Preference / antipreference MHD

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Re: Škoda 14T (Porschetra)

Odeslatod gabuliatko v 30.11.2008 17:57

na IPP by stacilo dodelat odpocet casu do signalu volno pro TRAM aby ridici vedeli kdy zavirat dvere
zkusim zmerit delku cyklu u SSZ a spocitat jaka je rezerva pri soucasnem poctu spoju
na upravu SSZ prosim zapomente
gabuliatko
Uživatel

presun

Odeslatod 7080 v 29.11.2008 12:47

gabuliatko napsal:nabízí co otázka, jak to bude u 15T ?
jinak mé zkušenosti z exponovaných zastávek typu Karlovo náměstí a IPP odhadují pravděpodobnost zastavení druhého vlaku u slepce tak 50%, IPP z kopce tak 10%

IPP je vůbec nešikovné na druhé druhého vlaku. Když to jde, tak se člověk snaží odjet, aby sse zbytečně nezdržoval, jak sebe tak ty za sebou. Když nám prodlouží PČR signál volno, tak by se to procento mohlo zvýšit. Jenže to znamená předělat celou signalizaci na magorstrále a v přilehlých ulicích.
7080
Uživatel

Re: Preference MHD

Odeslatod MOp v 19.11.2008 21:28

I na tom se pracuje, ale je otázka času než se tito lidé dostanou na patřičné pozice.. :-)
MOp
Administrátor

Odeslatod Bobik v 19.11.2008 20:00

Petr napsal:Průšvih je v tom, že tohle je o "přátelství".... O tom, že soukromými cestičkami chodí ledasco rychleji, než těmi služebními.... Smutné, což?

No aspoň je vidět, kde se "nedostává" známých a kamarádů a kde je potřeba ještě "zapracovat" :D .
Jinak souhlas, smutné leč bohužel realita.
Bobik
Uživatel

Odeslatod Petr v 19.11.2008 19:56

Bobik napsal:Sakra pánové, já nestačím zírat :shock: Jen se tu něco napíše a během "chvilky" je závada odstraněna =D> . Nedal by se tenhle způsob řešení problémů aplikovat na celou JPT :?: :!: (prozačátek) :)
Průšvih je v tom, že tohle je o "přátelství".... O tom, že soukromými cestičkami chodí ledasco rychleji, než těmi služebními.... Smutné, což?
Petr
Provozovatel

Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat značky a při tý příležitosti ho tam natáhnem....

Odeslatod Bobik v 19.11.2008 19:45

Sakra pánové, já nestačím zírat :shock: Jen se tu něco napíše a během "chvilky" je závada odstraněna =D> . Nedal by se tenhle způsob řešení problémů aplikovat na celou JPT :?: :!: (prozačátek) :)
Bobik
Uživatel

Odeslatod MOp v 19.11.2008 2:49

Také jsem tam dnes byl, viz info a fotky co máš v mejlu.

+

anonymní spojka od trolejářů :-) napsal:Vacínova byla dnes okolo 13,00 opravena (18.11.2008). Elznicovo náměstí prověříme.
MOp
Administrátor

Odeslatod Grossák v 18.11.2008 23:43

Elsnic, tedy Stejskalova => Div. P. Palmovkou, tedy SSZ 8.251b Zenklova - Voctářova + SSZ 8.251a Zenklova - Kotlaska skutečně pro směr do centra nefunguje korektně, jsou tam zdržení TRAM. Pravděpodobně vadný odhlašovací detektor, je tam stará brnkačka a i ve tmě jsem snad dobře viděl, že má ulomený jeden drátek a je nešťastně nahnutá. Nahlásím na DP. Díky za informaci!

SSZ 8.204 Sokolovská - Vacínova dc už ok, kontakt fyzicky v pořádku a viděl jsem i prodlužování volna do odhlášení. Další místa jsem zatím nestihl.
Grossák
Uživatel

Odeslatod MOp v 17.11.2008 22:26

Kdyz nezapomenu, pojedu se na Elznice zitra z prace podivat.
MOp
Administrátor

Odeslatod Grossák v 17.11.2008 22:20

willyjeff napsal:Mezi zastávkami Stejskalova => Div. P. Palmovk. pravidelně také stojim na světlech. Včera jsem měl 7 koleček na lince 25 a 6x jsem tam stál...

Tam se asi taky asi musí zajet, protože se obávám, že to není napojené na ústřednu... Píšu si a díky za info.
Grossák
Uživatel

Odeslatod Grossák v 17.11.2008 22:17

MOp napsal:Vacínova je na patřičném místě nahlášena.

Díky! Jak jsi mi psal, v pořádku už vypadá i MH. Kdyby jste si někdo všimli, že to opět blbne, dejte sem info.
Naposledy upravil Grossák dne 17.11.2008 22:22, celkově upraveno 1
Grossák
Uživatel

Odeslatod willyjeff v 17.11.2008 9:21

Mezi zastávkami Stejskalova => Div. P. Palmovk. pravidelně také stojim na světlech. Včera jsem měl 7 koleček na lince 25 a 6x jsem tam stál...
willyjeff
Uživatel

Odeslatod MOp v 16.11.2008 19:48

Vacínova je na patřičném místě nahlášena.
MOp
Administrátor

Odeslatod Grossák v 16.11.2008 11:35

Štěpán napsal:Grossák:
Křižovatka k Intersparu: Stůj tam před tramvají padá docela často.
Křižovatka mezi Na Groši - Hostivařská: Stůj mi tam padlo za několik měsíců jen asi dvakrát.

K Intersparu se tedy příležitostně podívám. Byl jsem tam před pár měsíci kvůli špatným předsignálům a preference na hlavních návěstidlech fungovala korektně.

Zkusím i Vacínovu a MH.

Díky za info.
Grossák
Uživatel

Odeslatod Petr v 13.11.2008 16:17

#-o Před pár týdny z cvičné jízdy nahlášen utržený odhlašovací kontakt SSZ Sokolovská x Vacínova d.c. (tedy jak točí linka 12). Dnes jsem ke svému zděšení zjistil, že NIKDO NIC NEOPRAVIL (a to, že by se kontakt utrhl stejným způsobem se mi zdá nepravděpodobné). Nějak jsem to nerozdýchal a tudíž znovu ani nenahlásil. Jak je vidět, opravdu je lepší podobné závady řešit soukromými cestičkami, než přes dispečink tramvají (čímž nechci říci, že se tato informace zasekla u našich dispečerů, jen to, že závady opakově hlášené na dispečink jsou poměrně často ignorovány, kdežto předané osobně přímo kompetentním bývají opraveny do pár hodin.....)
Petr
Provozovatel

Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat značky a při tý příležitosti ho tam natáhnem....

PředchozíDalší

Zpět na Provoz