Preference / antipreference MHD

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3856
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Karosák » 17.10.2011 17:25

Tak dneska jsem pro změnu byl na Brusnici navolen až u čáry...tak nevím, ale jsem s tím SSZ vcelku spokojen, samozřejmě souhlasím s blikačkou v době slabého provozu (jako ostatně i jinde v Praze). Preference se to týká, takže si ještě přihodím. Ta MP mi nepřjde špatná, ono už jen to, že tam ten strážník stojí má svůj efekt. A aspoň mám pocit, že něco dělají. Postávají na Klárově a všiml jsem si jich i na mostě Legií a těch vych*ánků co předjedou kolonu a stoupnou si na koleje, aby mohli ke Karlovkám odbočit dřív bylo hnedle méně. Totéž odbočení do Valdštejnské-když je tam příslušník v oranžovém, buď se IAD chová ukázněněji a postává si hezky tam kde má, tedy v odbočovacím pruhu, nebo na něj písknou a opět mám dobrý pocit, že konají něco prospěšného a nebuzerují škodovkáře za upadlé zástěrky (například). Takže třeba by příšlušník u Odborů měl také svůj efekt. No a změna přednosti Na Padestátém :?: Nevím, podle mě by to bylo stejné, jako teď, ale místo aby TRAM pouštěla BUS, by se tak dělo obráceně a na Radošovickou bych si přivážel nějaký čásek navíc. Tak nevím, jestli by to byla výhra a jak říká Bobik, i vyznačení přednosti je součást preference a zrovna kdybych jel z podjezdu a musel bych dávat přednost všem od Skalky, způsoboval bych ještě větší štrůdl v podjezdu :? :idea:
MM-M a jeho zvonění Z:arrow: reaguji ve vlákně "Plodné debaty"

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Bobik » 17.10.2011 6:53

No, ve valné většině případů to auto kam uhnout má, resp. téměř vždy to může stočit tak, aby ta tram mohla projet. V hodně případech, ač to vypadá beznadějně, se dá uhnout jedním , zpravidla volným směrem - dozadu. Jenže to se lidem nechce, protože přece nepustí svou vybojovanou pozici a nebudou opět čekat, že.
Co se týče hlavní z vytíženějšího směru - ano, ovšem pokud tam neprojíždí MHD. Pak hlavní vždy v trase MHD. I toto je totiž součástí preference. Navíc mnohde by ta MHD neměla šanci projet (tedy ona ji bohužel mnohde nemá ani když je na hlavní).
Ale zpět k tématu vlákna, už jsme odbočili dost za roh. :D
-----------------
Tedy, chci se zeptat, zdali by nešlo poštelovat SSZ na Nkpt Jaroše (plánovací komise) tak, aby alespoň v noci si tam tram nekradli předvolbu? Pro vysvětlení - jedou-li dvě tram ZC za sebou, což se díky společné trase a časům v úseku děje, tak díky přestupním vazbám dochází k tomu, že se v těch místech míjí s tram DC. A tedy 1. tram ZC se navolí, SSZ padne (preference funguje), 2. tram ZC se navolí, SSZ čeká, jenže projede tram DC a dojde k odhlášení, takže čočky padají většinou před nosem 2. tram ZC a dochází k delšímu čekaní na v té době poměrně velmi málo frekventované křožovatce. U linek 54/56 to vcelku až tak nevadí (když vypustíme to, že jsou dost okrájené JŘ a dochází ke zpoždění), ovšem linky 53/51 mají na Štrossu na sebe čekačku a dochází ke zbytečnému zpožďování (většinou 51, 53 je tam pokud se něco nesemele po trase vždy dřív).
Takže pokud by s tím šlo něco udělat, bylo by to fajn. Je to výsledek pozorování jak s 56, tak i 51.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od 9001 » 16.10.2011 23:10

MM-Mikulovsky píše:
9001 píše:chemik: Tady s tebou souhlasím, ale zase zvonit dvě minuty je taky přehnané... Ale uznávám, že by bylo podstatně lepší tam dát MP, která by to rovnou kasírovala a byl by pokoj. Podle toho co píšeš, tak mají za hodinu zaplacenou mzdu za celý den...
#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
Dumám, dumám, a ještě pořád dumám, ale nemohu stále nějak vydumat, od kdy je špatné řazení v pruzích vjezdem do zákazu vjezdu? Prostě na kontrolu přestupků na Klárově nemá MP pravomoc!
Opravdu opust ten afekt. Už to začíná být trapné a zjisti si informace o pravomocích MP.
http://www.mototest.cz/poradna-dotaz/ja ... licie-171/

