T3R.P, T3R.PV (krnovy), T3R.PLF (wany)

Diskuze o všem, co v Praze přepravuje, přepravovalo a přepracovat bude cestující veřejnost...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
pawel
Uživatel
Příspěvky: 2384
Registrován: 15.7.2004 23:10
Bydliště: M22 / U8

Příspěvek od pawel » 19.12.2006 23:37

navrhuji další retro - zadní ležatá světla!
předek mi z nějakého důvodu připomíná škodu 120 (1970s) - aha - asi to bude oplechováním dole + chromovaným nárazníkem..

jinak...no, už to tu bylo psáno, nebudu to opakovat.
Naposledy upravil(a) pawel dne 19.12.2006 23:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 19.12.2006 23:36

Musel sem se na to dlouho koukat...
http://www.k-report.net/discus/nahledy/022843.jpg

ale je tam přesto jedna věc která výsledný dojem opravdu ještě více kazí...
Je to ten do očí bijící žlutý pantograf. Celá tramvaj je víceméně tmavá... ale to co je na střeše... to k tomu maximálně nesedí. Nemyslím tím že by půlpantograf byl lepší...to taky ne. Pantograf měl být natřen červeně - když už to má být retro... nebo šedě.

Uživatelský avatar
Martins
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 17.6.2005 10:42
Bydliště: Ostrava - Zábřeh

Příspěvek od Martins » 19.12.2006 22:48

PvvS píše:Prisel sem na chut i LBC wane, ale prazska me furt nejak neleze....

Jediny pozitivum na ni je ten jasne zlutej pantograf. Aspon neco tam zari.
Taky mi dvakrát neštimuje, hlavně čelo liberecké wany vypadá na první pohled ladněji a přirozeněji. U pražské wany mi estetické cítění drásá na cucky ten nafouklý kryt pod předním nárazníkem. Ale na všechno se dá časem zvyknout.

Za pár měsíců bude pantograf zářit grafitovým jasem :-$

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 19.12.2006 22:15

Prisel sem na chut i LBC wane, ale prazska me furt nejak neleze....

Jediny pozitivum na ni je ten jasne zlutej pantograf. Aspon neco tam zari.

Uživatelský avatar
Mapl
Uživatel
Příspěvky: 622
Registrován: 11.5.2005 20:42
Bydliště: Praha 2 - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mapl » 19.12.2006 22:01

pan Vedoucí píše:Tak tomu se nedá říci nic jiného, než že se jedná o parodii na vozidlo 21. století. To je hnus velebnosti! Praha bude v tomto ohledu výsměchem pro ostatní města jako Ostrava, Olomouc a Brno, kde jezdí wany Pelikánovky a obzvláště té brněnské ten nátěr sluší. Tak mělo vypadat vozidlo pro Prahu a ne ten hnus co nám zde papaláškové předvedli!
Zakrytovaná spřáhla a hliníkové nárazníky jen podtrhují absurditu celého řešení. Myslím, že to má jediný cíl - znechutit Pražany, aby nechtěli dodat další vozidla tohoto typu a chtěli jen ty krásné moderní brusy ze Škodovky.. U mne se to již bohužel povedlo. A přitom wana je tak nádherné vozidlo. Proč jinde to jde a u nás ne :-( Jsem znechucen a je mi na blití.

Tak to jsme dva!!! vítej v klubu. :)

Uživatelský avatar
pan Vedoucí
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: 07.12.2006 10:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od pan Vedoucí » 19.12.2006 21:57

Tak tomu se nedá říci nic jiného, než že se jedná o parodii na vozidlo 21. století. To je hnus velebnosti! Praha bude v tomto ohledu výsměchem pro ostatní města jako Ostrava, Olomouc a Brno, kde jezdí wany Pelikánovky a obzvláště té brněnské ten nátěr sluší. Tak mělo vypadat vozidlo pro Prahu a ne ten hnus co nám zde papaláškové předvedli!
Zakrytovaná spřáhla a hliníkové nárazníky jen podtrhují absurditu celého řešení. Myslím, že to má jediný cíl - znechutit Pražany, aby nechtěli dodat další vozidla tohoto typu a chtěli jen ty krásné moderní brusy ze Škodovky.. U mne se to již bohužel povedlo. A přitom wana je tak nádherné vozidlo. Proč jinde to jde a u nás ne :-( Jsem znechucen a je mi na blití.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 19.12.2006 21:47

Petr píše:A co takhle ÚD - Na Hroudě - Nádraží Hostivař - Průběžná - (7) Výtoň - Modřany - Dvorce - Modřany - Dvorce - Braník (papů) - Výtoň (7) - Dílny. Této trasy jsem byl několikrát svědkem, navíc dnes dle Dorisu 8251 průjezd čidlem Radošovická po 8:45
Braník (papů) vynech, Modřany byly asi jen jednou, protože odjížděla kolem půl deváté a v jedenáct byla zpátky v přístavku.

