Výluky a jiná omezení
Moderátor: TRAM-FÓRUM
Dneska byla na Ohradě legrace... Dopoledne měla vyjet zvláštní linka u příležitosti zprovoznění křižovatky v trase Olšanské hřbitovy-Spojovací. Kvůli vykolejení T6 na sjezdové výhybce směrem k Vápence lehce po ránu se ale linka rychle zrušila. Od 15.00 probíhala opětovná kolaudace, vypadalo to bledě a reálně hrozilo, že žižkovští opět zatáhnou do HL. V tuto chvíli to však vypadá, že se zadařilo a zatahuje se.
(Doplňující info rád uvítám.)
(Doplňující info rád uvítám.)
Dle mě je tam dali proto, aby se nemuseli pak namáhat - sloupky s čísly a jř svezou ještě dnes a do zítřejšího rána tam poslouží ty bez označení - které ale nebudou o víkendu vadit, když už ta stanice nebude, jelikož jsou bez označení. Jestli je to takhle, tak je DP tak vychcanej, až to není hezký...
Jinak šel jsem naposled přes Ohradu po dvanácté, nevypadá to, že to do zítra bude hotové - tramvaj sice projede, ale lidi budou asi vystupovat do bahna Nechme se překvapit !
Jinak šel jsem naposled přes Ohradu po dvanácté, nevypadá to, že to do zítra bude hotové - tramvaj sice projede, ale lidi budou asi vystupovat do bahna Nechme se překvapit !
Karel: Chlapcům z OJŘ se holt nechtělo předělávat jízdní řády, a tak si Žižkov ten týden ještě podrží své netradiční linky 4, 22 a 23 a devítku ponechá Hloubětínu. Po prázdninách se vše vrátí opět do starých kolejí, neboj.
Co se týče výjezdů Kobylis na linku 36, je to logické, protože je potřeba dostat kobyliské vozy na ÚD, odkud po půlnoci vyjízdějí jako linka 55. Obvykle tato pořadí vyjíždí před noční na jedenáctku-ta je ale odkloněna, tak je to vcelku logicky řešeno takto. Je ale pravda, že výjezd po trase Kobylisy-Výstavště-Václavské náměstí-IPP-Hostivař je poetický
Co se týče výjezdů Kobylis na linku 36, je to logické, protože je potřeba dostat kobyliské vozy na ÚD, odkud po půlnoci vyjízdějí jako linka 55. Obvykle tato pořadí vyjíždí před noční na jedenáctku-ta je ale odkloněna, tak je to vcelku logicky řešeno takto. Je ale pravda, že výjezd po trase Kobylisy-Výstavště-Václavské náměstí-IPP-Hostivař je poetický
Mě docela zarazilo, že i po ukončení výluky NNŽ - Spojovací bude spoustu pořadí linky 9 vypravovat Hloubětín. Neví někdo proč je tomu tak? Před prázdninama vypravovala devítku vozovna Motol a vozovna Žožkov a teď najednou hlavně Motol a Hloubětín...
Ještě víc nechápu noční nájezdy z Kobylis na linku 36. To budou nájezdy přes celou Prahu...
Ještě víc nechápu noční nájezdy z Kobylis na linku 36. To budou nájezdy přes celou Prahu...
Podle mých informací by úsek Kobylisy-Sídliště Ďáblice měl být zprovozněn už 31.8. od cca 14 hodin s tím, že na něj budou do sobotního výjezdu 2.9. (kdy budou nové jízdní řády) provizorně odkloněny linky 10 a 24 (ale bez záruky).
Co se týče výlukové činnosti v tomto roce, kromě výluky Zenklovy byla zrušena i rekonstrukce křižovatky Octárna, takže aktuálně platný plán výluk vypadá takto:
Bruselská-Otakarova 9.9.-23.9.
smyčka Výstaviště 25.9.-3.10.
Hlušičkova-Sídliště Řepy 4.10.-10.10
Hlubočepy-Sídl. Barrandov 23.10.-29.10.
Co se týče výlukové činnosti v tomto roce, kromě výluky Zenklovy byla zrušena i rekonstrukce křižovatky Octárna, takže aktuálně platný plán výluk vypadá takto:
Bruselská-Otakarova 9.9.-23.9.
smyčka Výstaviště 25.9.-3.10.
Hlušičkova-Sídliště Řepy 4.10.-10.10
Hlubočepy-Sídl. Barrandov 23.10.-29.10.
No X26 teda podle mě původně měla bejt, ale zapoměli jí ještě vymazat, protože si to rozmysleli a prodloužili X51 v tu jednu noc.
Takže jízdní řád X51 zde (je v něm právě zahrnuta i ta jedna noc co pojede až do Hostivaře, to se na netu nikde nenajde): http://pidservis.ic.cz/data/other/2006-08-26_x51.pdf
Takže jízdní řád X51 zde (je v něm právě zahrnuta i ta jedna noc co pojede až do Hostivaře, to se na netu nikde nenajde): http://pidservis.ic.cz/data/other/2006-08-26_x51.pdf