Linkové vedení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
KM

Příspěvek od KM » 26.7.2005 11:12

radek31 píše:[ 4 má interval 10 minut a ujela mi těsně, 7 jede na poměrně vzdáleném nástupišti a 14 jede minutu před 4
Je mi líto, ale je-li proložena 4 a 10 a 10 má 8 minut zpoždění, přijela mezitím DALŠÍ 4. Musíš fabulovat důvěryhodněji.

KM

Příspěvek od KM » 26.7.2005 11:10

Proxy píše:[1) Tak to jsem zřejmě blázen, že tady "kecám", že jsem vždycky v polonoci čekal na d-12 u Anděla přes čtvrt hodiny - pak jsem si raději počkal 5 minut na prázdnější d-14. :oops:

3) Mé zkušenosti z loňska, kdy d-24 byla také ukončena na Kaliforňanu na Invalidovně: V odpolední špičce odjížděla z Florence na stupni 4-5.
A to je jen jeden přepravní směr. Nemluvě o tom, že Karlín má všechny důležité úřady, lékaře a školy mezi Libní a Kobylisy. :oops:
ad 1) No odjela li před 5 minutami, paxi čekal oprávněně.
ad 3) Jistě bych tam tramvaj neukončil, pokračovala by dále tedy holt do Libně. Ale nejel by druhý vzduchovozič do Vysočan. Přece nemá Karlín všechny důležité úřady na dvou místech současně, že? Chichichi.
Já věděl že to okurkovou sezónu vyburcuje. :P

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 26.7.2005 10:32

KM píše:1) jak je vidět, spojení 12+19 fungovalo a nepřinášelo problémy. Kecy o délce linky byly tedy jen kecy (viz můj návrh na úsporu jedné linky v P 8,9 a 10)
2) jak je vidět, polookružní ukončení (konečná s přestávkou na jednom konci trasy) jde i u superdlouhých linek (10,24) - kecy o zpožďování byly jen kecy (viz můj návrh na protisměrné ukončení 5 a 12 v P7)
3) jak je vidět, v Karlíně BOHATĚ bude stačit JEDNA linka (viz můj návrh na zrušení 3 a vedení 24 přes Tržnici)
1) Tak to jsem zřejmě blázen, že tady "kecám", že jsem vždycky v polonoci čekal na d-12 u Anděla přes čtvrt hodiny - pak jsem si raději počkal 5 minut na prázdnější d-14. :oops:
2) I kecy mohou být pravdivé :wink:
3) Mé zkušenosti z loňska, kdy d-24 byla také ukončena na Kaliforňanu na Invalidovně: V odpolední špičce odjížděla z Florence na stupni 4-5.
A to je jen jeden přepravní směr. Nemluvě o tom, že Karlín má všechny důležité úřady, lékaře a školy mezi Libní a Kobylisy. :oops:

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 26.7.2005 10:29

10 a 4 jezděj směrem od KN na Anděl skoro vždycky těsně za sebou. Nehledám v kom nebo v čem je chyba, je to jen konstatování. Jezdím takto už řadu let a mám to vypozorovaný.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 26.7.2005 9:59

KM píše:Jistě mezitím projela 4, 7, 14 :D
btw nepochopil jsi můj post, mě je jedno, že 100 lidí čeká na Palačáku, než něco pojede na Anděl

šlo o to, že tvrdíš (nechápu na základě čeho), že 10 nejezdí zpožděná

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 26.7.2005 9:58

KM píše:
radek31 píše:[včera jsem čekal na Palačáku až mi něco pojede na Anděl a 10 měla sekeru 8 minut (a to je podle tebe přesná doprava? a nebylo to výjmečné, všichni na to nadávají)
Jistě mezitím projela 4, 7, 14 :D
jistě ne, 4 má interval 10 minut a ujela mi těsně, 7 jede na poměrně vzdáleném nástupišti a 14 jede minutu před 4

KM

Příspěvek od KM » 26.7.2005 9:55

radek31 píše:[včera jsem čekal na Palačáku až mi něco pojede na Anděl a 10 měla sekeru 8 minut (a to je podle tebe přesná doprava? a nebylo to výjmečné, všichni na to nadávají)
Jistě mezitím projela 4, 7, 14 :D

