Roušky v MHD

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od Bobik » 24.10.2020 3:59

demon píše:
23.10.2020 17:39
No však ano, vrchní antirouškař zabečí...
Akorát nějak netuším, kdo by tím vrchním antirouškařem měl být. U vrchního rouškaře je to jasný, tím je Prymula. :D

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od trainzjohny » 23.10.2020 21:54

Tak konečně taky bude chvíli zase proč číst zprávy, alespoň se člověk zasměje co ti kašpaři vymyslí a nebude to jen další omezení, už to bylo trapný jak Moulovi výmluvy.
Mmch, už se prý nechá přejmenovat z Prýmoula na Moula, protože už o tom není pochyb.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od 9001 » 23.10.2020 21:34

Petrpes: Upřímně v kůži Prymuly bych být nechtěl :D. Ten musel od Andreje dostat takovej kouř, že to radši nechceme vidět :D Tak dlouho budovaná PR a je v pr... za jednu noc.

I dnešní schůzka s Ferim a nastavení spolupráce naznačuje, že Prchal musí sakra rychle vymyslet jinou strategii a to i s opozicí... Jinak jsou v háji.... Už ve středu tipuji, že bude další mela ala Staromák a 17.11. se taky blíží... Navíc Zeman brutálně přilije do ohně, když odmítne odvolat Prymulu a Hamáček bude mít zase chvíli odvahu... To je vražedná kombinace....

Myslím, že tohle bude daleko větší mela než celá pandemie... Viz dneska prakticky nic jiného v médiích není :D

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2234
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od Petrpes » 23.10.2020 20:31

Jo, nekomolte jména demonovo oblíbených koblih...
Bureš, blbiš, Andy 🤪
Prý Mula, spermula, šprýmula 🤣
Milda, ovar, Zemonovičok ✝️
Honem Demone, nasaď roušku a zavolej na nás Hamáčeka, jak říká Andy 🙃
Voláš taky Demone 158, když vidíš na ulici lidi bez roušky ⁉️

FB_IMG_1603478122627.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od demon » 23.10.2020 19:25

Ok tak už jen jedno. Úmyslné komolení jména je známkou psychické poruchy, dej si na to pozor... :wink:

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od trainzjohny » 23.10.2020 17:51

Jj, přesně to taky předvádíš, vrchní bača Prýmoula zavelí roušky, tak Démon obhajuje roušky i "v posteli a na záchodě, ideálně nastálo a všude". Bez ohledu na to že ani démon ani bača je stejně venku nosit nechtějí.
Dokonce si dá tu práci, že překroutí cokoliv s rouškou na důkaz toho jak je to super. Klidně i úplný opak naklonuje na důkaz o nutnosti nošení roušek.

Jinak kdo má být "vrchní antirouškař" ?
demon píše:
23.10.2020 17:49
trainzjohny píše:
23.10.2020 17:01
- Píšeš že jsem "proti očkování".
Kde to píšu ?
trainzjohny píše:
23.10.2020 17:01
- máš hodně bujnou fantazii, pokud v každém vidíš "člověka s příznaky akutní respirační infekce"
V každém člověku ne, v každém dopravním prostředku ano. Ty snad ne ? Kašel a pocení v současném počasí tedy podle mne známkou akutní respirační infekce je.
trainzjohny píše:
23.10.2020 17:01
T...že tam mermo mocí chceš vidět roušku všude, ale to tam prostě ani při tvé velké snaze není...
Rád bych ti připomněl, že se stále bavíme o tom co doporučuje článek a nikoli o tom co chci já. Zabrousil jsi do toho tolik, že už z toho nezvládáš vybrousit...
Popírání očkování:
demon píše:
22.10.2020 22:25
trainzjohny píše:
22.10.2020 21:39
Co z toho článku podle tebe popírám ?
1) Nutnost používání roušek a to v podstatě neustále při opuštění bydliště.
2) Nutnost očkování.
Bavíme se o rouškách venku, ne v MHD, tam je nezpochybňuji. Jinak ani v každém voze MHD není někdo kdo by odpovídal tomuto popisu.
Článek doporučuje venku nosit roušku při kontaktu s člověkem s příznaky akutní respirační infekce, ty v tom vidíš nošení roušek všude venku.

Jinak přestávám na tebe reagovat, protože už jsi v koutě a vymlouváš se hůř než guru Prýmoula. Pořád jen překrucuješ co tu je, případně odkazuješ na něco co jsem nenapsal, nemáš nějakou poruchu vnímání ? Protože to tak skoro vypadá.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od demon » 23.10.2020 17:49

trainzjohny píše:
23.10.2020 17:01
- Píšeš že jsem "proti očkování".
Kde to píšu ?
trainzjohny píše:
23.10.2020 17:01
- máš hodně bujnou fantazii, pokud v každém vidíš "člověka s příznaky akutní respirační infekce"
V každém člověku ne, v každém dopravním prostředku ano. Ty snad ne ? Kašel a pocení v současném počasí tedy podle mne známkou akutní respirační infekce je.
trainzjohny píše:
23.10.2020 17:01
T...že tam mermo mocí chceš vidět roušku všude, ale to tam prostě ani při tvé velké snaze není...
Rád bych ti připomněl, že se stále bavíme o tom co doporučuje článek a nikoli o tom co chci já. Zabrousil jsi do toho tolik, že už z toho nezvládáš vybrousit...

