Výluky a jiná omezení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 22.8.2005 13:29

Dnes ráno jsem si na Evropské třídě všimnul značek zákaz zastavení, což bývá předzvěst zástávek NAD a tramvajové výluky - leč o této výluce nikde ani čárka...
Nevíte někdo více :?:

Martin

Příspěvek od Martin » 15.8.2005 20:47

Takže všechny OR mezi Andělem a Bertramkou visely na svém místě i dnes :!: :twisted:
(pan "svěšovatel" asi nepremává...)

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 14.8.2005 22:40

No ty OR proto,aby se to moc rychle neojezdilo :lol: :lol:

Martin

Příspěvek od Martin » 14.8.2005 19:10

Výluka na Plzeňské skončila s úderem druhé odpolední... Logické by bylo, že zmizí i OR, kvůli jejichž odstranění se výluka konala. Ovšem všechny čtyři zatím zůstaly na svém místě-obě sjezdové výhybky, dilatace před Andělem dc. i oblouk před přemostěním Plzeňské zc! Podotýkám, že na všech místech se čile pracovalo.
Jak jsem byl ovšem poučen Petrem, svěšení může být učiněno pouze od dohledem kompetentního pracovníka, který premává jen ve všední dny. Takže uvidíme zítra... Ovšem minimálně výhybka zc. a oblouk u předvěsti by si OR zasloužily stále.
PS pro fajnšmekry: Též byla převěšena sekce u zast. Bertramka směrem ke Zvonu.

Martin

Příspěvek od Martin » 14.8.2005 12:16

Nuže: výluka úseku Balabenka-Vozovna Hloubětín by měla býti ukončena k 1.10. ranním výjezdem (ale pocenciál možného zkrácení tu ještě je).

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 14.8.2005 11:38

Jenže noční. To je 8-9 spojů. Přes den na to Smíchovské nádraží tolik spojů za 20 minut. Takže rozhodně pokrok.

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 14.8.2005 11:22

9001 píše:Dnešní výluka do Motola byla perfektně připravená. Všechny cedulové vozy na linkách s odklonem měly natisknuté ceudle PLZEŇKA. Dokonce strašnické vozy je měly na žlutém papíře.
No ale zato některé pořadí 4 resp. 58 měli Laurovou na zatahovačce :? A jedna strašnická 4 to měla taky jen napsaný na papíře (teda jestli jsem dobře viděl, ale jako natisknutá cedule to moc nevypadalo)

infected.bass

Příspěvek od infected.bass » 13.8.2005 22:47

Kaštan píše:
infected.bass píše:Neni to nachystaný to je tzv. Síťový režim
A můžu se zeptat co to znamená? :wink:
Takm kde se dělí trať dostane řidič na mypolu nebo co tam je na vyýbšr zastávku do směru kam chce jet tu po¨tvrdí a počítač vyhlásí zastávku a další pak...co je na trati až na další křižovatku...
př Malostranská (síťový režim) na výběr Čechův most nebo chotkovy sady...

Martin

Příspěvek od Martin » 13.8.2005 21:24

Kousek panelů se měnil u přemostění mezi tunely jen směrem DC, kde se nějaký čas skvěla OR, vše proběhlo ještě v rámci záruční opravy. U zastávek Bertramka a Kavalírka (minimálně) se také obevily nové sloupy TV, že by příprava na rekonstrukci (spojená třeba s přestavbou úseku Kotlářka-Hlušičkova na otevřený svršek)? :D

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 13.8.2005 21:03

Martin píše:
9001 píše:Dnešní výluka do Motola byla perfektně připravená. Všechny cedulové vozy na linkách s odklonem měly natisknuté ceudle PLZEŇKA. Dokonce strašnické vozy je měly na žlutém papíře.
Takto možná, ale mediálně moc ne. Na stránkách DPP ani zmínka...
Já bych spíše řekl, že celkově v normálu. Až na tu neinformovanost, která je velkým mínusem....
Jinak vyměna dilatace před zastávkou Anděl d.c., opraveny výhybky křižovatky Radlická X Plzeňská (jen ty 4 na Plzeňské), vyměněno bylo přibližně 20m kolejnic v panelech BKV na koleji do centra (nebo i z centra???) mezi Andělem a Bertramkou (mezi koncem zástavby u Bertramky a silničním mostem, před hotelem Mövempick), pak něco v zastávce Kavalírka, asi to souvisí s onou preferencializací Plzeňské, viz foto....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Martin

Příspěvek od Martin » 13.8.2005 20:17

9001 píše:Dnešní výluka do Motola byla perfektně připravená. Všechny cedulové vozy na linkách s odklonem měly natisknuté ceudle PLZEŇKA. Dokonce strašnické vozy je měly na žlutém papíře.
Takto možná, ale mediálně moc ne. Na stránkách DPP ani zmínka...

Kaštan
Uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: 17.3.2005 23:50
Bydliště: Praha 13

Příspěvek od Kaštan » 13.8.2005 19:32

infected.bass píše:Neni to nachystaný to je tzv. Síťový režim
A můžu se zeptat co to znamená? :wink:

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 13.8.2005 18:13

Dnešní výluka do Motola byla perfektně připravená. Všechny cedulové vozy na linkách s odklonem měly natisknuté ceudle PLZEŇKA. Dokonce strašnické vozy je měly na žlutém papíře.

infected.bass

Příspěvek od infected.bass » 13.8.2005 18:03

Anonymous píše:
KM píše:...(Fakt je že na displeji se pak objevilo Kamenická, to jo) ...
Taky jsem jel 12 v době demonstrace přes Letnou. Zaujalo mě že na displeji ve voze byla přesná odklonová trasa. A hlásilo to taky přesně (i Chotovy sady příští zast. Sparta, kde jiná linka nejezdí a řidič si nemůže "vzít" trasu jiný linky)! To měli předem připravený?
Neni to nachystaný to je tzv. Síťový režim

Kaštan
Uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: 17.3.2005 23:50
Bydliště: Praha 13

Příspěvek od Kaštan » 13.8.2005 16:27

Anonymous píše: Taky jsem jel 12 v době demonstrace přes Letnou. Zaujalo mě že na displeji ve voze byla přesná odklonová trasa. A hlásilo to taky přesně (i Chotovy sady příští zast. Sparta, kde jiná linka nejezdí a řidič si nemůže "vzít" trasu jiný linky)! To měli předem připravený?
To jsem psal já..

Odpovědět