Úřední korespondence a rady k ní

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Re: Úřední korespondence a rady k ní

Odeslatod pan Vedoucí v 11.10.2011 9:54

Mě by zajímalo, zda pan Mikulovský píše ty své litánie pouze sem nebo zda je ochotný si dopisovat i s úřady. A zda tak již učinil ať již v případě Podbaby, Želivského či přejezdu na Dvorcích.
pan Vedoucí
Uživatel

Odeslatod 9001 v 09.10.2011 21:48

MM-Mikulovsky napsal:gabuliatko, willyjeff: No tak jsem se trochu zasmál, ale jestli se nepletu, také jste řidiči - jen si fakt dejte bacha, aby jste jednou kvůli své lenosti a nepozornosti ostatních nepřišli "na buben", protože 99% lidí jež se ten předpis týká si jej před změnou nepřečtou a zbylému 1% uteče nějaký ohromný "šotek", který pak všem (tedy i vám) znepříjemní život!
PS: Víc očí skutečně víc vidí!

Musím se MM zastat. Ted opravdu máte aspon malou šanci si říct a ozvat se. :!:

Jinak souhlas s Chemikem :lol: :lol: :lol: :lol:
9001
Uživatel

Odeslatod chemik v 09.10.2011 21:44

gabuliatko napsal:Pokud jsou v OO ženy, tak bych je zajímal nahé. :D sry za OT ale máme krásný jazyk.

některé ženy z OO bych snad ani nahé vidět nechtěl :D
chemik
Uživatel

Odeslatod MM-Mikulovsky v 09.10.2011 21:28

gabuliatko, willyjeff: No tak jsem se trochu zasmál, ale jestli se nepletu, také jste řidiči - jen si fakt dejte bacha, aby jste jednou kvůli své lenosti a nepozornosti ostatních nepřišli "na buben", protože 99% lidí jež se ten předpis týká si jej před změnou nepřečtou a zbylému 1% uteče nějaký ohromný "šotek", který pak všem (tedy i vám) znepříjemní život!
PS: Víc očí skutečně víc vidí!
MM-Mikulovsky
Uživatel

Odeslatod gabuliatko v 09.10.2011 19:27

MM-Mikulovsky napsal:... zejména jejich členové by se tedy měli zajímat odění...

Pokud jsou v OO ženy, tak bych je zajímal nahé. :D sry za OT ale máme krásný jazyk.
gabuliatko
Uživatel

Odeslatod willyjeff v 09.10.2011 18:42

A vytlačí se jedno velké h*vn*...Skvělý příspěvek, Milane. Jen můžu děkovat, že to nemá 1000 znaků a je to jen tahle větička [-o<
willyjeff
Uživatel

Odeslatod MM-Mikulovsky v 09.10.2011 18:30

Dostala se dnes ke mne zpráva, že nyní bude opět docházet k úpravám v D1/2 a měly by ji připomínkovat OO - zejména jejich členové by se tedy měli zajímat odění, připomínkovat a tlačit na OO, aby ty tlačila na DP!
MM-Mikulovsky
Uživatel

Odeslatod OMH v 08.10.2011 17:18

willyjeff: teď si to vystihl přesně.
MŠ napsal několik dlouhých příspěvků, všechny jsem přečetl. Pak u jsou dlouhé příspěvky MMM a ty jsem proletěl letmo okem. Ano, říkáme, že nechceme dlouhé příspěvky. Pravda však je, že chceme zajímavé věcné příspěvky :) A zkrátka může pak být i dlouhý :)
OMH
Moderátor

Odeslatod willyjeff v 08.10.2011 16:27

7036 napsal:Těm, co mají problémy se čtením delších textů, doporučuju přejít třeba na komiksy. Je tam spousta obrázků a věty jsou krátké a jednoduché, těm snad budou rozumět. :idea:

Když se podíváš na dlouhý text Martina Šubrta a MMM, který se ti zdá přehlednější a smysluplnější? Já na tohle fórum nemám půlku dne, abych pročítal sáhodlouhé, nicneřešící a nicneříkající elaboráty.
willyjeff
Uživatel