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od demon » 23.10.2020 17:39

Bobik píše:
23.10.2020 16:40
Myslím, že ti poněkud uniká význam výrazu "ovce". Za ovce jsou označováni ti, kteří nekriticky a bezmyšlenkovitě přijímají nařízení (jakákoli, čehokoli se týkající). Právě kvůli té bezmyšlenkovitosti, prostě vrchní ovčák řekl, bééééé, tak to musí být správně, béééé. :D
No však ano, vrchní antirouškař zabečí a ovce běží. Kdyby zabečel že si mají dát na hlavu *****, tak si ho tam dají, protože to je ten správnej underground...
O to jde, bezmyšlenkovitě přejímají stádnost nehledě na argumentaci.
Já myslim že to sedí jak ***** na hrnec. :wink:

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od trainzjohny » 23.10.2020 17:01

demon píše:
23.10.2020 16:07
Jj, podle ovcí původce všeho zlého a váš největší strašák zdá se opravdu končí, tak už byste se nemuseli stresovat, protože podle vás Covid odejde s ním... :D
Takže si dáme další lekce pro čtenáře začátečníky:
Díky za doslovnou citaci, která má mezi námi inteligentnějšími takový význam, že jdeš-li ven mezi lidi, pak jen v roušce. Ovce si tam snad dokážou najít nějakou obezličku, jako že třeba osobu s příznaky respirační infekce nejsou schopné poznat, případně pokud je infekce detekována pomocí testu PCR, tak vlastně vůbec není směroplatná, ale to my normální smrtelníci prostě řešit nemusíme a technologii jak nakládat s použitou rouškou máme též zmáknutou. :wink:
Jelikož je v článku doslovně zmíněno, že je vhodné nechat se při nejbližší příležitosti očkovat proti chřipce (souběh onemocnění chřipkou a covidem-19 zhoršuje průběh onemocnění; epidemický výskyt obou nemocí ve stejné době komplikuje diagnostiku a neúměrně zatěžuje zdravotnický systém), čekal bych že z toho pozorný čtenář vydedukuje, že očkování proti tetanu ti příliš ochrany proti Covidu neposkytne, ale zjevně jsem se mýlil. No neva, chybami se člověk učí.
Není zač, poradím rád. :wink:
Překrucování a vykrucování.
- No minimálně ubude náhodilých opatření a hlavně zbytečných keců, ještě tak den dva se bude kroutit jak démon před textem a pak konečně snad vysmahne do horoucích pekel. Jinak už opakovaně jsem psal, že nečekám že by COVID kdy vůbec odešel a nevím co by ho v horizontu několika let k tomu mohlo donutit.
- Píšeš že jsem "proti očkování". Pokud by mělo jít o očkování na chřipku tak proti nejsem, nic takového jsem nenapsal, napsal jsem že ho nemám, ani náznak o tom, že by bylo zbytečné.
- máš hodně bujnou fantazii, pokud v každém vidíš "člověka s příznaky akutní respirační infekce" protože rouška je doporučená jen při kontaktu s někým takovým. To není nic o ovcích, ale o tom, že tam mermo mocí chceš vidět roušku všude, ale to tam prostě ani při tvé velké snaze není. Překrucuj si to, nadávej těm co chápou psaný text tak jak je, ale to co tam chceš vidět tam není. A pokud nevíš co jsou příznaky akutní respirační infekce tak to není to že si někdo odkašle, takže poznat někoho kdo kašle, má teplotu a podobně jde docela snadno, na to nepotřebuješ PCR test na to ti stačí zdravý mozek a oči. Na někoho kdo používá slovo inteligence bych nečekal že řekne že nepozná příznaky akutní respirační infekce.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od Bobik » 23.10.2020 16:40

Myslím, že ti poněkud uniká význam výrazu "ovce". Za ovce jsou označováni ti, kteří nekriticky a bezmyšlenkovitě přijímají nařízení (jakákoli, čehokoli se týkající). Právě kvůli té bezmyšlenkovitosti, prostě vrchní ovčák řekl, bééééé, tak to musí být správně, béééé. :D