6. Zastavit vozidlo:
a) před přechodem pro chodce k zajištění bezpečného přechodu osob, jestliže to situace na přechodu či stav přecházejících osob vyžaduje,
b) jestliže řidič vozidla nebo přepravovaná osoba je podezřelá ze spáchání přestupku týka-jícího se bezpečnosti silničního provozu

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 16.10.2011 22:54

9001 píše:chemik: Tady s tebou souhlasím, ale zase zvonit dvě minuty je taky přehnané... Ale uznávám, že by bylo podstatně lepší tam dát MP, která by to rovnou kasírovala a byl by pokoj. Podle toho co píšeš, tak mají za hodinu zaplacenou mzdu za celý den...
#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
Dumám, dumám, a ještě pořád dumám, ale nemohu stále nějak vydumat, od kdy je špatné řazení v pruzích vjezdem do zákazu vjezdu? Prostě na kontrolu přestupků na Klárově nemá MP pravomoc!

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od 9001 » 16.10.2011 22:27

chemik: Tady s tebou souhlasím, ale zase zvonit dvě minuty je taky přehnané... Ale uznávám, že by bylo podstatně lepší tam dát MP, která by to rovnou kasírovala a byl by pokoj. Podle toho co píšeš, tak mají za hodinu zaplacenou mzdu za celý den...

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od chemik » 16.10.2011 21:49

9001 píše: Nikdy jsem netroubil na někoho kdo mi zůstal viset v křižovatce a bylo jasně vidět že nemá kam jet. To je ten bod číslo 3. Co budeš dělat až tam bude třeba tvárnice? To ji taky vyzvoníš dokud z těch kolejí sama neodvalí?

Závěrem. Neobhajuji stání na kolejí/v křižovatce, ale beru, že někdo má špatný odhad a prostě to nevyjde. Nemám důvod si honit ego jeho vyškolováním. Na tenhle má stát jiné složky.
ono je stání v křižovatce a stání v křižovatce. Namátkou třeba auta, jedoucí od Malostranské nahoru a snažící se odbočit přes koleje doleva do ulice Valdštejnské. Vedle kolejí je namalovanej odbočovací pruh, je to tam jak pro dementy vyznačený, vymalovaný, vyšrafovaný (je to vidět i na satelitních mapách). Ani jednou z pěti pokusů, co jsem tam v pátek absolvoval se nestalo, abych projel čistě bez toho, že bych musel vyzvánět na nějakého trotla, co neakceptuje vodorovné DZ a se*re se mi na koleje i když ví, že tam nemá kam odbočit (ánžto Valdštejnská je plná) a že tedy zůstane stát na kolejích. A to za něj najedu a klidně si chvilku i zazvoním. A jelikož tam občas postávaj policajti - divil by ses, jak rychle tam za dotyčným IAD naběhnou, vytáhnou si ho stranou a zjebou ho. Ale vyzvánim tam i když tam nehjsou policajti.
Druhej příklad - křižovatka u kavárny Slávia - auta jedoucí od Újezdu odbočujou doleva na nábřeží, ale už se tam nemají kam vejít, jelikož od Karlovek to už stojí. Tak začnou objíždět už stojící auta a najednou stojí třeba 4 auta odbočující vlevo vedle sebe a za nima další čtveřice. V ten moment jsou zablokovaný směry z mostu i na most. Do toho padne volno pro linku 17 a 18 od Karlovek k ND. Ta nemá kam odbočit, tak zůstane stát. Následuje volno opět od ND na most. Opět tam začnou najíždět auta a nejdnou je problém na světě, protože tramvaje jsou definitivně zazděný...

