Linkové vedení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
uzivatel35

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od uzivatel35 » 09.3.2011 20:47

Už jsem napsal,že se mi ten návrh nepovedl.

Uživatelský avatar
BerryML
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 27.3.2008 16:25
Bydliště: Oni za to nemůžou, to je fáma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od BerryML » 09.3.2011 20:42

Hm. A Břevnov podle tebe tramvaje nepotřebuje, nebo co? Od Malovanky tam chceš vést jedinou linku v 8mi minutovým intervalu ve špičce? Člověče, ty lidi by tě roztrhali za živa. Metro A sem nepleť, to se Břvnovu vyhne jako čert kříži..... :oops:

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od gabuliatko » 09.3.2011 18:39

OMH píše:No, to se ti opravdu nepovedl :D Ono, jaký příspěvek se ti tu povedl? :roll:
ten s tím strýcem =D>

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od OMH » 09.3.2011 17:08

No, to se ti opravdu nepovedl :D Ono, jaký příspěvek se ti tu povedl? :roll:

uzivatel35

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od uzivatel35 » 09.3.2011 17:02

Jednička má v mém návrhu poloviční intervaly,takže se vlastně nic nemění (náhrada za 25). Jinak,už jsem psal,že se mi tento návrh nepovedl,s tou Zenklovou jsem to opravdu nedomyslel,tam by měly zůstat tři linky jako dnes. Děkuji,pokusím se udělat návrh jen z drobnými úpravami a jen na několika málo linkách. Ale s tou smyčkou Smíchovské nádraží,to napíšu na ROPID,to se mi myslím jako jediné docela povedlo. Stejně tak bych u Depa Hostivař vedl TT blíže k metru autobusovým terminálem.

Uživatelský avatar
Honza
Uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 02.10.2010 13:48

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od Honza » 09.3.2011 16:14

matti píše:pokud vidím správně, tak celá jedna linka (8) Zenklovou je super nápad... :D. To aby tam jezdili aspoň trojčata.
Od čeho máme 2×KT8? :D

Uživatelský avatar
matti
ovocnář
Příspěvky: 187
Registrován: 07.9.2009 18:55
Bydliště: 140

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od matti » 09.3.2011 16:08

pokud vidím správně, tak celá jedna linka (8) Zenklovou je super nápad... :D. To aby tam jezdili aspoň trojčata.

Uživatelský avatar
Vojta Tramvaj
Uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: 25.8.2010 15:16
Bydliště: Bohužel u "255002"
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od Vojta Tramvaj » 09.3.2011 15:32

OK jinak tu 1 si nemyslel vážně, že ne. Na Vápence je škola a 25% Lidí (z naší) ze školy jede 1. Už tak je tam 8 min, Dokážeš si představit, že jedeš na Petřiny a ujede ti 1 a čekáš tam 16 min???

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od MF » 09.3.2011 15:28

Zlaté příspěvky od MMM. Ty sice jsou dlouhé, ale ne scifi-tragikomické.

uzivatel35

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od uzivatel35 » 09.3.2011 13:05

petr03 píše:Ten smichov je docela k smichu. A nechcete rovnou natahnout koleje az na zastavku bus popr. do metra na nastupiste? Lidi myslete.
Když autobusy jezděj v Hostivaři poslední dobu taky až k výstupu ze smyčky.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od Bobik » 09.3.2011 5:28

uzivatel35 píše:Tak a teď mě zajímají vaše návrhy.
Tak jo, můj návrh: Hele piškote, pokud nectíš základní pravidla diskuse, neodpovídáš na dotazy, nebereš v potaz základní pravidla provozu ani dobré rady lidí buď přímo z provozu nebo o provozu hodně vědících a jen stále vedeš svůj monolog bez ohledu na to všechno, tak laskavě táhni k čertu, protože to co provozuješ není diskuse, to se nazývá spamování.

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3166
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od kruťák » 09.3.2011 4:36

Martin Šubrt píše:
uzivatel35 píše: Karlák-NBS-Vinohradská
Domnívám se, že bydlíte někde okolo NBS, že tudy jedou skoro všechny linky :-)
Asi přímo v tom baráku (co je dole kavárna) u smyčky, když skrz ní chce táhnout pravidelnou denní linku, aby to neměl daleko na tu druhou zastávku :) .

Jinak PPPnPP (Plný pytel problémů na Pražského povstání) je zapříčiněn nejednotnou zastávkou pro tram a bus a jejich vzdáleností od vstupu do metra. Bohužel, líp to asi nevymyslíme (návrhů tu před nedávnem bylo dost), a když ano, stejně na to nebudou peníze.

Uživatelský avatar
petr03
Uživatel
Příspěvky: 415
Registrován: 10.3.2010 11:16
Bydliště: Praha

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od petr03 » 08.3.2011 23:45

Ten smichov je docela k smichu. A nechcete rovnou natahnout koleje az na zastavku bus popr. do metra na nastupiste? Lidi myslete.

uzivatel35

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od uzivatel35 » 08.3.2011 22:12

Martin Šubrt píše:
uzivatel35 píše: 4 Hlupočepy....

6 od Řep (mimo rš z kotlářky)-Karlák-NBS-Vinohradská-Olšanské hřbitovy-Černokostelecká
Domnívám se, že bydlíte někde okolo NBS, že tudy jedou skoro všechny linky :-). Hlupočepy mě výrazně pobavily a rovněž trasa linky 6 je vskutku novátorská. Jen tak dál, ropid bledne závistí :-).
Já ukončuji zásadně v Hlubočepech,protože mám takový nápad,aby se usnadnil přestup na smíchovském nádraží mezi TRAM a BUS a TRAM a METRO a TRAM a VLAK a to tak,že by linky jedoucí na Barrandov jeli rovnou přes smyčku Smíchovské nádraží,kde by byla zastávka,v opačném směru by mohli projíždět zase po druhé koleji a to opačně,tedy proti dnešní 4. Samozřejmě by to potřebovalo úpravy smyčky,ale myslím,že by bylo docela dobré.

Martin Šubrt
Uživatel
Příspěvky: 1779
Registrován: 13.5.2004 10:56
Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od Martin Šubrt » 08.3.2011 21:20

uzivatel35 píše: 4 Hlupočepy....

6 od Řep (mimo rš z kotlářky)-Karlák-NBS-Vinohradská-Olšanské hřbitovy-Černokostelecká
Domnívám se, že bydlíte někde okolo NBS, že tudy jedou skoro všechny linky :-). Hlupočepy mě výrazně pobavily a rovněž trasa linky 6 je vskutku novátorská. Jen tak dál, ropid bledne závistí :-).

Odpovědět