Odeslatod MM-Mikulovsky v 08.10.2011 13:21

MOp napsal:Ten vyraz, od ktereho se odviji zminene slovo je DEMAGOGIE, tudiz kdyz uz tak DEMAGOG. Ale to se tyka spise tebe MM..
Á, to jsem čekal, že se někomu naprosto nebude líbit mé "slovíčkaření" v předpisech (zejména) ohledně nutnosti použití výstražné vesty, byť příslušné body týkajících se předpisů jsem přesně odcitoval pro důkaz mého tvrzení, k němuž mne mimochodem přivedly hovory s bývalým dispečerem (údajně významným spoluautorem vnitropodnikových norem DPP) a ověřil mi to i jeden hovor se současným dispečerem (jedním z mála, co slepě nepoklonkuje vedení a je ochoten používat "zdravý rozum").
MM-Mikulovsky
Uživatel

Odeslatod MOp v 08.10.2011 12:40

Ten vyraz, od ktereho se odviji zminene slovo je DEMAGOGIE, tudiz kdyz uz tak DEMAGOG. Ale to se tyka spise tebe MM..
MOp
Administrátor

Odeslatod MM-Mikulovsky v 08.10.2011 12:04

Proxy: Ty jsi prostě DEMAGOK! (Ani celá jedna trasa l.22, kterou ten dotyčný turista na PH nepojede není "mnoho dlouhých nezáživných krkolomných předpisů", takže zjednodušení je možné a lehké.)
PS: Kdybych odcitoval CELÉ vnitřní předpisy DP (a nejen to důležité k tématu), tak to fórum má hned dvojnásobek písmenek!!!! (-X (-X (-X (-X (-X (-X (-X (-X (-X (-X
MM-Mikulovsky
Uživatel

Odeslatod Proxy v 08.10.2011 11:46

MM-Mikulovsky napsal:No jenže když to pádné sdělení vychází z mnoha dlouhých nezáživných krkolomných vnitřních předpisů DPP, tak krátká úplnost je utopie!!! Neodcitovat to nejdůležitější z nich, by znamenalo nařčení z mystifikace čtenářů.
PS: Proslovy mi fakt nejdou - já si skutečně musím vše důkladně promyslet a navíc, byť ještě zvládnu ústně diskutovat s jednotlivci, tak z mnoha přímých posluchačů mne chytá tréma.

Když k tobě přijde cestující a zeptá se kolik zastávek na Pražský Hrad, tak mu také v rámci úplnosti odcituješ celou trasu linky 22?
Proxy
Moderátor

Odeslatod MM-Mikulovsky v 08.10.2011 11:38

Proxy napsal:7036:Umění diskutovat podle mne nepramení v 5hodinových fidelovských proslovech, ale ve jednoznačném, krátkém, ale přitom úplném a pádném sdělení.
No jenže když to pádné sdělení vychází z mnoha dlouhých nezáživných krkolomných vnitřních předpisů DPP, tak krátká úplnost je utopie!!! Neodcitovat to nejdůležitější z nich, by znamenalo nařčení z mystifikace čtenářů.
PS: Proslovy mi fakt nejdou (natož 5hodinové fidelovské) - já si skutečně musím vše důkladně promyslet a navíc, byť ještě zvládnu ústně diskutovat s jednotlivci, tak z mnoha přímých posluchačů mne chytá tréma.
MM-Mikulovsky
Uživatel

Odeslatod Proxy v 08.10.2011 11:29

7036 napsal:Těm, co mají problémy se čtením delších textů, doporučuju přejít třeba na komiksy. Je tam spousta obrázků a věty jsou krátké a jednoduché, těm snad budou rozumět. :idea:

Umění diskutovat podle mne nepramení v 5hodinových fidelovských proslovech, ale ve jednoznačném, krátkém, ale přitom úplném a pádném sdělení.
Proxy
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Provoz