Výluky a jiná omezení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Re: stromy

Odeslatod 9001 v 08.4.2005 21:49

Martin.KT8D5 napsal:
Honzík napsal:Já si myslím, že to nemusí být v plánu. Vysázet zeleň prostredním pruhu nemusí být v územním plánu. To není jako nějaký park nebo veřejná zeleň, ale jen kultivace středního vozového pruhu zelení. Pokud by ty kolejenebyly zality asfaltem v celé délce zrušené tratě, tak by mi nevadilo, kdyby tam zůstaly, ale takhle je dobře, že to je pryč.
Spíš místo na parkování, to lidé ocení spíš, než stromky, zvlášť při situaci s autama... dneska je problém parkovat..

Na auta jsou podzemní popř. patrové garáže a ne ex. tramvajové pásy. Trochu zeleně je lepší než naskládáný gumokola.
9001
Uživatel

Re: stromy

Odeslatod Martin.KT8D5 v 08.4.2005 21:40

Honzík napsal:Já si myslím, že to nemusí být v plánu. Vysázet zeleň prostredním pruhu nemusí být v územním plánu. To není jako nějaký park nebo veřejná zeleň, ale jen kultivace středního vozového pruhu zelení. Pokud by ty kolejenebyly zality asfaltem v celé délce zrušené tratě, tak by mi nevadilo, kdyby tam zůstaly, ale takhle je dobře, že to je pryč.
Spíš místo na parkování, to lidé ocení spíš, než stromky, zvlášť při situaci s autama... dneska je problém parkovat..
Martin.KT8D5

stromy

Odeslatod Honzík v 08.4.2005 21:36

Já si myslím, že to nemusí být v plánu. Vysázet zeleň prostredním pruhu nemusí být v územním plánu. To není jako nějaký park nebo veřejná zeleň, ale jen kultivace středního vozového pruhu zelení. Pokud by ty kolejenebyly zality asfaltem v celé délce zrušené tratě, tak by mi nevadilo, kdyby tam zůstaly, ale takhle je dobře, že to je pryč.
Honzík
problémový jedinec

Odeslatod Pajda v 08.4.2005 21:16

Tahle plocha není v územním plánu určitě vedena jako zeleň, takže tam asi nebude.
Pajda
Uživatel

Odeslatod Martin.KT8D5 v 08.4.2005 16:10

6529 napsal:Tak se ruší poslední pozůstatky coby vzpomínka na tuto trať.Co tam má vůbec být?Doufám,že ne jenom parkoviště,ale i pořádný kousek zeleně,když kultivizace...
No popravdě snad pás se zelení, ale nejsem si jist jestli tohle lidi vytrhne, když tam mohli parkovat... :roll:
Martin.KT8D5

Odeslatod 6529 v 08.4.2005 15:23

Tak se ruší poslední pozůstatky coby vzpomínka na tuto trať.Co tam má vůbec být?Doufám,že ne jenom parkoviště,ale i pořádný kousek zeleně,když kultivizace...
6529
Uživatel

Odeslatod MOp v 08.4.2005 15:09

Marek Bělor napsal:Přesně v tomto místě se tramvajové koleje ruší.

Bohužel je to tak. V těchto místech dnes definitivně dělníci odstraní poslední zbytky kolejí.

Jen připomínám, že se jedná o ulici Antala Staška mezi ulicí Poláčkova a Na krčské stráni.

Takové záběry jsem pořizoval s velikou lítostí, avšak konečně začíná etapa kultivizace této třídy. Škoda jen, že součastí není obnova tramvajového provozu.

Fota mám na webu..
MOp

Odeslatod Návštěvník v 08.4.2005 8:49

Mop: Měl ses tam vypravit hned, jak jsem to psal. Včera k večeru byla většina kolejí zlikwidována. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Marek B.
Návštěvník

Re: TT Zelený Pruh

Odeslatod MOp v 08.4.2005 7:28

Křemenáč napsal:Zdravím, možná je už pozdě - ale ve středu večer jsem v ulici Zelený Pruh před nově budovanou kancelářskou budovou Budějovická alej viděl odkryté tramvajové koleje, které tam byly zality v asfaltu pěknou řádku let....

dekuji za info, jiz se to zde probiralo. paklize se to podari a pocasi se umoudri, dnes se tam vypravim..
MOp

TT Zelený Pruh

Odeslatod Křemenáč v 08.4.2005 0:14

Zdravím, možná je už pozdě - ale ve středu večer jsem v ulici Zelený Pruh před nově budovanou kancelářskou budovou Budějovická alej viděl odkryté tramvajové koleje, které tam byly zality v asfaltu pěknou řádku let...

A vypadaly jako nové. Bohužel jsem u sebe něměl foťák, ale kdyby měl někdo cestu kolem, tak to stojí za snímek

Jen vyjet tramvaje...
Křemenáč

Souhlas

Odeslatod Honzík v 05.4.2005 20:48

Souhlasím s Martinem KT8D5kou, doufám, že nebude trvat dlouho a torzo zmizí úplně celé. Taky by mohli rekonstruovat ulici Antala Staška, to co tam je teď už není ani 4. třída. Když tam jedu busem tak je to jako na trakaři.
Honzík
problémový jedinec

Záznam

Odeslatod Jonáš v 05.4.2005 18:21

Martin.KT8D5 napsal:To jo, ale když neni TT, tak je zbytečný a ošklivý tam nechávat torza...
Souhlasím s Vámi, pane dohazovači, ale když už někdo něco ruší, nechť to aspoň zaznamená pro další pokolení!
Jonáš

Odeslatod Martin.KT8D5 v 05.4.2005 16:57

9001 napsal:
Martin.KT8D5 napsal:No bylo už na čase...

TT s trávou by byla lepší. :wink:
To jo, ale když neni TT, tak je zbytečný a ošklivý tam nechávat torza...
Martin.KT8D5

Odeslatod 9001 v 05.4.2005 16:07

Martin.KT8D5 napsal:No bylo už na čase...

TT s trávou by byla lepší. :wink:
9001
Uživatel

Odeslatod Marek B. v 05.4.2005 8:06

Upozornění !!! Před poliklinikou Budějovická u nově vznikajícího komerčního centra se rekonstruuje bývalý tramvajový pás. Budou se tam dávat stromy. Kdo si chce naposledy na dlouhá léta tuto trať vyfotit či prohlédnout, má poslední možnost. Dělníci už začali rozbíjet asfalt.

P.S.:Je bezvadně vidět jeden betonový pražec.
Marek B.
Uživatel

Předchozí

Zpět na Provoz