v začátcích mouchy, Věř tomu, že za pár let se to vychytá a tobě ani nikomu nepřijde, že jede „v železárně“ . Teď je 14T prostě nová, tak na ní cestující hledají sebemenší chybu. Časem si lidi zvyknou. Ber to jako fakt.

To jára: OT: koukám, že se blížíš k bájné tisícovce
:lol:
ano plně s váma souhlasim s tím že každé má jiné zájmy...........každej by mněl pochopit člověka to co dělá člověk. Já třeba když fotim tramvaje tak všichni na mně koukaj proč si to fotim a občas my to je i nepříjemné ale je to v mém zájmu co fotim a těm ostatnim lidem do toho nic neni neni-li to na soukromém pozemku............jo a napsal jste to hezky.

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Příspěvek od Karotka » 01.3.2007 20:52

2217 píše:A nevíte co a na jak lince může být poršetra, která jela od Karláku rovnou na Národní Třídu, jkao 6,22,23??? :?
Dík.
Cvičná jízda nebo zátah.

Uživatelský avatar
arny
Uživatel
Příspěvky: 370
Registrován: 20.11.2006 18:57
Bydliště: Praha je mi velká

Příspěvek od arny » 01.3.2007 20:22

DJ LA DÉFENSE píše:Bráška není šotouš pouze cestující...
No někdo má rád vdolky jiný zase holky.
Každý má jiné zájmy, někdo rád fotí tramvaje, jiný zase fotí krajinu, třetí třeba chytá ryby… Myslíš, že zabíjejí čas? No dělají to, protože je to baví.
Kdyby měl mít každý v Praze jen jedno Ferrari, tak by na to rozpočet magistrátu ani nestačil. Škodovka sice není úplně dokonalá, ale T1 ani T3 určitě měli v začátcích mouchy, Věř tomu, že za pár let se to vychytá a tobě ani nikomu nepřijde, že jede „v železárně“ . Teď je 14T prostě nová, tak na ní cestující hledají sebemenší chybu. Časem si lidi zvyknou. Ber to jako fakt.

To jára: OT: koukám, že se blížíš k bájné tisícovce
:lol:

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 01.3.2007 19:33

jara píše:Ne to si myslí tvůj bratr!!!!
Bráška není šotouš pouze cestující, pro lidi je to haluz, zlatá T6 proti tomuhle aušusu... Zkus to pochopit, že ta tramvaj je pro lidi ne proto, aby si měl jak zabíjet volnej čas a fotit si to... :lol:

Kerberos
Uživatel
Příspěvky: 45
Registrován: 13.11.2006 17:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kerberos » 01.3.2007 19:11

Mapl píše:Nevíte někdo prosím, kdy má dorazit 9121? :)
Pondělí

Uživatelský avatar
2217
Uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: 16.11.2006 23:16
Bydliště: kousíček od Národní Třídy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 2217 » 01.3.2007 17:49

jara píše:Ne to si myslí tvůj bratr!!!!
NO, za 60 mega bych taky čekala, že tam ty podvozky nebuodu tak vyvádět. Jka budou vypadat po třech měsíícch?

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 01.3.2007 17:45

DJ LA DÉFENSE píše:Dnes SMS od bratra: Tak jsem jel bohužel chcíplou rybou, je tam nějak málo místa, divně to skřípe, tohel stojí 60 milionů?? Kdyby mi tka radši koupili vilu a dvě ferrari... Tak toto si myslí veřejnost :lol:
Ne to si myslí tvůj bratr!!!!

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 01.3.2007 17:38

2217 píše:TT (To topic): Jela jsem dnes poprvé posšetrou a je pravda, co ut bylo už mnohokrát popisováno: Je to železářství non + ultra. Co tohle dělalo přes Katlrák, to byl tedy děs. Ale jinak tramka je to hezká. Jne mi poněkud chybí označení toho shodku, co je v posledním článku u dveří... A je fakt, že žluté tyče taky viídm líp, ale není to tak zlý. Jinak ta ulička, to je maso!
A nevíte co a na jak lince může být poršetra, která jela od Karláku rovnou na Národní Třídu, jkao 6,22,23??? :?
Dík.
Dnes SMS od bratra: Tak jsem jel bohužel chcíplou rybou, je tam nějak málo místa, divně to skřípe, tohel stojí 60 milionů?? Kdyby mi tka radši koupili vilu a dvě ferrari... Tak toto si myslí veřejnost :lol:

Uživatelský avatar
2217
Uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: 16.11.2006 23:16
Bydliště: kousíček od Národní Třídy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 2217 » 01.3.2007 17:29

TT (To topic): Jela jsem dnes poprvé posšetrou a je pravda, co ut bylo už mnohokrát popisováno: Je to železářství non + ultra. Co tohle dělalo přes Katlrák, to byl tedy děs. Ale jinak tramka je to hezká. Jne mi poněkud chybí označení toho shodku, co je v posledním článku u dveří... A je fakt, že žluté tyče taky viídm líp, ale není to tak zlý. Jinak ta ulička, to je maso!
A nevíte co a na jak lince může být poršetra, která jela od Karláku rovnou na Národní Třídu, jkao 6,22,23??? :?
Dík.

Uživatelský avatar
Mapl
Uživatel
Příspěvky: 622
Registrován: 11.5.2005 20:42
Bydliště: Praha 2 - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mapl » 01.3.2007 14:12

Nevíte někdo prosím, kdy má dorazit 9121? :)

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: zase OT

Příspěvek od Petr » 28.2.2007 13:35

Oskar píše:(-X Tento leták z T3SUCS-DVC popisuje systém naprosto přesně. Dokud to zvenku nesvítí zeleně, můžeš mačkat jak chceš a nic.
Ale no jo, jenže... Od té doby jsme trochu dál (systém má paměť) a hlavně podezřívám tvůrce tohoto letáku, že se tím snažili zabránit cestujícím ve stisku vnějšího tlačítka při dojíždění do zastávky hláškou, že to nebude fungovat dokud to nesvítí, aby nedošlo k úrazu, že někdo bude chmatat po tlačítku když ještě tramvaj zcela nestojí. A ono se tlačítko vážně rozsvítí až po zastavení vozu - což má logiku, že...

Uživatelský avatar
Oskar
Uživatel
Příspěvky: 1212
Registrován: 10.6.2006 11:17
Bydliště: Ano
Kontaktovat uživatele:

zase OT

Příspěvek od Oskar » 28.2.2007 13:25

7080 píše:Nevím jak u 14T, ale u kachen a erpéček to funguje stejně jako u t6. Stisknutí tlačítka se uloží do paměti a při nejbližším uvolnění se ty dveře otevřou.
(-X Tento leták z T3SUCS-DVC popisuje systém naprosto přesně. Dokud to zvenku nesvítí zeleně, můžeš mačkat jak chceš a nic.

Odpovědět