Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.
Moderátor: TRAM-FÓRUM
-
9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od 9001 » 15.10.2014 17:55
MOp píše:Saigon teprve bude, az se 9 s 20 podjedou.
Otočení na Vápence je problém?
Navíc jestli to bude mít +5, otočení na Spojovací na krev na 3 minuty, to tak akorát stihnout přehodit výhybku po 1 a fičet do nástupní

-
Petrpes
- Uživatel
- Příspěvky: 2256
- Registrován: 28.8.2008 22:03
- Bydliště: psí bouda
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Petrpes » 15.10.2014 17:32
MOp píše:Saigon teprve bude, az se 9 s 20 podjedou.
Podjetí jistě také bude... 9 vidím i přes ten Palačák včas a 20 klidně +5

-
MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od MOp » 15.10.2014 17:04
Saigon teprve bude, az se 9 s 20 podjedou.
-
Petrpes
- Uživatel
- Příspěvky: 2256
- Registrován: 28.8.2008 22:03
- Bydliště: psí bouda
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Petrpes » 15.10.2014 16:34
A budou mít spolu vnější kolej, bude to takovej metrosvazek

-
9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od 9001 » 15.10.2014 15:25
blight28 píše:To jako, že na Spojovací bude kromě 1,9 a 11 jezdit ještě i 20???

To bude teprve Saigon...
Proč? Ta 20 bude vlastně ta druhá souprava ML 9. Takže nic navíc nebude.
-
blight28
- Uživatel
- Příspěvky: 40
- Registrován: 05.9.2013 11:53
- Bydliště: Dejvice
Příspěvek
od blight28 » 15.10.2014 15:22
To jako, že na Spojovací bude kromě 1,9 a 11 jezdit ještě i 20???

To bude teprve Saigon...
-
Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Karosák » 14.10.2014 22:22
36 supluje 6 tak, proč ne? Jinak zajímavé takhle při podzimu!
-
ZXS91
- Uživatel
- Příspěvky: 1058
- Registrován: 23.3.2010 19:11
- Bydliště: 20 26 91 (nebo 7 8 N17 72 90)
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od ZXS91 » 14.10.2014 20:41
gabuliatko píše:Já zas nechápu proč posila se Smíchova na Buranov nemá též číslo 39.
Rozhodně by to bylo dle dlouhodobého trendu SUMALINEK=MIN
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Příspěvek
od gabuliatko » 14.10.2014 19:51
Petrpes píše:Divím se že linka 20 nemá číslo 29, ale možná si teď hoši z Rotopedu chtějí vyfotit cedulovou 20

Já zas nechápu proč posila se Smíchova na Buranov nemá též číslo 39.
-
Petrpes
- Uživatel
- Příspěvky: 2256
- Registrován: 28.8.2008 22:03
- Bydliště: psí bouda
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Petrpes » 14.10.2014 13:46
Divím se že linka 20 nemá číslo 29, ale možná si teď hoši z Rotopedu chtějí vyfotit cedulovou 20

-
martyn
- Uživatel
- Příspěvky: 601
- Registrován: 02.12.2006 23:31
- Bydliště: Praha 13-Stodůlky
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od martyn » 14.10.2014 11:25
Přesně tak.
-
willyjeff
- Uživatel
- Příspěvky: 1761
- Registrován: 30.11.2004 16:11
- Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od willyjeff » 14.10.2014 11:18
Důvod prohození 3 a 14+24 je aby přes Palačák jezdilo pokud možno co nejvíc spojů ve směru přímo?
-
martyn
- Uživatel
- Příspěvky: 601
- Registrován: 02.12.2006 23:31
- Bydliště: Praha 13-Stodůlky
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od martyn » 14.10.2014 10:53
VÝLUKA ŠTEFÁNIKOVA (20.10.-14.12.)
3 BŘEZINĚVESKÁ / KOBYLISY -...- Lazarská - MYSLÍKOVA - JIRÁSKOVO NÁMĚSTÍ - Palackého náměstí (na nábřeží) - ...- NÁDRAŽÍ BRANÍK -...- SÍDLIŠTĚ MODŘANY / LEVSKÉHO
4/6 KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ -...- Štěpánská - KARLOVO NÁMĚSTÍ - Moráň (T) - Botanická zahrada -...- SPOŘILOV (v provozu pouze ve špičkách ve 2xT)
9 SÍDLIŠTĚ ŘEPY -... Anděl - ZBOROVSKÁ - PALACKÉHO NÁMĚSTÍ - MORÁŇ (Z) - KARLOVO NÁMĚSTÍ - ODBORŮ (T) - Lazarská -...- SPOJOVACÍ (klasický interval)
12 PALMOVKA -...- Újezd - ŠVANDOVO DIVADLO (kolejový přejezd), od 15.11. přejezd přesunut až na Arbesovo náměstí
14/24 SÍDLIŠTĚ BARRANDOV -...- Zborovská - PALACKÉHO NÁMĚSTÍ - MORÁŇ (Z) - KARLOVO NÁMĚSTÍ - ODBORŮ (T) - Lazarská -...- ORTENOVO NÁMĚSTÍ -...- KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ
16 celodenně a celotýdenně v provozu v trase LEHOVEC - SÍDLIŠTĚ ŘEPY
20 DIVOKÁ ŠÁRKA -...- Hellichova - Újezd - Národní divadlo - ... po lince 9 ... - SPOJOVACÍ
36 SÍDLIŠTĚ BARRANDOV - SMÍCHOVSKÉNÁDRAŽÍ (pouze ranní špička v 1xT)
39 SÍDLIŠTĚ BARRANDOV - Anděl - KOTLÁŘKA (-SÍDLIŠTĚ ŘEPY) (2xT nebo ekvivalent, metrolinkový interval, do Řep pouze polovina spojů ve špičkách)
58, 59 mezi Andělem a Národním divadlem přes Zborovskou a Jiráskovo náměstí
-
ZXS91
- Uživatel
- Příspěvky: 1058
- Registrován: 23.3.2010 19:11
- Bydliště: 20 26 91 (nebo 7 8 N17 72 90)
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od ZXS91 » 06.10.2014 21:31
P_V píše:Co počítáš do toho "bez výluk"? Tratě, obratiště, koleje ve vozovnách... A je výluka fyzický rozkop, nebo jen zákaz vjezdu?
Momentálně je např. v dlouhodobé výluce s vyhlídkou na furt smyčka Červený vrch.
Myslel jsem to tím, že se jezdí dle "trvalého" (díky ropidu celkem scifi pojem) linkového vedení. Červeňák je momentálně v trvalým stavu bez provozu, tak ten nepočítám