To je ale pouze v případě,že na l.9 bude více pořadí...(takže by ubylo pár popojíždění),alespoň tak to chápu jájara píše:A co tím vyřešíš? Tak budeš popojíždět na dvouch kolejích. Kde na to vezmeš řidiče,vozy? Víš já toto plánování dopravy, kde člověk dělá upravy naprosto bez hlavy moc rád nemám. Na to je jednoduché pravidlo v IAD a u tramvají by se dalo také vymyslet. Sázej silnice, sklízej auta!! A ono je docela pravdivé. Tak sice sebereš pár pořadí z linky 7 rovných 5(podle aktuálního vypravení). No ale na linku 9 jich budeš ale 24 přidat. A má DP Praha na to vozy a řidiče???????
A ještě by se ušetřily pořadí na 7.
Samozřejmě to není uskutečnitelné nyní,když vozy ani řidiči nejsou...