Pražské metro

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odeslatod 2217 v 27.2.2007 23:33

DJ LA DÉFENSE napsal:Ale mám otázku, co mate i mě. A stává se mi to skoro pořád, jedu metrem, začne mi to zeleně svítit, tak to zmáčknu, tak mi to bliká, chápu to tak, že se mi dveře otevřou, jedeme jedeme a najednou koukám, že to nesvítí a za chvilinku těsně před stanicí je nutno udělat tento postup znova, to je zkušnost z áčka... Co to je za systém, nebo si z lidí dělaj p*rdel???

JOjo. Na céčku se mi to občas stane u FLO taky. Jedu si z HL.N. a smáčknu kus před FLO. Blik-blak a nic. Na FLO pochopitlně už rpoblém, rpotože než se ty pitomý dveřeš otevřou, jiný se pomalu zavíraj.. To mě docela je.e
2217
Uživatel

Odeslatod DJ LA DÉFENSE v 27.2.2007 23:27

Ale mám otázku, co mate i mě. A stává se mi to skoro pořád, jedu metrem, začne mi to zeleně svítit, tak to zmáčknu, tak mi to bliká, chápu to tak, že se mi dveře otevřou, jedeme jedeme a najednou koukám, že to nesvítí a za chvilinku těsně před stanicí je nutno udělat tento postup znova, to je zkušnost z áčka... Co to je za systém, nebo si z lidí dělaj p*rdel???
DJ LA DÉFENSE
Uživatel

Předchozí

Zpět na Provoz