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 26.7.2005 9:41

KM píše:jak je vidět, polookružní ukončení (konečná s přestávkou na jednom konci trasy) jde i u superdlouhých linek (10,24) - kecy o zpožďování byly jen kecy
no až na to, že jedinej kec je ten tvůj :-)
na objezd Palmovky bylo tak málo času a Palmovka je tak debilně udělaná, že i když řidič přijel na Krejcárek načas, po objetí Palmovky měl několik minut zpoždění a už to nemůže dohnat, protože se mu tam pletou další linky (16,4,...) - včera jsem čekal na Palačáku až mi něco pojede na Anděl a 10 měla sekeru 8 minut (a to je podle tebe přesná doprava? a nebylo to výjmečné, všichni na to nadávají)

KM

Příspěvek od KM » 26.7.2005 9:31

Linkové vedení a jeho optimalizace zřejmě nikoho netrápí. Tak zas já...
1) jak je vidět, spojení 12+19 fungovalo a nepřinášelo problémy. Kecy o délce linky byly tedy jen kecy (viz můj návrh na úsporu jedné linky v P 8,9 a 10)
2) jak je vidět, polookružní ukončení (konečná s přestávkou na jednom konci trasy) jde i u superdlouhých linek (10,24) - kecy o zpožďování byly jen kecy (viz můj návrh na protisměrné ukončení 5 a 12 v P7)
3) jak je vidět, v Karlíně BOHATĚ bude stačit JEDNA linka (viz můj návrh na zrušení 3 a vedení 24 přes Tržnici)
Nedá mi, abych to nepřipomenul (po minibusících na VN...)
Dobrý den. :idea:

Martin

Příspěvek od Martin » 22.7.2005 22:51

Pár poznámek k návrhu ponorky:
-absence zavedeného spojení Petřiny-Dejvice a chybějící sólo v exponovaném úseku Dejvická-Červený vrch
-jen 1xT z Břevnova na Hradčanskou, do Holešovic :?:
-dlouhý souběh (Kobylisy-Mezi hřbitovy) linek 10 a 13, navíc v soupravách
-opětovné zavedení dlouhého souběhu metra a tramvaje-v tvém případě linky 19 a béčka z Masarykova nádraží do Hloubětína
-kolem tržnice čtyři linky-a všechny v soupravách (1, 3, 8, 14)-v týdnu možná plus, ale co víkend :?: , navíc chybí vztah tržnice-Libeň (Bulovka)

Michal

Příspěvek od Michal » 22.7.2005 21:35

Já bych změnil tohle:
Vozovna Kobylisy:10, 14, pokud nestačí tak i 15
Sídl.Ďáblice:5, 13, 17
3 bych vedl Myslíkovou

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10210
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 22.7.2005 19:37

Tvoje linka 2 je prakticky totožná s linkou 26.

Linka 26 jezdila přes Náměstí republiky před rokem 1998.

Linka 5 je linka 8 před změnou linkového vedení v roce 2004. V té době si prohodily linky 8 a 25 konečné.

ponorka
Uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 19.3.2005 13:18

Návrh linkového vedení

Příspěvek od ponorka » 22.7.2005 19:32

Linka č. 1
Beze změny.

Linka č. 2 (2xT)
DIVOKÁ ŠÁRKA - Vozovna Vokovice - Nad Džbánem - Nádraží Veleslavín - Červený Vrch - Sídliště Červený Vrch - Horoměřická - Bořislavka - Hadovka - Thákurova - Dejvická - Vítězné náměstí - Hradčanská - Sparta - Letenské náměstí - Kamenická - Strossmayerovo náměstí - Nábřeží kapitána Jaroše(T) - Dlouhá třída - Náměstí Republiky - Masarykovo nádraží - Hlavní nádraží - Husinecká - Lipanská - Olšanské náměstí - Olšanská - Nákladové nádraží Žižkov (Olšanská ulice) - Mezi Hřbitovy - Želivského - Vinohradské hřbitovy - Krematorium Strašnice - Vozovna Strašnice - Nad Primaskou(T) - Strašnická - Na Hroudě - Nádraží Strašnice - Radošovická - Na Padesátém - Zahradní Město - Sídliště Zahradní Město - Na Groši - Hostivařská - NÁDRAŽÍ HOSTIVAŘ

Linka č. 3
Beze změny.

Linka č. 4
Beze změny.

