Preference / antipreference MHD

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Re: Preference MHD

Odeslatod Fořtík v 14.5.2009 20:37

Petr napsal:Takže o čem to je?
O policajtech, jednoznačně :!: Dopoledne jezdilo všechno v pořádku, na čas. A proč? Protože za ovládáním křižovatky stáli policisté, kteří uměli, nebo aspoň měli snahu...
Fořtík
Uživatel

Odeslatod trainzjohny v 14.5.2009 20:22

Paláčák po 16:00 zasekanej jak to jenom šlo, tramvaje stály až na Štěpánskou a skoro k soudu u lazarské, za křižovatku Výtoň a za Anděl (vrchní) fakt pocuc .. jsem na palačák předběhl pěšky nejen mojí 4 ale i tu přechozí a na I.P.P jsem je ještě 10 před ní #-o
trainzjohny
Moderátor

Odeslatod willyjeff v 14.5.2009 19:02

jaluh napsal:Dobrá je 10/12-zelený čtvereček mezi bílími čtverečky, ikdyž to je způsobeno krátkými obrazovými časy...

Občas se nechali řidiči otočit na trati. Třeba ta jediná 12 nás taky zaujala, ale byla otočena přes Smíchovské nádraží...
willyjeff
Uživatel

Odeslatod demon v 14.5.2009 18:57

Petr napsal:Takže o čem to je? 9001 usilovně tvrdil že né o policistech. Já tvrdím, že ano. Proč pohledné slečny dopoledne zvládali 0 zpoždění mé linky, dokonce jsem na Andělu stál do času. Proč následující dva policisté ve stejném provozním období (ještě nebyla špička, stejné sedlo) již nadělovali okolo 4 minut? Proč?
Vyrobíme transparenty "SLEČNY POLICISTKY NA PALAČÁK" a jdeme tam. Byly pohledné i šikovné. :oops: =D> :roll:
Od začátku tvrdim, že je to o policajtech, vždyť kolikrát dokážou Palačák zprasit i když žádný výluky nejsou.
Nějaká fotečka dotyčných policistek by nebyla, třeba by (u mě) přispěla ke zlepšení pověsti PČR ? :lol:
demon
Uživatel

Odeslatod jaluh v 14.5.2009 18:50

willyjeff napsal:Foto z dnešní situace v 16:38. Bílá pořadí všechna blikala (nestačí se obrátit do svého času), ne neobvyklé bylo zpoždění i 30 minut. Naše 160/6 měla dokonce 41 minut zpoždění...

http://www.uswgame.net/Fotky/20090514/pn01.jpg

omlouvám se za kvalitu.

Dobrá je 10/12-zelený čtvereček mezi bílími čtverečky, ikdyž to je způsobeno krátkými obrazovými časy...
jaluh
Uživatel

Odeslatod willyjeff v 14.5.2009 18:22

Foto z dnešní situace v 16:38. Bílá pořadí všechna blikala (nestačí se obrátit do svého času), ne neobvyklé bylo zpoždění i 30 minut. Naše 160/6 měla dokonce 41 minut zpoždění...

http://www.uswgame.net/Fotky/20090514/pn01.jpg

omlouvám se za kvalitu.
willyjeff
Uživatel

Odeslatod Petr v 14.5.2009 16:29

Fořtík napsal:Bohužel, Dušane. Odpolední dvojice je napřezdržku. Kolony sahají až do Spálené a tramvaje stojí už i od Železničního mostu na Výtoni...
Takže o čem to je? 9001 usilovně tvrdil že né o policistech. Já tvrdím, že ano. Proč pohledné slečny dopoledne zvládali 0 zpoždění mé linky, dokonce jsem na Andělu stál do času. Proč následující dva policisté ve stejném provozním období (ještě nebyla špička, stejné sedlo) již nadělovali okolo 4 minut? Proč?
Vyrobíme transparenty "SLEČNY POLICISTKY NA PALAČÁK" a jdeme tam. Byly pohledné i šikovné. :oops: =D> :roll:
Petr
Provozovatel

Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat značky a při tý příležitosti ho tam natáhnem....

