Výluky a jiná omezení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
MOp

Re: linka 53

Příspěvek od MOp » 31.7.2006 7:58

radio2 píše:Jak bude jezdit linka 53 po uzavreni nabrezi pod Letnou? Dik. Na dpp.cz jsem nasel planek jen dennich linek.
samozřejmě že přes Spartu, Letenské náměstí, Kamenickou, Vltavskou, Pražskou tržnici a Ortenovo náměstí.

radio2

linka 53

Příspěvek od radio2 » 31.7.2006 2:37

Jak bude jezdit linka 53 po uzavreni nabrezi pod Letnou? Dik. Na dpp.cz jsem nasel planek jen dennich linek.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 28.7.2006 11:17

9001 píše:Jenom se chci zeptat. Bude při výluce u Letenského tunelu linka 5 v soupravách,když bude hradit linku 14 k vozovně nebo se nechá v solech?
Sóla

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10206
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 28.7.2006 10:48

Jenom se chci zeptat. Bude při výluce u Letenského tunelu linka 5 v soupravách,když bude hradit linku 14 k vozovně nebo se nechá v solech?

Uživatelský avatar
Radek
Uživatel
Příspěvky: 1540
Registrován: 19.7.2004 10:00
Bydliště: Tento vlak tam končí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek » 25.7.2006 10:57

Tak podle stránek dpp.cz by výluka Vodičkova měsla skončit dnes ve 20 hod.

Uživatelský avatar
Syrda
Uživatel
Příspěvky: 306
Registrován: 25.6.2005 16:04
Bydliště: Hradec Králové - Praha

Příspěvek od Syrda » 23.7.2006 13:57

nevím c o DP zamýšlí, ale dost bych se divil kdyby tam bylo jen radio

Uživatelský avatar
Radek
Uživatel
Příspěvky: 1540
Registrován: 19.7.2004 10:00
Bydliště: Tento vlak tam končí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek » 23.7.2006 13:14

Mám dotaz k rekonstrukci Ohrady: bude se ještě osazovat klasický pracovní trolejový kontakt, nebo se to už nechá jen na rádio? Já vím, že se tam může dostat dvounápravový vůz, ale ten původní systém se stejně nebude udržovat při životě věčně...

I.am.good

Re: 91

Příspěvek od I.am.good » 22.7.2006 22:49

Syrda píše:Jak teď jezdí 91 (pokud vůbec). Tipuji Výstaviště - Štross. - Práv. fak. - Malostranská - Hrad - Střešovice. Popř. z Čechova mostu rovnou směr Chotkova ul. a Hrad. Z foto hlediska by byla atraktivní varianta ... - Masarayk.n. - Žižkov - Želivárna - Nám.Míru - Národní třída ...
Převzato z náštěvní knihy Pražské tramvaje
Autor: Pepa ze Žižkova

Linka 91 dnes a zítra (22-23.7) solo vozy: Vozovna Střešovice,Brusnice,Pražský hrad, Královský letohrádek,Malostranská,Právnická fakulta,Čechův most,Strossmayer- nám.,Veletržní,Výstaviště

Uživatelský avatar
Syrda
Uživatel
Příspěvky: 306
Registrován: 25.6.2005 16:04
Bydliště: Hradec Králové - Praha

91

Příspěvek od Syrda » 22.7.2006 18:37

Jak teď jezdí 91 (pokud vůbec). Tipuji Výstaviště - Štross. - Práv. fak. - Malostranská - Hrad - Střešovice. Popř. z Čechova mostu rovnou směr Chotkova ul. a Hrad. Z foto hlediska by byla atraktivní varianta ... - Masarayk.n. - Žižkov - Želivárna - Nám.Míru - Národní třída ...