Linka č. 5 (1xT)
BÍLÁ HORA - Malý Břevnov - Vypich - Říčanova - Břevnovský klášter - U Kaštanu - Drinopol - Marjánka - Malovanka - Hládkov - Vozovna Střešovice - Prašný most - Hradčanská - Sparta - Letenské náměstí - Kamenická - Strossmayerovo náměstí - Nábřeží kapitána Jaroše(T) - Dlouhá třída - Náměstí Republiky - Bílá labuť - Florenc - Karlínské náměstí - Křižíkova - Urxova - Invalidovna – Palmovka(Zenklova) - Divadlo Pod Palmovkou(Z) - Stejskalova - U Kříže - Vosmíkových - Bulovka - Vychovatelna - Okrouhlická - Ke Stírce - Kobylisy - Březiněveská - Líbeznická - VOZOVNA KOBYLISY

Linka č. 6
Beze změny.

Linka č. 7
Beze změny.

Linka č. 8 (2xT)
PODBABA - Lotyšská - Vítězné náměstí - Hradčanská - Sparta - Letenské náměstí - Kamenická - Strossmayerovo náměstí – Vltavská(M) - Pražská tržnice - Tusarova(Z) -Dělnická(T) - Maniny -Libeňský most
Palmovka(Z) - Palmovka(Ne Žertvách) - Balabenka - U Svobodárny - Poliklinika Vysočany - Nádraží Vysočany - VYSOČANSKÁ(Z)

Linka č. 9
Beze změny.

Linka č. 10 (2xT)
SÍDLIŠTĚ ĎÁBLICE - Třebenická(T) – Štěpničná - Ládví - Kyselova - Střelničná - Kobylisy - Ke Stírce – Okrouhlická – Vychovatelna – Bulovka – Vosmíkových - U Kříže – Stejskalova – Palmovka(Zenklova) - Krejcárek – Biskupcova - Nákladové nádraží Žižkov (Olšanská ulice) - Mezi Hřbitovy – Želivského(M) - Vinohradské hřbitovy - Krematorium Strašnice - Vozovna Strašnice - Nad Primaskou(T) – Strašnická – Průběžná – KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ

Linka č. 11
Beze změny.

Linka č. 12
Beze změny.

Linka č. 13 (2xT)
VOZOVNA KOBYLISY – Líbeznická – Březiněveská(T) – Kobylisy - Ke Stírce – Okrouhlická – Vychovatelna – Bulovka – Vosmíkových - U Kříže – Stejskalova – Palmovka(Zenklova) - Krejcárek – Biskupcova - Nákladové nádraží Žižkov (Olšanská ulice) - Mezi Hřbitovy – Želivského(Strojimport) - Olšanské hřbitovy - Flora - Orionka - Perunova - Vinohradská vodárna - Šumavská - Náměstí Míru - I.P.Pavlova - Štěpánská - Karlovo náměstí - Moráň - Palackého náměstí - Zborovská – Anděl(Plzeňská) - Bertramka - U Zvonu - Klamovka - Kavalírka - Kotlářka - Poštovka- Hotel Golf - Vozovna Motol - Motol - Krematorium Motol - Hlušičkova - Slánská - Blatiny - SÍDLIŠTĚ ŘEPY

Linka č. 14 (2xT)
SÍDLIŠTĚ BARRANDOV - Poliklinika Barrandov - Chaplinovo náměstí - K Barrandovu - Geologická - Hlubočepy - Zlíchov - Lihovar - ČSAD Smíchov - Smíchovské nádraží - Plzeňka - Na Knížecí - Anděl - Zborovská - Palackého náměstí - Moráň(Z) - Karlovo náměstí - Lazarská - Vodičkova - Václavské náměstí - Jindřišská - Masarykovo nádraží - Náměstí Republiky - Dlouhá třída - Nábřeží kapitána Jaroše(Z) - Strossmayerovo náměstí - Vltavská - Pražská tržnice - Tusarova(Z) - Dělnická - U Průhonu(T) - Ortenovo náměstí - Nádraží Holešovice(Na Zátorách) - Nádraží Holešovice(Partyzánská) - Trojská - Nad Trojou - Hercovka - Ke Stírce - Kobylisy - Březiněveská - Líbeznická - VOZOVNA KOBYLISY

