Linkové vedení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Pepa z Nuslí
Uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 03.3.2005 20:01
Bydliště: Blízko mě je obratiště Zvonařka a pod mým barákem je vedena železniční trať - tak kde to může být?
Kontaktovat uživatele:

Re: Linkové vedení

Příspěvek od Pepa z Nuslí » 24.7.2012 11:47

cwapa píše:Můžeš ale psát slušně!
To můžu, bohužel se to jinak nedá nazvat.

Pepa z Nuslí
Uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 03.3.2005 20:01
Bydliště: Blízko mě je obratiště Zvonařka a pod mým barákem je vedena železniční trať - tak kde to může být?
Kontaktovat uživatele:

Re: Linkové vedení

Příspěvek od Pepa z Nuslí » 24.7.2012 11:47

Docela bych byl i rád protože tak zflikované linkové vedení se nevidí každý den.

von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4464
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Linkové vedení

Příspěvek od von Špilberk » 24.7.2012 10:12


Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Linkové vedení

Příspěvek od Tom » 23.7.2012 21:58

Pepa z Nuslí píše:
MM-Mikulovsky píše:9001: Ano, brněnské LV na Prahu nenaroubujeme, ale to ani nechci.
Jenže současné "násilné" prosazování má v Praze na svědomí kdo?
ODS a "její" lidé v příslušných organizacích (a komisích) - nejen magistrátních, ale i MČ (jako je OMH na P6).
Sice i některé MČ vedené ODS (např. P4) se hlasitě stavěly proti nové podobě LV, ale protože "magistrátní ODS" stále cítí převažující celkovou "zaslepenou" podporu/"přikyvování" z členské základny/MČ, tak jedná jak jedná - silově!
To je pravda, ale OMH sem netahej, je sice na P6 za ODS, ale s tou žumpou snad nemá nic společného.
hmm, bohužel má... :-W

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Linkové vedení

Příspěvek od cwapa » 23.7.2012 19:37

Můžeš ale psát slušně!

Pepa z Nuslí
Uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 03.3.2005 20:01
Bydliště: Blízko mě je obratiště Zvonařka a pod mým barákem je vedena železniční trať - tak kde to může být?
Kontaktovat uživatele:

Re: Linkové vedení

Příspěvek od Pepa z Nuslí » 23.7.2012 18:49

Looki píše:ne nadarmo už několik let na tomto místě chátrá billboard s vizualizací "naprosto nezbytného office business shopping centra" http://www.borislavka.cz. Shoda naprosto náhodná :smt078
Já nemám slov, je to jedna velká verbež, chcípáci, čuráci zasraní, jak hluboko může klesnout politická kultura v této zemi.

Uživatelský avatar
Looki
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 02.12.2010 11:29
Bydliště: Praha 6

Re: Linkové vedení

Příspěvek od Looki » 23.7.2012 13:23

Petrpes píše:...Název Bořislavka pro stanici metra na která je spíš už na Červeném Vrchu je jistě politickoobchodní zájem. Nákupní centrum a politici z P6....
[
ne nadarmo už několik let na tomto místě chátrá billboard s vizualizací "naprosto nezbytného office business shopping centra" http://www.borislavka.cz. Shoda naprosto náhodná :smt078

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Linkové vedení

Příspěvek od cwapa » 23.7.2012 12:33

MM-Mikulovsky píše:Pepa z Nuslí: Chci věřit "čistotě" OMH, ale žel právě v této "věci" platí, že už jen mlčení znamená souhlas! Ovšem zastupování/reprezentování určité "namočené" skupiny v nějaké organizaci/komisi se rovná minimálně přímá (byť třeba tichá) podpora.
[/size]
Myslím. že by jsi si měl nejdříve zamést před vlastním prahem než budeš někoho osočovat.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Linkové vedení

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 23.7.2012 10:44

Pepa z Nuslí: Chci věřit "čistotě" OMH, ale žel právě v této "věci" platí, že už jen mlčení znamená souhlas! Ovšem zastupování/reprezentování určité "namočené" skupiny v nějaké organizaci/komisi se rovná minimálně přímá (byť třeba tichá) podpora.
PS: A že je dávána ta přímá podpora "pouze" ze zaslepenosti/blbosti nemůže být omluvou, protože se i zde ve skutečnosti jedná spíše právě o to co jsem teď někde četl o poslancích, kteří mají jednat/hlasovat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ale často hlasují jak jim nařídí vedení strany - pokud by udělali opak "podepsali by si ortel" = nebudou v příštích volbách nasazeni na volitelná místa v kandidátkách!