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 18.7.2006 11:02

MOp píše:Když tam řidič vjede, neznamená to, že je to správně. Současná legislativa to neumožňuje. Je na čase udělat novému silničnímu zákonu pá pá..
nebyl to jeden řidič, dokonce i dispečer hlásil generální volbou, že budou stanicovat v tramvajových zastávkách

MOp

Příspěvek od MOp » 18.7.2006 9:42

radek31 píše:noční X-58 jezdila dnes v noci po kolejích, takže to evidentně jde
Když tam řidič vjede, neznamená to, že je to správně. Současná legislativa to neumožňuje. Je na čase udělat novému silničnímu zákonu pá pá..

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 17.7.2006 22:19

I.am.good píše:Proč nelze vytvořit BUS pruh, či povolit jízdu po kolejích?
noční X-58 jezdila dnes v noci po kolejích, takže to evidentně jde

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 17.7.2006 20:26

Btw., vzhledem k tomu, že bydlím kousek od Ohrady, jsem denně postižen cestováním autobusy na zast. Nákl. nádr. Žižkov, kde přestupuji na linku 19. Můžu skutečně říci, že v tomto podniku pracují asi samí tupci, když na zastávku dají sice letáček o tom, že se "něco v centru děje", ale v takovém formátu, že i já jsem luštil chvíli obsah (odklonové trasy), než mi došlo, že 19ky se sice možná dočkám, ale určitě ne podle JŘ, když ten je původní a tramvaj musí mezitím projet půl Prahy navíc. Akorát mi bylo líto lidí, kteří čekali na linky 30,39, z letáku se sice dalo vyčíst, že tudy najednou nejezdí, nicméně to to opravdu člověk musel zkoumat déle :( Mno, po dnešku to snad už budou cestující vědět... Napadá mě ale další věc, proč nazvat lidi, kteří navrhují tyto změny provozu idioty. NAD X-9, která supluje linku 9 v úseku NnŽ-Spojovací je super věc. Jezdí často, prázdná (inteligentně před ní většinou jede X-16 od/na Palmovku. Je zde udělaný i pěkný přestup na náhradní linky 30 a 39. Nebo teda doteď byl. Ale ouha, tyto linky nám končí už na Olšanských hřbitovech a sem se vůbec nepodívají. Do té stanice jsou sice prodlouženy X-16 a X-19, ale co X-9? K čemu teď tato linka vůbec je? Aby člověk dojel na 26 a 19 a jel s nimi na Florenc? Není to jednodušší Koněvkou a Husitskou autobusem 133 a 207? Takže existuje důvod provozovat něco beze smyslu? Jo, kdyby se protáhla i (anebo místo jiné) X-9 na ty hřbitovy, tak by to měla opět zase smysl.... Navíc (toto jsem psal už do ROpidu - odpověď značí postoj regionálního ORGANIZÁTORA PID - předáme na řešení DP :roll: ) autobusy budou mít další úsek, kde je bude zdržovat zácpa IAD. Proč nelze vytvořit BUS pruh, či povolit jízdu po kolejích? Při povodních všechno šlo hned... Lituji řidiče bus, ale především cestující- zákazníky. Nebýt líný, nejraději bych zorganizoval petici na odvolání širokého vedení všech organizací, věnujících se v našem městě dopravě. Aby si tam "nahoru" konečně sedl někdo, kdo tomu rozumí, ale také především CHCE něco dělat pro cestující a nepovažuje je jen za "kaštany"

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 17.7.2006 19:44

Yvona píše:... tak Prahu řadím mezi silné PROPADÁKY. Nehledě na to, že mít tak ubohé stránky, které jsou nepřehledné, nezajímavé jak informacemi, tak i designem bych se styděla vlastnit.
Ač jsem si s tebou nepadl do oka, tak naprosto souhlasím. Je to obrovská ostuda, Pražské tramvaje jsou mnohokrát hezčí a to zcela jistě nemají na provoz takové částky, co DP :/

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky

Příspěvek od Tom » 17.7.2006 0:17

Quetzalcoatl píše:Ale nene, z nedůvěryhodných zdrojů vím, že nové stránky jsou již v provozu, ale na jiné adrese a odbor, který měl tuto adresu zveřejnit, byl přetrafován na zcela jiný. :)
no samozřejmě, jak jinak :lol:

Odpovědět