Máš pravdu, lidi sou dneska strašně líný, dřív když chtěl někdo k moři, tak vyrazil do světa na zkušenou a zaskočil si tam, to už dneska nějak néjni...Káem píše:Aktuálním problémem tramvají v Praze je, že se používají k přepravě líného substrátu...
Možná tě to překvapí, ale lidi sou prostě pohodlný a za svý prachy chtěj určitý služby a nejsou zvědavý na někoho, kdo jim řekne "kdepak, barevná televize je moc drahá, musí vám stačit černobílá".
S tou výlukou Vodičkový to je trochu jinak než tady dokola prezentuješ. Opravdu tam jezdila jedna linka ale neni pravda že by stačila a že by to bylo pro substrát nějaký terno. Ona prostě nebyla jiná možnost.
Jasně že můžeš omezit provoz v Ječný, část lidi se tomu přizpůsobí tak, že bude skutečně jezdit tak, jak si představuješ ty, ale druhá část se ti na to vybodne a přestane ti jezdit tramvají, protože to pro ní bude znamenat zhoršení služby.
Nevidim v tom smysl, pokud ovšem účelem neni likvidace MHD...