Linka č. 15 (1xT)
PETŘINY - Obchodní dům Petřiny - Větrník - Vojenská nemocnice - Baterie - Ořechovka - Sibeliova - Vozovna Střešovice - Prašný most - Hradčanská - Sparta - Letenské náměstí - Kamenická - Strossmayerovo náměstí – Veletržní – Výstaviště – Nádraží Holešovice (Na Zátorách) – Ortenovo náměstí – U Průhonu(Z) – Dělnická(T) – Maniny - Libeňský most – Palmovka(Zenklova) - Divadlo Pod Palmovkou(Z) - Stejskalova - U Kříže - Vosmíkových - Bulovka - Vychovatelna - Okrouhlická - Ke Stírce - Kobylisy – BŘEZINĚVESKÁ(Z)

Linka č. 16
Beze změny.

Linka č. 17
Beze změny.

Linka č. 18
Beze změny.

Linka č. 19 (KT)
LEHOVEC - Sídliště Hloubětín - Hloubětín – Starý Hloubětín –Nový Hloubětín – Kolbenova – Poštovská – Špitálská - Nádraží Vysočany – Poliklinika Vysočany – U Svobodárny – Balabenka - Palmovka(Na Žertvách) – Palmovka(T) – Invalidovna – Urxova – Křižíkova – Karlínské náměstí – Florenc - Bílá labuť - Masarykovo nádraží - Jindřišská - Václavské náměstí - Vodičkova - Lazarská - Karlovo náměstí - Moráň - Botanická zahrada - Albertov - Ostrčilovo náměstí - Svatoplukova - Divadlo Na Fidlovačce - Otakarova - Nádraží Vršovice - Oblouková - Koh-i-noor - Slavia - Kubánské náměstí - Průběžná - Na Hroudě - NÁDRAŽÍ STRAŠNICE

Linka č. 20
DIVOKÁ ŠÁRKA - Vozovna Vokovice - Nad Džbánem - Nádraží Veleslavín - Červený Vrch - Sídliště Červený Vrch - Horoměřická - Bořislavka - Hadovka - Thákurova - Dejvická -M- - Vítězné náměstí - Hradčanská - Chotkovy sady - Malostranská - Malostranské náměstí - Hellichova - Újezd - Švandovo divadlo - Arbesovo náměstí - Anděl - Na Knížecí - Plzeňka - Smíchovské nádraží - ČSAD Smíchov - Lihovar - Zlíchov - Hlubočepy - Geologická - K Barrandovu - Chaplinovo náměstí - Poliklinika Barrandov - SÍDLIŠTĚ BARRANDOV (vnitřní kolej)

Linka č. 21 (1xT)
LEVSKÉHO(T) – Sídliště Modřany - Modřanská rokle - U Libušského potoka - Poliklinika Modřany - Čechova čtvrť - Nádraží Modřany - Modřanská škola – Belárie - Černý kůň - Nádraží Braník - Pobřežní cesta – Přístaviště – Dvorce – Kublov - Podolská vodárna – Výtoň - Palackého náměstí (nábřeží) – Jiráskovo náměstí – Myslíkova - Lazarská - Vodičkova - Václavské náměstí - Jindřišská - Hlavní nádraží - Husinecká - Lipanská - Olšanské náměstí – Flora – OLŠANSKÉ HŘBITOVY

Linka č. 22
Beze změny.

Linka č. 23
Beze změny.

Linka č. 24
Zrušena.

Linka č. 25
Zrušena

Linka č. 26
Zrušena





































[color=black][/color]
Naposledy upravil(a) ponorka dne 22.7.2005 19:44, celkem upraveno 1 x.

KM

Příspěvek od KM » 28.6.2005 9:54

A hele, :idea: co jsem tu já nevědomý a blbý psal o střídaných přestávkách na 10? A je to tu.
Mimochodem, třeba v článku v DP-k o zajištění Muzejní noci se píše o střídaných přestávkách řidičů těch busů jako o samozřejmosti. Takže zakopaný pes nebude v přestávkách, ale v tradicích, že?

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 28.6.2005 1:31

M_V píše:Děkuju, stačilo mi to na výlukový šestnáctce, už nikdy... větší blbost už snad vymyslet nemohli, to radši budu jezdit bez přestávek
evidentně každému vyhovuje něco jiného, já jsem pro střídané přestávky (v té podobě jak jsou teď na 26 to není vůbec špatné)

Odpovědět