s 1. částí 100% souhlasJaHu píše:......... Zatím neprůchodné.
V případě křižovatky je to ještě složitější. Tramvaj "nemůže" signalizovaně vjíždět do křižovatky přes nesignalizovaný přechod.
ke druhé upozorňuji, že v např. Plzni nesignalizují (resp. je tam blikač) přechody pro chodce přes TT ani u křižovatek, alei v Praze máme jeden přechod přes TT, kde tato je řízena SSZ - oboje je dle mne špatně, v místě křížení mají být SSZ řízeni všici účastrníci provozu nebo žádný