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 16.10.2011 21:11

9001 píše:...Závěrem. Neobhajuji stání na kolejí/v křižovatce, ale beru, že někdo má špatný odhad a prostě to nevyjde. Nemám důvod si honit ego jeho vyškolováním. Na tenhle má stát jiné složky.
1.) Já se opakovaně přiznám (a již jsem to tu v minulosti udělal) u těch Odborů začínám při viditelné zácpě zvonit "preventivně" - výstražně těsně po prvním bliknutí "stromečku" a v 75% mi tam ty auta potom nenajedou a projedu plynule já i TRAM za mnou (jako by zácpa nebyla). Žel 25% "trotlů" jedoucích nadoraz "na kufru" těm autům před sebou tam stejně najde.
2.) Si uvědom řidič TRAM sedí víš a byť pro ty dole (řidiče aut či chodce) to auto/auta na kolejích nemají kam uhnout, ale ono občas i u Odborů a jinde až často to je tak, že o jedno až tři auta před nimi je místo minimálně na ty co stojí na TT někdy dokonce i "na celou TRAM".
Jenže to je to co jsem tu taky už nedávno psal - Hromada lidí jezdí schválně stylem/s heslem: "když nemůžu jet já, tak nepojede nikdo!" = když mají šanci ostatní zablokovat, tak ji musí využít, ale když mají šanci ostatní odblokovat, tak na to prdí - jim to přeci nepomůže!

vlakoň
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 01.12.2007 22:57

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od vlakoň » 16.10.2011 20:26

9001 píše:Nemám důvod si honit ego jeho vyškolováním. Na tenhle má stát jiné složky.
Černé svědomí ON
Není to trochu podobné když IGK školí cyklisty - tram školí IGK :lol:
Černé svědomí OFF

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od 9001 » 16.10.2011 20:18

MM: Začal bych tím, že jsem hodně aktivní řidič. Uznávám oproti vám tolik nenajezdím, ale taky to málo není. Některé zásady jsou prostě stejné at sedíš za čímkoli.
1) Dodržení bezpečné vzdálenosti.
2) Tolerance vůči ostatním.
3) Používání mozku

K tomu IPP. Mohl by ses krotit. Pouze jsem konstatoval to, že logickým viníkem je ten kolista, ale pokud se neprokázala technická závada, tak to půjde za řidičem tram. Nic jiného jsem nepsal. :wink:

Smím se zeptat? Ty děláš na VPP pro Městskou policii nebo dokonce státní? Ty máš právo někoho vyučovat? Já si myslím, že ne. Naprosto upřímně a vážně se ptám. Co si pomůžeš tím, že ho vyzvoníš? Uleví se ti? Když to bude blbá blondýna, tak to skončí stejně tím, že akorát obtěžuješ okolí a jí je to jedno.

Nikdy jsem netroubil na někoho kdo mi zůstal viset v křižovatce a bylo jasně vidět že nemá kam jet. To je ten bod číslo 3. Co budeš dělat až tam bude třeba tvárnice? To ji taky vyzvoníš dokud z těch kolejí sama neodvalí?

Závěrem. Neobhajuji stání na kolejí/v křižovatce, ale beru, že někdo má špatný odhad a prostě to nevyjde. Nemám důvod si honit ego jeho vyškolováním. Na tenhle má stát jiné složky.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 16.10.2011 19:53

9001 píše:...Ale on ten ***** je opravdu ten za pultem. :wink: S tím nic nenaděláš. (Bavíme o zvonění na někoho kdo stejně nemá možnost uhnout). ....
Jenže ty úplně opomíjíš, že to auto tam na kolejích nemá codělat -zůstat stát, jenže ono tam zůstalo, protože jelo předchozímu "na kufru" - ale to je asi podle tebe zaso OK, jenže, když jede jedna TRAM na kufru předchozí (jako nedávno na IPP), tak ty jsi zase první kdo to kritizuje!!!
Jdi si to stání ma koleje rovnou vyzkoušet sám - jó a rovnou když si tak velkej odborník "vem to na těch velkých - železničních".

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od 9001 » 16.10.2011 19:44

Bobik píše:Aha, takže protože se občas najde za panelem trotl co rád zvoní, tak je dobře že tram občas přednost nemá. Chápu to správně?
No, proč ne, ale pokud tuto logiku uplatníme obecně a na všechny, tak by ovšem auta nemohla mít přednost skoro nikde. :wink:
Já sice uznávám že je to blbý, na někoho 2min zvonit, zvlášť když nemá kam uhnout, ale přesto mě nepřestávat fascinovat myšlení lidí, kdy za blbce je ten co zvoní a ne ten co mu tam najel.
I tak se to dá vysvětlit, ale jsem spíše proto, aby hlavní silnice byla značena podle opravdové vytíženosti. Viz Na padesátém. Nejvytíženější směr je levé odbočení z vedlejší ...

