Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.
Moderátor: TRAM-FÓRUM
-
kasme
- Uživatel
- Příspěvky: 1183
- Registrován: 28.8.2007 9:37
- Bydliště: hostivar-hlavni.rajce.net
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od kasme » 06.10.2014 18:11
MMM: co zkusit metroweb
http://metroweb.cz/diskuze/viewtopic.php?p=80808#p80808
McQ píše:Poslední říjnový víkend bude provoz na trati :MC omezen.
V pátek 24. října 2014 cca ve 20:00 h odjede poslední vlak ze st. FR-C, který ještě dojede až do stanice HA. Poté bude zavedena dopravní výluka v úseku MU-C až BD a provoz metra bude organizován následujícím způsobem:
(1) V úseku LT — FR-C bude zaveden dvoukolejný provoz, každý vlak bude ve st. FR-C pokračovat přes křížení na 1. kolej a po ní zajíždět až do st. MU-C; po obratu u nástupiště zpět po 1. koleji do st. FR-C a dále až do st. LT.
(2) Ve st. HN nebo MU lze přestoupit na NAD (náhradní autobusovou dopravu), zajištěnou až ke st. KC.
(3) Mezi st. BD a KC bude zaveden kyvadlový provoz jednou vlakovou soupravou, určený především pro přestup imobilních cestujících mezi metrem a autobusy ve st. BD.
(4) V "malém kole" úseku KC — HA bude zaveden dvoukolejný provoz.
Důvodem těchto opatření je úplná výměna výhybky č. 3 (mezi 2. staniční a 4. odstavnou kolejí) ve st. PP včetně sanace štěrkového lože a souvislá výměna pražců v přilehlém úseku PP — PN, 2. kolej.
Ukončení prací je naplánováno tak, aby mohl být zaveden normální provoz od ranního výjezdu v pondělí 27. října 2014 již v celé trati :MC.
-
P_V
- Uživatel
- Příspěvky: 4217
- Registrován: 23.11.2003 18:49
Příspěvek
od P_V » 06.10.2014 11:36
ZXS91 píše:Po jak dlouhý době vlastně budou tramvaje bez výluk?
Co počítáš do toho "bez výluk"? Tratě, obratiště, koleje ve vozovnách... A je výluka fyzický rozkop, nebo jen zákaz vjezdu?
Momentálně je např. v dlouhodobé výluce s vyhlídkou na furt smyčka Červený vrch.
-
ZXS91
- Uživatel
- Příspěvky: 1058
- Registrován: 23.3.2010 19:11
- Bydliště: 20 26 91 (nebo 7 8 N17 72 90)
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od ZXS91 » 06.10.2014 11:16
Po jak dlouhý době vlastně budou tramvaje bez výluk?
-
9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od 9001 » 05.10.2014 23:06
Těžko říct... Třeba by se NAD na Kačerov nevešla...
Co mi víc vadí, je zase dementní začátek "večer"... To nemůžou pátek nechat dojezdit? Opravdu je ty 4 hodiny tak vytrhnou, že musí spoustě lidí zkazit dopravu a akorát je ******?
-
9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od 9001 » 05.10.2014 22:47
MM-Mikulovsky píše:to =M=C jsem už tak někde viděl napsané a fakt nechápu, kde že to budou v něm dělat vexle (u IPP = do/z propojky s =M=A či na jednokolejném přejezdu Pražského povstání?), protože ani na jednom konci uvedeného úseku zajišťovaného NAD není na =M=C obrat
Na Florenc/Kačerov plný provoz a zbytek pendl?
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od MM-Mikulovsky » 05.10.2014 22:44
to =M=C jsem už tak někde viděl napsané a fakt nechápu, kde že to budou v něm dělat vexle (u IPP = do/z propojky s =M=A či na jednokolejném přejezdu Pražského povstání?), protože ani na jednom konci uvedeného úseku zajišťovaného NAD není na =M=C obrat
-
martyn
- Uživatel
- Příspěvky: 601
- Registrován: 02.12.2006 23:31
- Bydliště: Praha 13-Stodůlky
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od martyn » 05.10.2014 22:22
Zatím předběžné informace:
víkend 18.+19.10.: výluka trati k vozovně Pankrác
od 20.10.: výluka v úseku Anděl–Újezd
24.10. (večer) až 26.10.: výluka C Muzeum–Budějovická
1.11. večer: výluka A Dejvická-Staroměstská
8. až 9.11.: výluka A Dejvická-Můstek
15.11. až 17.11.: výluka A Depo Hostivař-Náměstí Míru
-
kasme
- Uživatel
- Příspěvky: 1183
- Registrován: 28.8.2007 9:37
- Bydliště: hostivar-hlavni.rajce.net
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od kasme » 03.10.2014 22:05
ZXS91 píše:HOnzula píše:Zdravim. Chci se zeptat, zda máte někdo podrobnosti k provozu linky 37, jež si nadále vesele jezdí..Do kdy teda bude jezdit? Né, že by mi v Trojské jakkoliv vadila, jen se zajímám...
Co já vím, tak do 4.10 0:30, pak bude jezdit X-17 Trojská - Kobylisy a od 6.10 by se mělo jezdit celým úsekem
-
ZXS91
- Uživatel
- Příspěvky: 1058
- Registrován: 23.3.2010 19:11
- Bydliště: 20 26 91 (nebo 7 8 N17 72 90)
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od ZXS91 » 03.10.2014 21:19
HOnzula píše:Zdravim. Chci se zeptat, zda máte někdo podrobnosti k provozu linky 37, jež si nadále vesele jezdí..Do kdy teda bude jezdit? Né, že by mi v Trojské jakkoliv vadila, jen se zajímám...
Co já vím, tak do 4.10 0:30, pak bude jezdit X-17 Trojská - Kobylisy a od 6.10 by se mělo jezdit celým úsekem
-
HOnzula
- Uživatel
- Příspěvky: 194
- Registrován: 23.9.2010 16:53
Příspěvek
od HOnzula » 03.10.2014 21:15
Zdravim. Chci se zeptat, zda máte někdo podrobnosti k provozu linky 37, jež si nadále vesele jezdí..Do kdy teda bude jezdit? Né, že by mi v Trojské jakkoliv vadila, jen se zajímám...
-
willyjeff
- Uživatel
- Příspěvky: 1761
- Registrován: 30.11.2004 16:11
- Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od willyjeff » 25.9.2014 17:45
gabuliatko píše:
Nemyslím, sundat přejezd, testovací jízdy ...
29.9 bude probíhat seznamování s tratí pro řidiče formou jednosměrného provozu tramvaje typu KTN po jedné koleji. Od 6.10 do 10.10 bude jezdit školní jízda, pendl, mezi Výstavištěm a Kobylisama.
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Příspěvek
od gabuliatko » 25.9.2014 6:59
9001 píše:Takže trojský most o týden dříve?
Nemyslím, sundat přejezd, testovací jízdy ...
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od MM-Mikulovsky » 25.9.2014 0:08
první seznamovací jízdy řidičů "pendlem po jedné koleji" od zastávky NádHol (elektrárna) v pondělí, měly by následovat další termíny + možnost zhlédnutí nějakého seznamovacího videa ve výpravnách vozoven
-
9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od 9001 » 24.9.2014 22:38
willyjeff píše:1.10 bude jezdit naposledy linka 37.
Takže trojský most o týden dříve?
Faktem je, že už dnes to vypadalo na dodělávky a skoro tam tramvaj mohla projet