Uživatelský avatar
7080
Uživatel
Příspěvky: 1084
Registrován: 02.12.2005 13:40
Bydliště: V kopci mezi M 135 a M 22

Příspěvek od 7080 » 19.12.2006 21:41

I.am.good píše:Tak jsou to blázni, do Hostivaře se poslední dobou nejezdí, kvůli podjezdu Zahradní město a velice častým MO :D

aneopravuj mě porád a všude :lol: 8-)
Tak to ti musím oponovat, pokaždé, když mám něco do Hostivaře, tak tam nějakou zkušebku potkám. 8180 tam byla oba víkendové dny, než přišla k nám.

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 19.12.2006 20:30

Petr píše:A co takhle ÚD - Na Hroudě - Nádraží Hostivař - Průběžná - (7) Výtoň - Modřany - Dvorce - Modřany - Dvorce - Braník (papů) - Výtoň (7) - Dílny. Této trasy jsem byl několikrát svědkem, navíc dnes dle Dorisu 8251 průjezd čidlem Radošovická po 8:45
Tak jsou to blázni, do Hostivaře se poslední dobou nejezdí, kvůli podjezdu Zahradní město a velice častým MO :D

aneopravuj mě porád a všude :lol: 8-)

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 19.12.2006 19:43

I.am.good píše:Zkušební jízdy z UD probíhají po trasách: UD, po lince7 na Výtoň, po lince 3 do Modřan, po l.17 naVýstaviště, zpět na Výtoň a do UD. Ale s wanou se nejspíš centrem moc neprodírali, takže tipuji 2x Modřany (otočení ve Dvorcích). Vyjíždí se mezi osmou a půl devátou.
A co takhle ÚD - Na Hroudě - Nádraží Hostivař - Průběžná - (7) Výtoň - Modřany - Dvorce - Modřany - Dvorce - Braník (papů) - Výtoň (7) - Dílny. Této trasy jsem byl několikrát svědkem, navíc dnes dle Dorisu 8251 průjezd čidlem Radošovická po 8:45

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 19.12.2006 19:23

Zkušební jízdy z UD probíhají po trasách: UD, po lince7 na Výtoň, po lince 3 do Modřan, po l.17 naVýstaviště, zpět na Výtoň a do UD. Ale s wanou se nejspíš centrem moc neprodírali, takže tipuji 2x Modřany (otočení ve Dvorcích). Vyjíždí se mezi osmou a půl devátou.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 19.12.2006 19:22

Tom 11 píše:No,tak z té venkovní fotky mi přišla moooc krásná...no,bohužel jsem jí stále neviděl na vlastní oči... :cry:

Neví někdo,v jaké trase jela? Nebo od kdy do kdy ?
No zajisté asi jela po trase linky 7 až na výtoň a tam se dala do leva a jela do Modřan a zpět stejně. Případně ještě mohla jezdit chvilku po "rychlodráze" v modřanech. Nebo se na zkušebky jezdí také do Hostivaře.
Dílny musí s každým vozem najezdit určitej počet kilometrů (myslím 70-100) než ho předají. Takže se jezdí zkoušet dost často na ty stejná místa.


rhomosapienc: Až budou fotky vany u pana "Fotožurnálníka" zajisté je sem dá. Tak teď jen jestli mu je někdo pošle případně jestli je má??? :lol:
Naposledy upravil(a) jara dne 19.12.2006 19:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tom 11
Uživatel
Příspěvky: 774
Registrován: 19.8.2006 18:17
Bydliště: Byla doba, kdy se mé bydliště nacházelo u linky, jejíž číslo mám v nicku.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom 11 » 19.12.2006 19:16

No,tak z té venkovní fotky mi přišla moooc krásná...no,bohužel jsem jí stále neviděl na vlastní oči... :cry:

Neví někdo,v jaké trase jela? Nebo od kdy do kdy ?

rhomosapienc
Uživatel
Příspěvky: 193
Registrován: 27.4.2006 22:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rhomosapienc » 19.12.2006 18:59

Máte někdo fotky ??? jak vydím někdo sem uš dal čelo a zadeček vany kdo pka to byl ??,

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 19.12.2006 18:56

To nevím, původně jsem si myslel, že když dáš revrz vzad, tak aby vepředu svítily červené a vzdau bílé obrysovky. Jenže to tak nefunguje...

Odpovědět