Ale on ten ***** je opravdu ten za pultem. :wink: S tím nic nenaděláš. (Bavíme o zvonění na někoho kdo stejně nemá možnost uhnout). Pořád je řečí, jak je ve městě hluk a přitom tímhle zvoněním ho generuje více než 10 aut a naprosto zbytečně.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Bobik » 16.10.2011 18:43

Aha, takže protože se občas najde za panelem trotl co rád zvoní, tak je dobře že tram občas přednost nemá. Chápu to správně?
No, proč ne, ale pokud tuto logiku uplatníme obecně a na všechny, tak by ovšem auta nemohla mít přednost skoro nikde. :wink:
Já sice uznávám že je to blbý, na někoho 2min zvonit, zvlášť když nemá kam uhnout, ale přesto mě nepřestávat fascinovat myšlení lidí, kdy za blbce je ten co zvoní a ne ten co mu tam najel.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od 9001 » 16.10.2011 17:18

Marek B- To bylo hodně trapné. Osobně na Karlovo náměstí přes den autem ani nepáchnu. Naposled jsem tam byl včera, ale asi okolo půlnoci a to jsem tam toho moc nezablokoval.

Spíš mi přijde, že občasné represe řidičů tram pomáhá k jejich kultivovanosti. Jakmile je tramvaj na přednosti, tak jsou kusy co dokážou vyvádět neskutečným způsobem... (Samozřejmě se bavíme o situacích kdy auto na kolejích vyhnije i dvě až tři minuty a nemá možnost uhnout).

jannnn
Uživatel
Příspěvky: 75
Registrován: 01.3.2010 22:33

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od jannnn » 16.10.2011 14:43

Ad Brusnice - asi je to tam jak kdy, v pátek dopoledne nás to tam s 25 nechalo viset dobrý 2 minuty. Docela jsem si zanadával, neb jsem nestihl následný příměstský bus. Bez SSZ by byl průjezd vzhledem k malému provozu IAD bez zastavení..

Uživatelský avatar
Marek B.
Uživatel
Příspěvky: 455
Registrován: 17.6.2004 14:40
Bydliště: Praga Caput Regni Bohemiae

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Marek B. » 16.10.2011 14:36

Bobik píše:Já vám do toho nechci moc kecat přátelé, ale nevylejvá se ta kolona na ten Karlák stejně? Přednost, nepřednost? Navíc na tom Karláku ty tramvaje krom tohoto beztak dávno blokuje druhá kolona co zatáčí vlevo na Moráň a do Reslovky.
Samozřejmě máš úplnou pravdu. Pánové nám tady pouze dokazují, že ve skutečnosti jim o žádnou skutečnou preferenci tramvají nejde a evidentně onu zkratku ulicí Odborů sami často používají. :)
willyjeff píše:1) Zhoršily se podmínky pro automobily, protože se ubíraly jízdní pruhy. Jak v ulici Vinohradská, tak i Jana Želivského chybí odbočovací pruh.
2) Zhoršily se podmínky pro chodce, protože přechod přes Jana Želivského umístili až za zábradlí (u Židovského hřbitova), rozdělili na 2 části a je dál od křižovatky a bez toho aby si člověk zmáčkl tlačítko požadavku, tak mu žádný zelený panáček nepadne.
3) Zhoršily se podmínky pro tramvaje. Protože dřív když běžel pevný cyklus (který běží celodenně i nyní) se dalo rychlejší jízdou trefit do svého místa. Jenže dnes, pokud nejste přihlášení do křižovatky, můžete se hnát jak chcete, vůbec to pro vás nepadne a vytuhnete celý cyklus. Plus samozřejmě čočky za křižovatkou, kde když vás chytí stůj, tak blokujete průjezd tramvajím a autům.
Jo to jsou moderní dopravní opatření v praxi.
2) Hlavně že všichni mají plnou hubu podpory pohybu pěších po městě, zpracovávají se různé Generely pěší dopravy atd. Já neuznávám žádný přechod, který přímou cestu chodce prodlužuje o více jak několik metrů. Je zajímavé, že v New Yorku jsou všechny přechody těsně u rohu křižovatek a nezdá se, že by to automobilistům dělalo problémy.

Na této fotce je nově zrekonstruovaná křižovatka. Její řešení by u nás bylo zcela nemožné:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Marek B. dne 16.10.2011 14:46, celkem upraveno 2 x.

Odpovědět