Tarif, revizoři a vše kolem...

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
davidtk
Uživatel
Příspěvky: 335
Registrován: 04.1.2008 13:25

Re: Postřehy z terénu

Příspěvek od davidtk » 31.8.2008 12:52

:lol: Ano vím :lol: Skoro jak u mne :lol: Co to je ta 59?!! A co chceš teda?? 57 nebo 56! No jo furt...

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Postřehy z terénu

Příspěvek od trainzjohny » 31.8.2008 10:18

davidtk píše::lol: :lol: :lol: :lol:
Myslíte pane kolego, že se nám podaří vidět tu VO nádheru na noční na živo? :lol: 51/56/57:
V mém případě leda na té 57, víte jak já to s nočníma mám ... :lol: :lol: :lol: Ale do roka a do dne asi jo 8-[

davidtk
Uživatel
Příspěvky: 335
Registrován: 04.1.2008 13:25

Postřehy z terénu

Příspěvek od davidtk » 30.8.2008 23:37

:lol: :lol: :lol: :lol:
Myslíte pane kolego, že se nám podaří vidět tu VO nádheru na noční na živo? :lol: 51/56/57:

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10210
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizoři a vše kolem...

Příspěvek od 9001 » 21.8.2008 22:53

demon píše:
gabuliatko píše:Bobik: mas pocit ze nemotivovany advokat zamestnany u DP se vsemi naklady na nej (pobirajici mrzkou tarifni mzdu) vyhraje vice pripadu a vic penez (rozumej zaplati sebe a jeste zbyde vic nez vsechny vyhrane pripady nyni).
Prave motivace vyhrat pripad a vysoudit si penize pro sebe zarucuje DPP prijem alespon tech 950 na stole v ceskych.
Motivaci do toho netahej, ty případy jsou z 99% tak jasný, že by je vyhrála i začínající blonďatá advokátní koncipientka.
Jenže to by z toho zase na ta správná místa nedoplavalo tolik kapříků... :roll:
Jenže ono to není o tom sporu. Možná o dost větší fuška je někdy člověka vůbec dohnat. :wink:

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Revizoři a vše kolem...

Příspěvek od Bobik » 21.8.2008 20:04

gabuliatko píše:Bobik: mas pocit ze nemotivovany advokat zamestnany u DP se vsemi naklady na nej (pobirajici mrzkou tarifni mzdu) vyhraje vice pripadu a vic penez (rozumej zaplati sebe a jeste zbyde vic nez vsechny vyhrane pripady nyni).
Prave motivace vyhrat pripad a vysoudit si penize pro sebe zarucuje DPP prijem alespon tech 950 na stole v ceskych.
Jo, proč by si na sebe nedokázal vydělat? A ještě by dost zbylo. Jenže - a v tom musím souhlasit - by nesměl být demotivovaný a hlavně za mrzkou tarifní mzdu. Proč by nemohl být placen hodně podobně jako v soukromém sektoru(případně kompenzovat něčím jiným)? Zvlášť za předpokladu snažím se - mám, nesnažím - nemám. To s tou koncipientkou sedí, ty případy jsou fakt dost jasný a kdo to asi v těch AK dělá, že? Renomovaný právní matador s praxí těžko. Jenže s těma rybama asi fakt něco bude. A možná i s ovocem.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizoři a vše kolem...

Příspěvek od demon » 21.8.2008 17:19

gabuliatko píše:Bobik: mas pocit ze nemotivovany advokat zamestnany u DP se vsemi naklady na nej (pobirajici mrzkou tarifni mzdu) vyhraje vice pripadu a vic penez (rozumej zaplati sebe a jeste zbyde vic nez vsechny vyhrane pripady nyni).
Prave motivace vyhrat pripad a vysoudit si penize pro sebe zarucuje DPP prijem alespon tech 950 na stole v ceskych.
Motivaci do toho netahej, ty případy jsou z 99% tak jasný, že by je vyhrála i začínající blonďatá advokátní koncipientka.
Jenže to by z toho zase na ta správná místa nedoplavalo tolik kapříků... :roll:

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Revizoři a vše kolem...