Odeslatod Fořtík v 14.5.2009 16:00

Bohužel, Dušane. Odpolední dvojice je napřezdržku. Kolony sahají až do Spálené a tramvaje stojí už i od Železničního mostu na Výtoni...
Fořtík
Uživatel

Odeslatod dušan v 14.5.2009 14:22

Petrpes napsal:Je to rukama, ale je fakt že i mezi policajtama se najdou tací, co si zapamatují jak jezdí X linek jedoucí v jedné křižovatce =D>

velikánská chvála pro dnešní dopolední dvojici policistek, i ta dvojice policistů kolem 13:30 uměla. neměl jsem dnes žádný problém, kolony tram se nekonaly, snad nám to vydrží co nejdéle.
dušan
Uživatel

Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Odeslatod Oskar v 14.5.2009 12:24

Při té diskuzi jsem si vzpomněl na jednu historku, co by se dala na palačáku parafrázovat:

Volá tramvaják na dispečink a říká:
„Jsem na Palačáku, je tu policajt, má to v ruce a stojí mu to až na Moráň.“

:lol:
Oskar
Uživatel

Odeslatod Petrpes v 14.5.2009 9:26

Je to rukama, ale je fakt že i mezi policajtama se najdou tací, co si zapamatují jak jezdí X linek jedoucí v jedné křižovatce =D>
Petrpes
Uživatel

Odeslatod MOp v 14.5.2009 7:14

Na Palacaku zalezi hodne na dvojici, na kterou narazis. V 17:20, kdy jsem tam s nekolika zdejsimi diskutujicimi byl, byla krizovatka naprosto bez problemu! Max 1-2 tramvaje v kazdem smeru, coz pri frekvenci jakou tam jezdi je zazrak.. V 17.30 doslo ke stridani, zrejme prisla mene schopna dvojice.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory..
MOp
Administrátor

Odeslatod Petrpes v 14.5.2009 0:12

Tak dnes na Palačáku poblicisté řídící dopravu opravdu gradovali inteligencí.

Na mostě směr Palačák žádný auto, ale 8 tramvají až k Lidické. 12 marně blikala vlevo...

A oni si nejdříve nechali ucpat křižovatku iadečkama jedoucíma po nábřeží DC a pak dali na volno pro tramvaje a koukali jak tramvajáci zvoní do aut!!!!

Směr ke Zborovské obdobně, nejdříve auta a pak 9, která pak blokovala križovatku, než autíčka popojedou a srovnají se na mostě vzorně k obrubníku.

Jinak chválím zásobování Pilsner Urquell, vzorně se uklidilo těsně k obrubníku a sklopilo zrcátko, hrazda - skříň cca 5cm, paráda.

Ale většinou jsou za volantem .....a co ani o půl metru užší osobní gumokolku neuměj postavit vedle kolejí (-X

I na 4 jsem dokázal mít 18minut zpoždění, poprvé včas až ve 2012 z Čecháče!!!
Petrpes
Uživatel

Odeslatod willyjeff v 13.5.2009 23:30

MOp napsal:Tak zrovna dneska byl Palacak v odpoledni spicce kolem 5 hodiny naprosto bez problemu! Kolony max 2 tram do vsech smeru. Musim pochvalit policisty, kteri krizovatku ridili, byl to opravdu koncert! Jen tak dal..

I tak se mě v 18:30 ptal jeden stařík na Maniny d.c. jestli 12 jezdí, že už půl hodiny nejela...
willyjeff
Uživatel

Odeslatod MOp v 13.5.2009 19:54

Tak zrovna dneska byl Palacak v odpoledni spicce kolem 5 hodiny naprosto bez problemu! Kolony max 2 tram do vsech smeru. Musim pochvalit policisty, kteri krizovatku ridili, byl to opravdu koncert! Jen tak dal..
MOp
Administrátor

PředchozíDalší

Zpět na Provoz