T3, T3M, T3SU, T3SUCS

Diskuze o všem, co v Praze přepravuje, přepravovalo a přepracovat bude cestující veřejnost...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Re: Dokumentační projekt :-)

Odeslatod Phabbey v 22.5.2005 19:29

Marek napsal:Rád bych dal dohromady panel vozu 6554, než definitivně dojezdí a bude zapomenut.

20. Podle mé fotky tam je zamalovaný nápis Havarijní pojezd a špatně čitelný Mycí stroj (řekl bych, že teď platí Mycí stroj)
6. Na popisce je Havarijní pojezd, ale je tam ještě něco.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory..
Phabbey
Uživatel

Odeslatod radek31 v 22.5.2005 11:42

pawel napsal:ty T3M jsou prokletý...
neřekl bych - pulzní měnič má prostě nějakou životnost a ta je evidentně překračovaná - určitě jsou tam nějaké kondenzátory a ty nevydrží věčně
radek31
Moderátor

Odeslatod Pepa v 22.5.2005 8:59

pawel napsal:takže 8025 půjde na T3RP(V)?

No a co s ní jiného? Opravovat ji nemá cenu když je teď nedostatek náhradních dílů.
Pepa
Uživatel

Odeslatod pawel v 22.5.2005 1:55

takže 8025 půjde na T3RP(V)?
ty T3M jsou prokletý...a strašidelnice taky, vypadá to, že všechny požáry apod. se teď konají na strašnických spojích linky 22 :shock: nějakýho staršího pána nedávno srazila (+) taky 22 na Bělohorské.

..jinak ten večerník, kde se mluvilo o nešťastném čísle 22, jsem taky viděl. nějaká babizna si to četla v tramvaji, tak sem se ji podival přes rameno. pochopitelně ve dvaadváce 8-)
pawel
Uživatel

Odeslatod Petr v 21.5.2005 19:22

Martin napsal:Ty jo, já už se pomalu bojím cokoli vypustit do světa :? Však už jsem si to dneska s mým informačním zdrojem ručně vyříkal :D Ale dušoval se mi, že ten depák, který mu tu informaci poskytl, se tvářil dost důvěryhodně... A navíc, kdo by to ve vozovně měl vědět líp než někdo z depa, že jo :wink:

Já pořád věřím původnímu datu - 30.5.2005. Uvidíme, zda je můj zdroj spolehlivější
Petr
Provozovatel

Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat značky a při tý příležitosti ho tam natáhnem....

Odeslatod dušan v 21.5.2005 17:56

Marek napsal:Rád bych dal dohromady panel vozu 6554, než definitivně dojezdí a bude zapomenut. Potřeboval bych ale pomoc:

- 6. Havarijní pojezd - předpokládám, že tlačítko na tomto místě jen zaplňovalo otvor, správně?
- 15. Tohle neoznačené tlačítko také jenom vyplňovalo otvor, nebo k něčemu bylo?
- 20. Popisek tohoto tlačítka nelze přečíst, protože to někdo špatně vyfotil. Co to je?
- Pokud je někde jinde chyba, dejte též vědět.

Za správné odpovědi předem dík.

nejsem si zcela jist, neb jsem na ní nejel, ale míváme v těchto místech tlačítko "mycí rám"
dušan
Uživatel

Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Odeslatod Tom v 21.5.2005 17:36

Marek napsal:Rád bych dal dohromady panel vozu 6554, než definitivně dojezdí a bude zapomenut. Potřeboval bych ale pomoc:

- 6. Havarijní pojezd - předpokládám, že tlačítko na tomto místě jen zaplňovalo otvor, správně?
- 15. Tohle neoznačené tlačítko také jenom vyplňovalo otvor, nebo k něčemu bylo?
- 20. Popisek tohoto tlačítka nelze přečíst, protože to někdo špatně vyfotil. Co to je?

to je super takovéto označní sem vždycky hledal... existuje to i pro KT a zbylé tram...?
Tom
Uživatel

Dokumentační projekt :-)

Odeslatod Marek v 21.5.2005 17:16

Rád bych dal dohromady panel vozu 6554, než definitivně dojezdí a bude zapomenut. Potřeboval bych ale pomoc:

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory..
Marek
Uživatel

Odeslatod Martin v 21.5.2005 11:43

6432 napsal:
fricoolinek2 napsal:Vydali jste se lovit 6554 ? Jezdila na 21....

Ano, taky jsme ji ulovili (s Vencou), a "zamačkávali jsme slzu v oku" , a teď jsem se dočetl, že vona jezdila ještě v pátek.......
Spíš mě šokoval ten 6432 :cry: :cry: opravdu je v ÚD? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tak máte aspoň fotky do foroty, ne :wink:
Martin

Odeslatod Pepa v 21.5.2005 11:17

6432 napsal:Spíš mě šokoval ten 6432 :cry: :cry: opravdu je v ÚD? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ano, 6432 je již odstavená v ÚD :cry:
Pepa
Uživatel

Odeslatod 6432 v 21.5.2005 10:55

fricoolinek2 napsal:Vydali jste se lovit 6554 ? Jezdila na 21....

Ano, taky jsme ji ulovili (s Vencou), a "zamačkávali jsme slzu v oku" , a teď jsem se dočetl, že vona jezdila ještě v pátek.......
Spíš mě šokoval ten 6432 :cry: :cry: opravdu je v ÚD? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
6432
Uživatel

Bydliště: Opatovské okolí, k nejbližší tram 9 nebo 10 min jízdy busem

Odeslatod dušan v 21.5.2005 6:18

Martin napsal:Ty jo, já už se pomalu bojím cokoli vypustit do světa :? Však už jsem si to dneska s mým informačním zdrojem ručně vyříkal :D Ale dušoval se mi, že ten depák, který mu tu informaci poskytl, se tvářil dost důvěryhodně... A navíc, kdo by to ve vozovně měl vědět líp než někdo z depa, že jo :wink:

pamatuju Martine na loňský rok, kdy mi jeden náš řidič - a byl hodně často na 6554 - říkal, že mu mistr slíbil, že ten dotyčný den je na tomto voze naposledy a že druhý den jde do dílen. on se s ní celý den loučil, druhý den ji opravdu již nedostal a za týden ji měl zpět s novou sedačkou. a řeknu ti, to bylo něco pro mne-škodolibku, já se tak chlámal... :D
dušan
Uživatel

Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Odeslatod MOp v 20.5.2005 22:12

jak jsem slíbil, tak plním.. vid Béďo :-D

Obrázek
MOp

Odeslatod Martin v 20.5.2005 22:02

Ty jo, já už se pomalu bojím cokoli vypustit do světa :? Však už jsem si to dneska s mým informačním zdrojem ručně vyříkal :D Ale dušoval se mi, že ten depák, který mu tu informaci poskytl, se tvářil dost důvěryhodně... A navíc, kdo by to ve vozovně měl vědět líp než někdo z depa, že jo :wink:
Martin

Odeslatod MOp v 20.5.2005 17:38

9001 napsal:Prý dnes jezdila na 5/21

dokonce bude i fotka .-D

sotek radil :-D
MOp

PředchozíDalší

Zpět na Tramvajové vozy