Příspěvek od gabuliatko » 21.8.2008 16:21

Bobik: mas pocit ze nemotivovany advokat zamestnany u DP se vsemi naklady na nej (pobirajici mrzkou tarifni mzdu) vyhraje vice pripadu a vic penez (rozumej zaplati sebe a jeste zbyde vic nez vsechny vyhrane pripady nyni).
Prave motivace vyhrat pripad a vysoudit si penize pro sebe zarucuje DPP prijem alespon tech 950 na stole v ceskych.

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Revizoři a vše kolem...

Příspěvek od P_V » 21.8.2008 16:01

Bobik: Když to zúčastněným sype a je to podle zákona, proč by to řešili? :evil: To je spíš případ pro ombudsmana.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Revizoři a vše kolem...

Příspěvek od Bobik » 21.8.2008 15:22

No, bez právníků se zřejmě bohužel neobejdeme :( . Mě spíš zaráží, jak je možné, že z např. 50tis. "pokuty" jde jen 950Kč DP a zbytek avok. kanc. Případně proč se nezaloží třeba Jednotka Právní Služby 8-) a nevymáhá si to DP sám :?: Zvlášť když se z 90% jedná o jasné a snadno vyhratelné případy.

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Revizoři a vše kolem...

Příspěvek od Jabberwocky » 21.8.2008 9:31

Ano, právní služby jsou opravdu zlatý důl. Měl jsem kvůli tahanicím o kus zahrady nedávno co dočinění s advokáty, a ačkoli je ta paní milá, schopná a spor nám nakonec vyhrála, tak je evidentně zvyklá počítat v částkách o řád vyšších než já. A není to tím, že by byla drahá, prostě se jen pohybuje v prostředí, kde základní jednotkou, v níž se uvažuje, je 1000 Kč. Já takhle počítám ve stovkách...

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Revizoři a vše kolem...

Příspěvek od P_V » 21.8.2008 1:39

Bobik píše:Že já ***** nešel na práva.................. #-o :cry:
Měl bys na to žaludek? :-&

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Revizoři a vše kolem...

Příspěvek od Bobik » 21.8.2008 0:47

Že já ***** nešel na práva.................. #-o :cry:

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Revizoři a vše kolem...

Příspěvek od trainzjohny » 20.8.2008 23:51

DP z toho má vymáhanou částku, tedy 950,- korun, všechno ostatní sežere daná advokátní firma a případné soudní výlohy. Advokátní kancelář z toho tak má opravdu "zlatý důl".

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Revizoři a vše kolem...

Příspěvek od Bobik » 20.8.2008 23:42

Dotaz: Poté, co dotyčný "černoch" po přistižení nezaplatí v řádném termínu obdrží od DP nějaký výhružný dopis (myslím že čím víc jich je tak částka lehce roste)a následně si ho přebírá advokátní firma co DP zastupuje. Jenže s každým dopisem od nich "přirážka" nabývá rozměrů až obludných. Máte někdo tušení kolik z toho má DP a co zůstane advokátům? (a podle jakého klíče ty prachy narůstají?) Tedy nic proti, kdo neštípe ať platí, jenom si myslím že to jsou prachy DP a trošku to na mě působí jako že z toho má advokátní firma zlatý důl ("právní služby" jsou drahé, že?).

Uživatelský avatar
Damir Holas
Uživatel
Příspěvky: 1564
Registrován: 23.8.2006 17:28
Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita

Re: Revizoři a vše kolem...

Příspěvek od Damir Holas » 20.8.2008 19:27

MF píše:Jednou jsem si takhle vystřelil z tchýně. Bydleli jsme ještě v Praze a ona přijela a ať prý jí koupím lístky. No nelenil jsem, od známého autobusáka jsem získal kotouček se šipkami na tisk do kasy na linky za Prahu, poctivě jsem jí to nastříhal a jak panečku celý den jezdila... No a večer, když jsem jí to řekl :lol:
Pěkný... :lol:

Odpovědět