Warning: shell_exec(): Unable to execute 'realpath ''./''' in /nfsmnt/hosting2_1/9/7/9729349a-cef7-46c4-88d3-d20db2a45839/prazsketramvaje.cz/sub/tram-forum/includes/functions.php on line 488
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /nfsmnt/hosting2_1/9/7/9729349a-cef7-46c4-88d3-d20db2a45839/prazsketramvaje.cz/sub/tram-forum/includes/functions.php on line 488: shell_exec(): Unable to execute 'realpath ''./'''
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /nfsmnt/hosting2_1/9/7/9729349a-cef7-46c4-88d3-d20db2a45839/prazsketramvaje.cz/sub/tram-forum/includes/functions.php on line 488: shell_exec(): Unable to execute 'realpath ''./'''

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /nfsmnt/hosting2_1/9/7/9729349a-cef7-46c4-88d3-d20db2a45839/prazsketramvaje.cz/sub/tram-forum/includes/bbcode.php on line 456

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /nfsmnt/hosting2_1/9/7/9729349a-cef7-46c4-88d3-d20db2a45839/prazsketramvaje.cz/sub/tram-forum/includes/bbcode.php on line 95
TRAM-FÓRUM • Zobrazit téma - Výluky a jiná omezení

Výluky a jiná omezení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odeslatod Martin v 12.6.2005 9:15

No nic, no :D
Holt nebyly-li by byliny, nebylo by libého bylinného likéru :lol:
Martin

Odeslatod MOp v 12.6.2005 0:03

Martin napsal:Měli jste vidět, jak jsme dneska s IGBT naší lidovou tvořivostí přeměnili samozřejmě výlukou nedotčené boční orientace na lince 16 :D Škoda, že nedorazil MOp, aby je zdokumentoval. Dopravní kontrola by asi měla námitky, ale množtví dotazů ze strany kaštanstva rázem kleslo na minimum :D No, třeba v depu zjistí, že je to dobrý nápad a budou na voze 8067 k vidění i zítra...
Omlouvam se, neslo to.. Foceni nabralo veliky skluz a zatimco Petr spechal na Knedlo, zelo, vepro, ja spechal domu, abych se nasledne presunul na wenkow..
MOp

Odeslatod Martin v 11.6.2005 21:06

Měli jste vidět, jak jsme dneska s IGBT naší lidovou tvořivostí přeměnili samozřejmě výlukou nedotčené boční orientace na lince 16 :D Škoda, že nedorazil MOp, aby je zdokumentoval. Dopravní kontrola by asi měla námitky, ale množtví dotazů ze strany kaštanstva rázem kleslo na minimum :D No, třeba v depu zjistí, že je to dobrý nápad a budou na voze 8067 k vidění i zítra...
Martin

Odeslatod 9001 v 11.6.2005 12:24

Kočí napsal:
Tonda Ježek napsal:Funebráci maj odposlechy všech vysílaček (policie, hasiči, záchranka) a jakmile je někde nějaká mrtvola, vydávají nadlidské úsilý aby tam byli první. Protože o těla je velkej boj.

Co o těla, tam jde spíš zase o prachy...

Služba lidem to je, a tak nechápu proč když fungovala tenkrát ta Mazda, proč to nefunguje i nadále. Potom se DP diví, že spousta lidí na ně nadává. Tak už to bejvá, ale kvůli tomu, že nejsou u zdroje informací (teď nemyslím plánované výluky, samozřejmě, to už je chyba zase cestujících...)...

Co si budem povídat. I při krátkodobých výlukách jsou udělány letáky na zástávkové sloupky a stejně lidi nadávaj.
Jinak když byl prasklý vodovod Na Knížecí,tak se tam taky objevily tyto cedule i když ručne napsané. Takže,že cestující si to nepřečte ...
9001
Uživatel

Odeslatod Kočí v 11.6.2005 11:23

Tonda Ježek napsal:Funebráci maj odposlechy všech vysílaček (policie, hasiči, záchranka) a jakmile je někde nějaká mrtvola, vydávají nadlidské úsilý aby tam byli první. Protože o těla je velkej boj.

Co o těla, tam jde spíš zase o prachy...

Služba lidem to je, a tak nechápu proč když fungovala tenkrát ta Mazda, proč to nefunguje i nadále. Potom se DP diví, že spousta lidí na ně nadává. Tak už to bejvá, ale kvůli tomu, že nejsou u zdroje informací (teď nemyslím plánované výluky, samozřejmě, to už je chyba zase cestujících...)...
Kočí
Uživatel

Odeslatod Tonda Ježek v 10.6.2005 19:25

Kočí napsal: To by mě pak zajímalo, jak to dělají pohřební služby, když se jich vždycky sjede hafo a někdy i dřív než složky IZS :wink:
Nevím proč, Dušane, ti to řekli, to skutečně nechápu...