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od demon » 23.10.2020 16:07

trainzjohny píše:
23.10.2020 12:40
Předně upřímnou soustrast, že ani tvá největší modla opatření nedodržuje a jde od válu.
Jj, podle ovcí původce všeho zlého a váš největší strašák zdá se opravdu končí, tak už byste se nemuseli stresovat, protože podle vás Covid odejde s ním... :D
Takže si dáme další lekce pro čtenáře začátečníky:
Díky za doslovnou citaci, která má mezi námi inteligentnějšími takový význam, že jdeš-li ven mezi lidi, pak jen v roušce. Ovce si tam snad dokážou najít nějakou obezličku, jako že třeba osobu s příznaky respirační infekce nejsou schopné poznat, případně pokud je infekce detekována pomocí testu PCR, tak vlastně vůbec není směroplatná, ale to my normální smrtelníci prostě řešit nemusíme a technologii jak nakládat s použitou rouškou máme též zmáknutou. :wink:
Jelikož je v článku doslovně zmíněno, že je vhodné nechat se při nejbližší příležitosti očkovat proti chřipce (souběh onemocnění chřipkou a covidem-19 zhoršuje průběh onemocnění; epidemický výskyt obou nemocí ve stejné době komplikuje diagnostiku a neúměrně zatěžuje zdravotnický systém), čekal bych že z toho pozorný čtenář vydedukuje, že očkování proti tetanu ti příliš ochrany proti Covidu neposkytne, ale zjevně jsem se mýlil. No neva, chybami se člověk učí.
Není zač, poradím rád. :wink:

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2234
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od Petrpes » 23.10.2020 13:46

Tady je důkaz, že si z koblih jako je Demon, akorát dělají dobrý den 🤪🤣⁉️

Prymula odmítl rezignovat navzdory Babišově výzvě. Ať mě odvolá, míní

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prym ... domaci_lre

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od trainzjohny » 23.10.2020 12:40

demon píše:
23.10.2020 12:05
trainzjohny píše:
23.10.2020 8:46
...
Jen v krátkosti - prvních 5 bodů pochází z článku který tu propaguješ, tak by jeden řekl, že s ním souhlasíš...
"1 - což nedává smysl" - a přesto se to v článku který sem postuješ píše...
"2 - očkování které neexistuje ?!" - opravdu ? Já se třeba proti chřipce každý rok očkuji...

"3 - kde jsi prosím viděl že 40% přenosů je ze zaměstnání ? Já jediné co jsem slyšel, že většina přenosů je v domácnosti," - 38,9 % zaměstnání, 21,8 % domácnost a volný čas... viz web ÚZIS
Předně upřímnou soustrast, že ani tvá největší modla opatření nedodržuje a jde od válu.

1- tak neumíš číst,píše se tam:

Kód: Vybrat vše

při cestě mimo domov mít s sebou roušku a nasadit si ji v případě, kdy se v okolí vyskytne člověk s příznaky akutní respirační infekce (rouška nechrání absolutně, ale v tomto případě významně sníží velikost expozice); po použití papírovou roušku vyhodit, látkovou roušku zabalit do igelitového sáčku a před dalším použitím vyprat
to není žádné doporučení nosit jí venku pořád, protože je to logicky blbost (zkus nad tím popřemýšlet, a třeba i popřemýšlej, proč jí tam sám nenonosil, když by to bylo tak super ...)
2- očkování proti zcela neškodné chřipce pomůže jak proti šíření COVIDu, mám očkování proti tetanu, to nestačí ?!

3 - celkem zarážející, že školy jsou naprosto marginální číslo, hádal bych dost jiné poměry. Děkuji za ní.
demon píše:
23.10.2020 11:50
Petrpes píše:
23.10.2020 7:11
Nutnost používání roušek a to v podstatě neustále při opuštění bydliště.
Že máš problém s chápáním víme dávno, ale nechceš snad napadat erudovanost doktora z trainsjohnyho příspěvku ? :lol: :lol: :lol:
Já bych napadl démonovo chápaní psaného textu. Protože s ním docela bojuje a zdá se že prohrává.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od demon » 23.10.2020 12:05

trainzjohny píše:
23.10.2020 8:46
...
Jen v krátkosti - prvních 5 bodů pochází z článku který tu propaguješ, tak by jeden řekl, že s ním souhlasíš...
"1 - což nedává smysl" - a přesto se to v článku který sem postuješ píše...
"2 - očkování které neexistuje ?!" - opravdu ? Já se třeba proti chřipce každý rok očkuji...

"3 - kde jsi prosím viděl že 40% přenosů je ze zaměstnání ? Já jediné co jsem slyšel, že většina přenosů je v domácnosti," - 38,9 % zaměstnání, 21,8 % domácnost a volný čas... viz web ÚZIS

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6705
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Roušky v MHD

Příspěvek od demon » 23.10.2020 11:50

Petrpes píše:
23.10.2020 7:11
Nutnost používání roušek a to v podstatě neustále při opuštění bydliště.
Že máš problém s chápáním víme dávno, ale nechceš snad napadat erudovanost doktora z trainsjohnyho příspěvku ? :lol: :lol: :lol:

Odpovědět