Phabbey píše:Nevíte prosím někdo něco podrobnějšího o výlukách během PIM, nebo alespoň kde je najít (oproti předcházejícím letům to DP s informovaností moc nepřehání...)
Odklonové trasy:
časový rozsah cca 11:45 hod. - cca 13:15 hod.:
Linka č. 3
Trasa A:
LEHOVEC ….. Moráň (T) - BOTANICKÁ ZAHRADA - ALBERTOV - Výtoň ….. LEHOVEC
Trasa B:
LEVSKÉHO ….. Kublov - PODOLSKÁ VODÁRNA (v Podolské ul.) - PODOLSKÁ VODÁRNA (ve Vodárenské ul.) - Kublov ….. SÍDLIŠTĚ MODŘANY
Linka č. 4
ČECHOVO NÁMĚSTÍ ….. Moráň (T) - BOTANICKÁ ZAHRADA - ALBERTOV - VÝTOŇ - PALACKÉHO NÁMĚSTÍ - Palackého náměstí ….. ČECHOVO NÁMĚSTÍ
Linka č. 5
OLŠANSKÉ HŘBITOVY….. Masarykovo nádraží - BÍLÁ LABUŤ - TĚŠNOV - VLTAVSKÁ - Vltavská ….. VÝSTAVIŠTĚ
Linka č. 6
LAUROVÁ ….. Anděl - ANDĚL - BERTRAMKA - U ZVONU - KLAMOVKA - KAVALÍRKA - KOTLÁŘKA - POŠTOVKA - HOTEL GOLF - VOZOVNA MOTOL - MOTOL - KREMATORIUM MOTOL - HLUŠIČKOVA - SLÁNSKÁ - BLATINY - SÍDLIŠTĚ ŘEPY (vnější kolej)
Linka č. 7
ÚSTŘEDNÍ DÍLNY DP ….. Otakarova - NUSELSKÉ SCHODY - BRUSELSKÁ - I.P.PAVLOVA - ŠTĚPÁNSKÁ - KARLOVO NÁMĚSTÍ - MORÁŇ (T) - BOTANICKÁ ZAHRADA - ALBERTOV - Výtoň ….. Palackého náměstí - PALACKÉHO NÁMĚSTÍ - KARLOVO NÁMĚSTÍ - ŠTĚPÁNSKÁ - I.P.PAVLOVA - BRUSELSKÁ - POD KARLOVEM (T) - NUSELSKÉ SCHODY - Otakarova ….. ÚSTŘEDNÍ DÍLNY DP
Linka č. 8
VYSOČANSKÁ ….. Florenc - TĚŠNOV - VLTAVSKÁ - STROSSMAYEROVO NÁMĚSTÍ - Kamenická ….. PODBABA
Linka č. 9
SPOJOVACÍ …. Lazarská - KARLOVO NÁMĚSTÍ - ŠTĚPÁNSKÁ - I.P.PAVLOVA - NÁMĚSTÍ MÍRU - JANA MASARYKA - KRYMSKÁ (T) - RUSKÁ - VRŠOVICKÉ NÁMĚSTÍ - ČECHOVO NÁMĚSTÍ (T) - KOH-I-NOOR - SLAVIA - KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ (vnější kolej)
Linka č. 10
Trasa A:
VOZOVNA KOBYLISY ….. Moráň (T) - BOTANICKÁ ZAHRADA - ALBERTOV - VÝTOŇ - PALACKÉHO NÁMĚSTÍ - Palackého náměstí ….. VOZOVNA KOBYLISY
Trasa B:
SÍDLIŠTĚ ŘEPY ….. Anděl - ANDĚL - NA KNÍŽECÍ - PLZEŇKA - SMÍCHOVSKÉ NÁDRAŽÍ - ČSAD SMÍCHOV - LIHOVAR - ZLÍCHOV - HLUBOČEPY - GEOLOGICKÁ - K BARRANDOVU - CHAPLINOVO NÁMĚSTÍ - POLIKLINIKA BARRANDOV - SÍDLIŠTĚ BARRANDOV (vnitřní kolej)
Linka č. 14
VOZOVNA KOBYLISY ….. Nábřeží Kapitána Jaroše - ČECHŮV MOST - MALOSTRANSKÁ - MALOSTRANSKÉ NÁMĚSTÍ - HELLICHOVA - ÚJEZD - ŠVANDOVO DIVADLO - ARBESOVO NÁMĚSTÍ - Anděl ….. SÍDLIŠTĚ BARRANDOV
Linka č. 16
SPOJOVACÍ ….. Moráň (T) - BOTANICKÁ ZAHRADA - ALBERTOV - Výtoň ….. SPOJOVACÍ
Linka č. 17
Trasa A:
BŘEZINĚVESKÁ …. Strossmayerovo náměstí - VLTAVSKÁ - TĚŠNOV - BÍLÁ LABUŤ - MASARYKOVO NÁDRAŽÍ - JINDŘIŠSKÁ - VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ - VODIČKOVA - LAZARSKÁ - KARLOVO NÁMĚSTÍ - MORÁŇ (T) - BOTANICKÁ ZAHRADA - ALBERTOV - Výtoň - Palackého náměstí - PALACKÉHO NÁMĚSTÍ - KARLOVO NÁMĚSTÍ - LAZARSKÁ - VODIČKOVA - VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ - JINDŘIŠSKÁ - MASARYKOVO NÁDRAŽÍ - BÍLÁ LABUŤ - TĚŠNOV - VLTAVSKÁ - STROSSMAYEROVO NÁMĚSTÍ - Veletržní….. KOBYLISY
Trasa B:
LEVSKÉHO ….. Kublov - PODOLSKÁ VODÁRNA (v Podolské ul.) - PODOLSKÁ VODÁRNA (ve Vodárenské ul.) - Kublov ….. SÍDLIŠTĚ MODŘANY
Linka č. 18
VOZOVNA PANKRÁC ….. Náměstí Bratří Synků - NUSELSKÉ SCHODY - POD KARLOVEM (Z) - BRUSELSKÁ - I.P.PAVLOVA - ŠTĚPÁNSKÁ - KARLOVO NÁMĚSTÍ - LAZARSKÁ - VODIČKOVA - VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ - JINDŘIŠSKÁ - MASARYKOVO NÁDRAŽÍ - BÍLÁ LABUŤ - TĚŠNOV - VLTAVSKÁ - STROSSMAYEROVO NÁMĚSTÍ - KAMENICKÁ - LETENSKÉ NÁMĚSTÍ - SPARTA - Hradčanská ….. PETŘINY
Linka č. 21
LEVSKÉHO ….. Kublov - PODOLSKÁ VODÁRNA (v Podolské ul.) - PODOLSKÁ VODÁRNA (ve Vodárenské ul.) - Kublov ….. SÍDLIŠTĚ MODŘANY
Linka č. 22
BÍLÁ HORA ….. Újezd - ŠVANDOVO DIVADLO - ARBESOVO NÁMĚSTÍ - ANDĚL - BERTRAMKA - U ZVONU - KLAMOVKA - KAVALÍRKA - KOTLÁŘKA - POŠTOVKA - HOTEL GOLF - VOZOVNA MOTOL - MOTOL - KREMATORIUM MOTOL - HLUŠIČKOVA - SLÁNSKÁ - BLATINY - SÍDLIŠTĚ ŘEPY (vnější kolej)
Linka č. 23
MALOVANKA ….. Újezd - ŠVANDOVO DIVADLO - ARBESOVO NÁMĚSTÍ - ANDĚL - BERTRAMKA - U ZVONU - KLAMOVKA - KAVALÍRKA - KOTLÁŘKA (vnější kolej)
Linka č. 24
LÁDVÍ….. Karlovo náměstí - STĚPÁNSKÁ - I.P.PAVLOVA - BRUSELSKÁ - POD KARLOVEM (T) - NUSELSKÉ SCHODY - Otakarova ….. NÁDRAŽÍ STRAŠNICE
časový rozsah cca 13:15 hod. - cca 14:15 hod.:
Linka č. 3
Trasa A:
LEHOVEC ….. Moráň (T) - BOTANICKÁ ZAHRADA - ALBERTOV - Výtoň ….. LEHOVEC
Trasa B:
LEVSKÉHO ….. Kublov - PODOLSKÁ VODÁRNA (v Podolské ul.) - PODOLSKÁ VODÁRNA (ve Vodárenské ul.) - Kublov ….. SÍDLIŠTĚ MODŘANY
Linka č. 16
SPOJOVACÍ ….. Moráň (T) - BOTANICKÁ ZAHRADA - ALBERTOV - Výtoň ….. SPOJOVACÍ
Linka č. 17
Trasa A:
BŘEZINĚVESKÁ …. Nábřeží Kapitána Jaroše (T) - DLOUHÁ TŘÍDA - NÁMĚSTÍ REPUBLIKY - MASARYKOVO NÁDRAŽÍ - JINDŘIŠSKÁ - VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ - VODIČKOVA - LAZARSKÁ - KARLOVO NÁMĚSTÍ - MORÁŇ (T) - BOTANICKÁ ZAHRADA - ALBERTOV - Výtoň - Palackého náměstí - PALACKÉHO NÁMĚSTÍ - KARLOVO NÁMĚSTÍ - LAZARSKÁ - VODIČKOVA - VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ - JINDŘIŠSKÁ - MASARYKOVO NÁDRAŽÍ - NÁMĚSTÍ REPUBLIKY - DLOUHÁ TŘÍDA - Strossmayerovo náměstí ….. KOBYLISY
Trasa B:
LEVSKÉHO ….. Kublov - PODOLSKÁ VODÁRNA (v Podolské ul.) - PODOLSKÁ VODÁRNA (ve Vodárenské ul.) - Kublov ….. SÍDLIŠTĚ MODŘANY
Linka č. 18
VOZOVNA PANKRÁC ….. Národní divadlo - ÚJEZD - HELLICHOVA - MALOSTRANSKÉ NÁMĚSTÍ - Malostranská ….. PETŘINY
Linka č. 21
LEVSKÉHO ….. Kublov - PODOLSKÁ VODÁRNA (v Podolské ul.) - PODOLSKÁ VODÁRNA (ve Vodárenské ul.) - Kublov ….. SÍDLIŠTĚ MODŘANY
časový rozsah cca 14:15 hod. - cca 15:00 hod.:
Linka č. 17
BŘEZINĚVESKÁ …. Nábřeží Kapitána Jaroše (T) - DLOUHÁ TŘÍDA - NÁMĚSTÍ REPUBLIKY - MASARYKOVO NÁDRAŽÍ - JINDŘIŠSKÁ - VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ - VODIČKOVA - LAZARSKÁ - KARLOVO NÁMĚSTÍ - MORÁŇ (T) - PALACKÉHO NÁMĚSTÍ - Palackého náměstí ….. SÍDLIŠTĚ MODŘANY
Linka č. 18
VOZOVNA PANKRÁC ….. Národní divadlo - ÚJEZD - HELLICHOVA - MALOSTRANSKÉ NÁMĚSTÍ - Malostranská ….. PETŘINY