Funebráci maj odposlechy všech vysílaček (policie, hasiči, záchranka) a jakmile je někde nějaká mrtvola, vydávají nadlidské úsilý aby tam byli první. Protože o těla je velkej boj.
Tonda Ježek
Uživatel

Odeslatod dušan v 10.6.2005 19:10

Kočí napsal:Nevím proč, Dušane, ti to řekli, to skutečně nechápu...

protože oni to nedělají!!!! a mě osobně je to moc líto, je to přeci služba lidem
dušan
Uživatel

Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Odeslatod Akribius v 10.6.2005 14:23

Ale jo v pohodě možná je.Ale měl jasnou otázku proč při náhlé výluce ve Vodičkově v lednu toto nepoužívali a kdyby jako chlap řekl,že systém není příliš dobrý a že se to do konce roku napraví přechodem na digi provoz tak nic neřeknu,ale vymlouvat se na nějaké nakládání s informacemi.......
Akribius
Uživatel

Bydliště: nedaleko stanice linky 5 Veitvet a přímo u stanice busu 60 Veitvetstubben

Odeslatod Kočí v 10.6.2005 8:52

KM napsal:
Akribius napsal:KM-ještě je jeden důvod proč se to nepoužívá: "nakládání s informacemi je velmi složitá věc" slova p.Stůje šéfa dispečinku.

Je velmi hořká ironie, že člověk, který se má starat o to, aby tramvaje jezdily se jmenuje STŮJ :twisted: :twisted: :twisted:

Náhodou je docela v pohodě :!: A jméno si člověk moc nevybere... Mě by se třeba STŮJ taky líbilo... Furd je to lepší než Novák :lol:
Kočí
Uživatel

Odeslatod KM v 10.6.2005 8:50

Akribius napsal:KM-ještě je jeden důvod proč se to nepoužívá: "nakládání s informacemi je velmi složitá věc" slova p.Stůje šéfa dispečinku.

Je velmi hořká ironie, že člověk, který se má starat o to, aby tramvaje jezdily se jmenuje STŮJ :twisted: :twisted: :twisted:
KM

Odeslatod Kočí v 10.6.2005 8:45

Bald napsal:Zastávková služba už Mazdu několik let nemá. Používá červenou Felicii a vídám je poměrně často. U nehod většinou nestihnou dorazit, ale třeba když je stržené TV a nejezdí se přes hodinu, tak nějak objížděj pár ostrůvků...

Jestli mě paměť neklame, tak ta Mazda jezdívala od uzlů dál do dočasně vyloučených úseků... A tahle Felicie, o které píšete, by mohla Mazdu nahradit... A že nestíhá dojet :?: To by mě pak zajímalo, jak to dělají pohřební služby, když se jich vždycky sjede hafo a někdy i dřív než složky IZS :wink:
Nevím proč, Dušane, ti to řekli, to skutečně nechápu...
Kočí
Uživatel

Odeslatod Akribius v 10.6.2005 7:52

KM-ještě je jeden důvod proč se to nepoužívá: "nakládání s informacemi je velmi složitá věc" slova p.Stůje šéfa dispečinku.
Akribius
Uživatel

Bydliště: nedaleko stanice linky 5 Veitvet a přímo u stanice busu 60 Veitvetstubben

Odeslatod Bald v 09.6.2005 14:24

dušan napsal:
Proxy napsal:
dušan napsal:to auto mi taky chybí, jeho osud neznám
Když byla loni v létě stržená trolej na Brrndově, tak tam jezdilo červené auto zastávkové služky s tlampačem.
Asi se to moc často nepoužívá, nebo si někdo od něj bere klíčky domů. :wink:

loni při stržené troleji na Výstavišti ho hradili dispečeři a taky já, když jsem lidem říkal, že 12 nejezdí a že 5 je jediná linka, která tam jezdí (já ji řídil a kolegové mi řekli, že jsem b.l.b.e.c)

Zastávková služba už Mazdu několik let nemá. Používá červenou Felicii a vídám je poměrně často. U nehod většinou nestihnou dorazit, ale třeba když je stržené TV a nejezdí se přes hodinu, tak nějak objížděj pár ostrůvků...
Bald
Uživatel

Re: Sobotní výluka

Odeslatod tramvajak v 09.6.2005 13:45

Petr napsal:...alespoň to výrobce nyní garantuje
díky za vysvětlení, docela mě to tehdy fakt překvapilo, ikdyž jsem od nich čekal cokoli. garantuje... tak to mě velmi uklidnilo.
tramvajak
Uživatel

Odeslatod dušan v 09.6.2005 11:15

Proxy napsal:
dušan napsal:to auto mi taky chybí, jeho osud neznám
Když byla loni v létě stržená trolej na Brrndově, tak tam jezdilo červené auto zastávkové služky s tlampačem.
Asi se to moc často nepoužívá, nebo si někdo od něj bere klíčky domů. :wink:

loni při stržené troleji na Výstavišti ho hradili dispečeři a taky já, když jsem lidem říkal, že 12 nejezdí a že 5 je jediná linka, která tam jezdí (já ji řídil a kolegové mi řekli, že jsem b.l.b.e.c)
dušan
Uživatel

Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

PředchozíDalší

Zpět na Provoz