Pepa z Nuslí
Uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 03.3.2005 20:01
Bydliště: Blízko mě je obratiště Zvonařka a pod mým barákem je vedena železniční trať - tak kde to může být?
Kontaktovat uživatele:

Re: Linkové vedení

Příspěvek od Pepa z Nuslí » 23.7.2012 9:38

MM-Mikulovsky píše:9001: Ano, brněnské LV na Prahu nenaroubujeme, ale to ani nechci.
Jenže současné "násilné" prosazování má v Praze na svědomí kdo?
ODS a "její" lidé v příslušných organizacích (a komisích) - nejen magistrátních, ale i MČ (jako je OMH na P6).
Sice i některé MČ vedené ODS (např. P4) se hlasitě stavěly proti nové podobě LV, ale protože "magistrátní ODS" stále cítí převažující celkovou "zaslepenou" podporu/"přikyvování" z členské základny/MČ, tak jedná jak jedná - silově!
To je pravda, ale OMH sem netahej, je sice na P6 za ODS, ale s tou žumpou snad nemá nic společného.

Pepa z Nuslí
Uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 03.3.2005 20:01
Bydliště: Blízko mě je obratiště Zvonařka a pod mým barákem je vedena železniční trať - tak kde to může být?
Kontaktovat uživatele:

Re: Linkové vedení

Příspěvek od Pepa z Nuslí » 23.7.2012 9:26

petrpes:
No řekni to na plnou hubu jsou to ču*áci oba dva.
Pěknej výkvět naší politické scény, ještě jsi zapomněl Rudolfa Blažka, mafiána první třídy.
No a na P6 to vypadá tak jak to vypadá, takže se vůbec už ničemu nedivím.
I když na P6 už Bém není, stačil zasadit kořeny tak hluboko, že tam by pomohla už jenom defenestrace.

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2235
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Linkové vedení

Příspěvek od Petrpes » 23.7.2012 7:21

Ač nechceme, jsme u politiky zase...
Název Bořislavka pro stanici metra na která je spíš už na Červeném Vrchu je jistě politickoobchodní zájem. Nákupní centrum a politici z P6.
Ostatně P6 zplodila výkvět naší politické scény, Bém, Chalupa.
Tak že není co dodat, mám-li psát slušně...:]
Nesmyslný boj rychlodráha vs. MA, díky čemuž vznikla chalupoida, atd...:[

Jenda1989
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 22.6.2012 22:06

Re: Linkové vedení

Příspěvek od Jenda1989 » 22.7.2012 23:28

9001 píše:MM: Kdy ti konečně dojde, že tohle není o barvě strany, ale o lidech...
Příklad Brna. Je tam ČSSD, ale dělají podobné koniny... i když ne v linkovém vedení.
Jejda kam jsme se to dostali. Já jsem ten příklad myslel v dobrém po dopravní stránce a stalo se z toho tak trochu "politikum" což já nechci!!! Mně je jedno jestli to dělá "Petr" či "Pavel", či "modří, růžoví, či oranžoví", ale důležité je jeli to uděláno jako celek dobře či špatně, a to ten pražský "třesk" fakt není.
A že jsem zde zmínil Brno byla jen ukázka, že to jde více či méně i u nás, i když bych měl také dost příkladů z ciziny např. Zürich, ale to už je jiná věc.

Jinak, jestli můžu něco říci na adresu P6 (a neberte to prosím ve zlém), tak to prosazení názvu st. metra "A" Bořislavka je pěkná konina, neb by byl opravdu přiléhavějším místopisným názvem název Horoměřická.

Toť vše a děkuji za pozornost.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10210
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Linkové vedení

Příspěvek od 9001 » 22.7.2012 21:40

MM: Kdy ti konečně dojde, že tohle není o barvě strany, ale o lidech...
Příklad Brna. Je tam ČSSD, ale dělají podobné koniny... i když ne v linkovém vedení.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Linkové vedení

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 22.7.2012 20:54

9001: Ano, brněnské LV na Prahu nenaroubujeme, ale to ani nechci.
Jenže současné "násilné" prosazování má v Praze na svědomí kdo?
ODS a "její" lidé v příslušných organizacích (a komisích) - nejen magistrátních, ale i MČ (jako je OMH na P6).
Sice i některé MČ vedené ODS (např. P4) se hlasitě stavěly proti nové podobě LV, ale protože "magistrátní ODS" stále cítí převažující celkovou "zaslepenou" podporu/"přikyvování" z členské základny/MČ, tak jedná jak jedná - silově!

Odpovědět