Reklamní nátěry tramvají

Diskuze o všem, co v Praze přepravuje, přepravovalo a přepracovat bude cestující veřejnost...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 08.4.2005 21:17

Tom píše:A jaktože to nešlo dolů? V ceně té reklamy je přeci zaplaceno jak nalepení tak i slepení... tak kde je problém, kdo nedělá svoji práci?
Domnívám se, že pod slovíčkem NEŠLA je míněno, že nebyla sundána, nikoliv že se jí nezdařilo sundat. Každopádně si myslím, že takhle DP nenápadně šetří prašule. Nechá si zaplatit i odstranění reklamy, ale protože vozy třeba půjdou výhledově na přestavby, či nemají ještě najeté potřebné KM na prohlídku, nebo vůz čeká na novou reklamu a tak ač zaplaceno, základní lak se již nedá :lol:

MOp

Příspěvek od MOp » 08.4.2005 21:15

Tom píše:A jaktože to nešlo dolů? V ceně té reklamy je přeci zaplaceno jak nalepení tak i slepení... tak kde je problém, kdo nedělá svoji práci?
jenze po sloupnuti s tim pujde i lak, tak to radeji nechavaji nalepene :-D navic to pusobi jako konzervacni ochrana - zabranuje z velke casti vodnim ucinkum, pusobi proti reznuti.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 08.4.2005 21:12

MOp píše:
Martin.KT8D5 píše:Že jede do Krematoria strašnice... Ne uznám, že ta černá je síla, ale třeba Čikita je hezká...
ale ona i ta pohrebni byla celkem vydarena reklama na LG.. bohuzel vsak nesla dolu cela, a tak je z toho to, co vidime kazdy den v ulicich..
A jaktože to nešlo dolů? V ceně té reklamy je přeci zaplaceno jak nalepení tak i slepení... tak kde je problém, kdo nedělá svoji práci?

MOp

Příspěvek od MOp » 08.4.2005 21:08

Martin.KT8D5 píše:Že jede do Krematoria strašnice... Ne uznám, že ta černá je síla, ale třeba Čikita je hezká...
ale ona i ta pohrebni byla celkem vydarena reklama na LG.. bohuzel vsak nesla dolu cela, a tak je z toho to, co vidime kazdy den v ulicich..

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 21:06

Béďa Trávníček píše:
Martin.KT8D5 píše:Blbě řečeno, zkrátka pro mě jako pro zákazníka je barva až dál, když ti přijede pozlacená tramvaj, co z toho máš, že ve vnitř je špína a bezďáci, chci říct, že jsou důležitější věci než nátěr...
No dobře no... ale první obrázek o tramvaji si uděláš podle nátěru, pokud přijede cizincům na Malostranský náměstí ouplně černá tramvaj, co si asi pomyslej :roll:
Že jede do Krematoria strašnice... Ne uznám, že ta černá je síla, ale třeba Čikita je hezká...

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 08.4.2005 21:03

Martin.KT8D5 píše:Blbě řečeno, zkrátka pro mě jako pro zákazníka je barva až dál, když ti přijede pozlacená tramvaj, co z toho máš, že ve vnitř je špína a bezďáci, chci říct, že jsou důležitější věci než nátěr...
No dobře no... ale první obrázek o tramvaji si uděláš podle nátěru, pokud přijede cizincům na Malostranský náměstí ouplně černá tramvaj, co si asi pomyslej :roll:

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 21:01

Béďa Trávníček píše:
Martin.KT8D5 píše:mě stačí, když v ní nebude smrad, budou čistý sedačky a ze židle přede mnou nepoteče vágus, když má ta tramvaj všechno co píšu může bejt třeba zlatá a stejně jsem nasr...
Když si do tramvaje přinese vágus židli, je to jen jeho věc... :lol:
Pardón, ale pokud dobře chápu, tak budeš naštván, když bude mít tramvaj čistý sedačky a nebude v ní smrad 8-) :!:
Blbě řečeno, zkrátka pro mě jako pro zákazníka je barva až dál, když ti přijede pozlacená tramvaj, co z toho máš, že ve vnitř je špína a bezďáci, chci říct, že jsou důležitější věci než nátěr...

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 08.4.2005 21:00

Štěpán píše:Tím chceš říct, že by měla mít každá tramvaj jinačí nátěr, nebo že by měli jezdit bez nátěru? Nebo jenom bílé s nápisem: "Domyslete si Vaší oblíbenou barvu na tuto tramvaj." ? :)
Bílá barva je už barva... Asi bych nechal tramvaje bez nátěru, i když plech má také svou barvu :!:

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 21:00

Štěpán píše:Tím chceš říct, že by měla mít každá tramvaj jinačí nátěr, nebo že by měli jezdit bez nátěru? Nebo jenom bílé s nápisem: "Domyslete si Vaší oblíbenou barvu na tuto tramvaj." ? :)
Dost dobrej nápad... A nikoho neurazíš?, Nápis: Podporojume Vaši fantazii, jaká přijela Vám???

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 08.4.2005 20:59

Martine, čistý sedačky a bezďáci v tramvajích záleží spíše na cestujících. Jenže nátěr může DP spíš ovlivnit.

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 08.4.2005 20:58

Martin.KT8D5 píše:mě stačí, když v ní nebude smrad, budou čistý sedačky a ze židle přede mnou nepoteče vágus, když má ta tramvaj všechno co píšu může bejt třeba zlatá a stejně jsem nasr...
Když si do tramvaje přinese vágus židli, je to jen jeho věc... :lol:
Pardón, ale pokud dobře chápu, tak budeš naštván, když bude mít tramvaj čistý sedačky a nebude v ní smrad 8-) :!:

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 08.4.2005 20:57

Tím chceš říct, že by měla mít každá tramvaj jinačí nátěr, nebo že by měli jezdit bez nátěru? Nebo jenom bílé s nápisem: "Domyslete si Vaší oblíbenou barvu na tuto tramvaj." ? :)

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 20:56

Béďa Trávníček píše:
Martin.KT8D5 píše:Na to je odpověď nelíbí se ti jeď další :lol:
Aha... Fakt skvělý názor! Jenže v Praze bychom měli lidem trochu cestování spříjemnit.... To pak ani u rekonstrukcí nemusíme měnit podlahy, dávat nový sedačky.... atd. Cestující si počkají na další, že? :roll:
mě stačí, když v ní nebude smrad, budou čistý sedačky a ze židle přede mnou nepoteče vágus, když má ta tramvaj všechno co píšu může bejt třeba zlatá a stejně jsem nasr...

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 08.4.2005 20:56

Martin.KT8D5 píše:Jasně, že hezká tramvaj, ale nátěr je věc vkusu!!!!! a tedy individuální
No, už vidím ty davy lidí, kterým se líbí černá tramvaj...
:roll: (Mimochodem: Stále sis nevybral...)

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 08.4.2005 20:54

Martin.KT8D5 píše:Na to je odpověď nelíbí se ti jeď další :lol:
Aha... Fakt skvělý názor! Jenže v Praze bychom měli lidem trochu cestování spříjemnit.... To pak ani u rekonstrukcí nemusíme měnit podlahy, dávat nový sedačky.... atd. Cestující si počkají na další, že? :roll:

Odpovědět