Výluky a jiná omezení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od gabuliatko » 26.10.2010 20:26

ví se prosím čísla vozů X vlaku ?

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2049
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Petr » 26.10.2010 19:54

MOp píše:Existuje zde tram-forar ridic, ktery bude jezdit X?
Třeba BerryML...

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4767
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od MOp » 26.10.2010 19:50

Existuje zde tram-forar ridic, ktery bude jezdit X?

Uživatelský avatar
matti
ovocnář
Příspěvky: 187
Registrován: 07.9.2009 18:55
Bydliště: 140

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od matti » 26.10.2010 19:09

to bude zase rojnice šotoustva, jak u ForCity :D

Uživatelský avatar
BerryML
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 27.3.2008 16:25
Bydliště: Oni za to nemůžou, to je fáma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od BerryML » 26.10.2010 18:39

demon píše:
matti píše:výluková X: IPP - Karlovo náměstí - souprava :!: 2x KT8D5 :!:
Opičáci už jsou prý nachystáni... :lol:
To si piš :D

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6798
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od demon » 26.10.2010 16:38

matti píše:výluková X: IPP - Karlovo náměstí - souprava :!: 2x KT8D5 :!:
Opičáci už jsou prý nachystáni... :lol:

thriller2
Uživatel
Příspěvky: 1076
Registrován: 19.2.2009 19:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od thriller2 » 26.10.2010 14:39

Absolut píše:Nikoliv. Bude přímo na Náměstí Slintajícího Psa.
Pardon, nevyjádřil jsem se dobře. Co chci vědět je poloha zastávky IPP pro linky 10, 16 a 22 jedoucí mezi Náměstí míru k Bruselská. :?:

A teď jsem si přečet na Ropidu, že pro l. 11 a odkloněné linky 10, 16 a 22 bude zřízena druhá zastávka v Bělehradské. Takže jsem se nemusel ptát.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4767
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od MOp » 26.10.2010 13:56

viewtopic.php?p=134772#p134772

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Absolut » 26.10.2010 13:55

Nikoliv. Bude přímo na Náměstí Slintajícího Psa.

thriller2
Uživatel
Příspěvky: 1076
Registrován: 19.2.2009 19:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od thriller2 » 26.10.2010 13:33

matti píše:výluka 28.10.-1.11. Karlovo náměstí a IPP

10: Sídliště Řepy-Palackého náměstí-Výtoň-Otakarova-IPP-Sídliště Ďáblice
16:
1. Sídliště Řepy-Karlovo náměstí -> 22
2. Spojovací-IPP-Náměstí bří. Synků
22:
1. Bílá Hora-Karlovo náměstí -> 16
2. Nádraží Hostivař - IPP - Zvonařka
výluková X: IPP - Karlovo náměstí - souprava :!: 2x KT8D5 :!:
Zastávka IPP bude, předpokládám, v Jugoslávské?

Uživatelský avatar
matti
ovocnář
Příspěvky: 187
Registrován: 07.9.2009 18:55
Bydliště: 140

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od matti » 25.10.2010 20:24

výluka 28.10.-1.11. Karlovo náměstí a IPP

10: Sídliště Řepy-Palackého náměstí-Výtoň-Otakarova-IPP-Sídliště Ďáblice
16:
1. Sídliště Řepy-Karlovo náměstí -> 22
2. Spojovací-IPP-Náměstí bří. Synků
22:
1. Bílá Hora-Karlovo náměstí -> 16
2. Nádraží Hostivař - IPP - Zvonařka
výluková X: IPP - Karlovo náměstí - souprava :!: 2x KT8D5 :!:

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4767
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od MOp » 25.10.2010 17:47

Ano, začala podzimní brusná kampaň. Vozidlo by mělo být v ulicích k vidění každý den do konce října.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od jara » 25.10.2010 16:20

MM-Mikulovsky píše: 1.) Původní OR za zastávkou Pobřežní cesta ZC zatím stále visí, ale myslím, že by snad mohla být alespoň zvýšena - jinak v celé délce toho oblouku "úřadovalo" vozidlo popisované 26.8. na páteři na Znamení http://www.prazsketramvaje.cz/showpage. ... 0826210951 i v protisměru.
Toto vozidlo je ted velmi využívané. Neb přes den je k vidění u tramvají dneska na Evropské někde u Červeného vrchu mám pocit že jsem ho viděl( řídil jsem IAD a věcí k vidění tam bylo hodně). A v době noční přepravní výluky v metru je vidět v úseku Depo Zličín-Zličín staniční kolej obdobně jako tomu bylo v loňském roce viz http://foto-aktualne.mhdcr.biz/displayi ... m=31&pos=7

Uživatelský avatar
pawel
Uživatel
Příspěvky: 2404
Registrován: 15.7.2004 23:10
Bydliště: M22 / U8

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od pawel » 25.10.2010 16:06

jako ne že by mi to vadilo, ale to je nějaká šotoakce? :) logicky by to měla být 37. jsem zvědav, kdy se při výlukách dočkáme ještě 23 a 29...

Uživatelský avatar
Brejšín
Uživatel
Příspěvky: 1402
Registrován: 03.5.2005 18:17
Bydliště: Kde dobře vařej

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Brejšín » 25.10.2010 15:53

Potvrzuji vznik linky 27 jako náhrady krátké 17 během výluky na nábřeží. Dnes byly nafasovány cedule 27 pro vozovny ZI a SA. =D>

Odpovědět