Preference / antipreference MHD

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Re: Preference MHD

Odeslatod Petr v 09.5.2011 10:46

MM-Mikulovsky napsal:Právě jsem 3x "svačinařil" na Barrandov - SSZ hned za Geologickou ZC mne nechala vždy "vykvasit" a nesvítil "stromeček"(poprvé jsem tam šel s kličkou, než jsem došel tam a zpět, tak mne "volno uteklo" asi hned 2x a před třetím se stromeček rozblikal). Napadá mne, že je asi nefunkční přihlašovací kontakt (či to blbne v momentě, když TRAM přijíždí do zastávky v momentě výjezdu předchozí - což není problém - 14T na estakádě, proti T6 a RP, nemá OR, ale naopak 14T může na zastávce zdržet vozíčkář). Jak mne znáte, tak jsem informoval PD - slíbili prověřit, jsem zvědav na výsledek.
Žádný trolejový kontakt tam není... Kolejový obvod ano. Ale pořád blbne...
Petr
Provozovatel

Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat značky a při tý příležitosti ho tam natáhnem....

Odeslatod MM-Mikulovsky v 09.5.2011 10:24

Právě jsem 3x "svačinařil" na Barrandov - SSZ hned za Geologickou ZC mne nechala vždy "vykvasit" a nesvítil "stromeček"(poprvé jsem tam šel s kličkou, než jsem došel tam a zpět, tak mne "volno uteklo" asi hned 2x a před třetím se stromeček rozblikal). Napadá mne, že je asi nefunkční přihlašovací kontakt (či to blbne v momentě, když TRAM přijíždí do zastávky v momentě výjezdu předchozí - což není problém - 14T na estakádě, proti T6 a RP, nemá OR, ale naopak 14T může na zastávce zdržet vozíčkář). Jak mne znáte, tak jsem informoval PD - slíbili prověřit, jsem zvědav na výsledek.
MM-Mikulovsky
Uživatel

Odeslatod 9001 v 09.5.2011 8:21

Fořtík napsal:Tak a je vymalováno! Horní Palmovka opět v režii SSZ... :-( Snad ne na dlouho...

A funkčnost z tvého pohledu je ok?
9001
Uživatel

Odeslatod Fořtík v 09.5.2011 6:28

Tak a je vymalováno! Horní Palmovka opět v režii SSZ... :-( Snad ne na dlouho...
Fořtík
Uživatel

Odeslatod Martin Šubrt v 06.5.2011 8:36

Fořtík napsal:Vynikající postřeh, soudruhu bratře, Dlážděná nefunguje minimálně od prosince, možná ještě dál. :lol: 8-)
Od října, od října...zakopaný pes je v zakopaném kabelu :-)
Martin Šubrt
Uživatel

Odeslatod chemik v 06.5.2011 7:46

vsak ja tam take leta nebyl!
chemik
Uživatel

Odeslatod Fořtík v 06.5.2011 4:11

Vynikající postřeh, soudruhu bratře, Dlážděná nefunguje minimálně od prosince, možná ještě dál. :lol: 8-)
Fořtík
Uživatel

Odeslatod chemik v 05.5.2011 23:05

měl bych pár postřehů - pondělí, úterý, středa sem brousil kolem křižovatky u Podolské vodárny a z 90% mě ve směru DC padly čočky na stůj takřka před nosem. Dále bych chtěl reklamovat ssz v Dlážděné, směrem k Masaryčce - není aktivní přihlášení tramvaje jedoucí ZC, nebo se mi to zdá? Vždycky jsem tam vykysnul do té doby, než jela tramvaj od Masaryčky
chemik
Uživatel

Odeslatod gabuliatko v 02.5.2011 18:50

OT: Já bych pana MM pochválil za redukci délky příspěvků. Ve snaze redukovat redukuje i počet písmenek ve slovech. Zkuste mu to chvilku tolerovat, než se usadí. :)
gabuliatko
Uživatel

Odeslatod MM-Mikulovsky v 02.5.2011 18:24

chemik napsal:Teda ale Milane, ta gramatika...
Jedná se více o chyby gramatické (způsobené neznalostí) či viditelně překlepy (způsobené spěchem)?
"9001: Na Radošovické DC je oblouk snad stále menší než na Březiněveské DC - tam je jen podstatný rozdíl, že IAD by neměla snad odbočovat vlevo (ovšem zákazy odbočení v Praze jsou také jen "pro srandu"). Prostě je to, jak již někdo psal, o navyknutí si, že teď je to tak a basta!"

Asi mi neuvěříš poměr 4:0, ale poměr 3:1 je naprosto jasný (přehozená písmena, "s, d, c" velmi blízko vedle sebe, neodklepnutá mezera : i/y).
MM-Mikulovsky
Uživatel

Odeslatod MF v 02.5.2011 17:58

chemik napsal:Teda ale Milane, ta gramatika...

Hlavně se na něj nepovyšuj (-X :)
MF
Uživatel

Bydliště: Tepláků ráj. Půl hodiny na metro a v pozadí Krušné hory.

Odeslatod chemik v 02.5.2011 6:45

Teda ale Milane, ta gramatika...
chemik
Uživatel

Odeslatod MM-Mikulovsky v 02.5.2011 6:24

9001: Na Radošovické DC je oblouk sand stále menší než na Březiněveské DC - tam je jen poctatný rozdíl, že IAD by neměla snad odbočovat vlevo (ovšem zákazy odbočení v Praze jsou také jen "prosrandu"). Prostě je to, jak již někdo psal, o naviknutí si, že teď je to tak a basta!
MM-Mikulovsky
Uživatel

Odeslatod 9001 v 02.5.2011 4:20

Jenže všechny vaše uváděná SSZ jsou prakticky vidět hned. U Radošovické je to v oblouku, takže první vidíš tohle a až pak to důležitější.
9001
Uživatel

Odeslatod MM-Mikulovsky v 01.5.2011 22:58

demon napsal:
MM-Mikulovsky napsal:Krom, již uváděné, Ohrady od Krejcárku stejná funkce dvojité SSZ je za Březiněveskou DC, na Palačáku od Výtoně (zde druhá SSZ nejen rovně, ale i vpravo).
...nebo na Karláku od Spálené...
Tam se mi jednou zadařilo... #-o
POZOR - umístěním podobná (krom dvou SSZ za sebou v přímém směru je, jak nás už v kurzu učili, nesmyslná 2. SSZ i do levé odbočky, na níž zastavit je nesmysl - zablokuješ TRAM od Moráně ke Spálené a ta od Štěpánské k Moráni a ta tebe = "náramně zamčený" kolejový trojůhelník ve velmi rušném křížení s IAD)!
- funkcí je také rozdílná, protože na mnou jmenovaných třech příkladech je základní signál na 1.čočkách zdvojené SSZ rovně (a stůj snad ani neumí), ale na KN vlevo!
MM-Mikulovsky
Uživatel

PředchozíDalší

Zpět na Provoz