Linkové vedení
Moderátor: TRAM-FÓRUM
-
KM
Prox: to je ta typická strnulost v myšlení, něco doteď nebylo, tak to nejde ani v budoucnu... 12 se zkrátí trvale na Smích. nádr. a 20 se trvale prodlouží na Barr. a proloží s 14. 13 se zavede vždy , kdy to bude třeba, podobně jako nynější 21 a ne nějaké prodlužování ve špičky a 3 spoje v noci jak je to teď u 20.
- Proxy
- Moderátor
- Příspěvky: 2492
- Registrován: 27.11.2003 14:29
- Bydliště: 4,5,12,20,94
- Kontaktovat uživatele:
Re: To nepůjde
Co je na tom k nepochopení? Tak znovu:MOp píše:prosím lépe objasnit..
1/ Když d-12 ve směru DC někde nachytá zpoždění, tak jí zůstane i ze směru ZC, protože nemá přestávku, kde by to vyrovnala.
2/ Polookružní d-12 nejde proložit s d-14, pokud se nepřehází proklady a polohy spojů na navazujících linkách.
3/ Pokud d-12 není proložena s d-14, vzniká mezi dvěma následnými spoji obou linek velká mezera, kdy se na zastávkách kupí čekající kaštanstvo a zátěž linek je pak nerovnoměrně rozvrstvena.
Proto by to chtělo třetí linku (např. d-20), která by tuto mezeru vykryla.
-
MOp
Re: To nepůjde
prosím lépe objasnit..Proxy píše:Po více jak měsíční zkušenosti s polookružní d-12, jí mám tak akorát plné zuby.Navíc začínám díky tomu pomalu začínám být nahlodán v otázce třetí linky na Brrndov CD+CT, což jsem dosud považoval za nesmyslné plýtvání.
- Proxy
- Moderátor
- Příspěvky: 2492
- Registrován: 27.11.2003 14:29
- Bydliště: 4,5,12,20,94
- Kontaktovat uživatele:
Re: To nepůjde
Po více jak měsíční zkušenosti s polookružní d-12, jí mám tak akorát plné zuby.Navíc začínám díky tomu pomalu začínám být nahlodán v otázce třetí linky na Brrndov CD+CT, což jsem dosud považoval za nesmyslné plýtvání.KM píše:Prox: A že to teď měsíc tak dobře funguje...
-
Jonáš
Re: To nepůjde
Ulička nic moc, ale v blízkosti zastávky je ÚMČ P8 a Karlín pod toto spadá. Jako P7 má 15, tak P8 má 24.willyjeff píše:Co je za dulezitou uličku Stejskalova
-
KM
Re: To nepůjde
Úřady budou stále více elektronické a stále méně lidí tam bude muset fyzicky. Nezaměstnaní a bezďáci nechť si laskavě přestoupí. To je nezabije.Jonáš píše:To mi již seplo. Ale co spojení Karlín a Stejskalova?
Prox: A že to teď měsíc tak dobře funguje...
- willyjeff
- Uživatel
- Příspěvky: 1761
- Registrován: 30.11.2004 16:11
- Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
- Kontaktovat uživatele:
Re: To nepůjde
Co je za dulezitou uličku StejskalovaJonáš píše:To mi již seplo. Ale co spojení Karlín a Stejskalova?KM píše:Nesepnulo podruhé. Prohodit 8 s 19. 8: přes Vysočanskou a Kolbenovu, 19 přes Harfu.
-
Jonáš
Re: To nepůjde
To mi již seplo. Ale co spojení Karlín a Stejskalova?KM píše:Nesepnulo podruhé. Prohodit 8 s 19. 8: přes Vysočanskou a Kolbenovu, 19 přes Harfu.
-
KM
Re: To nepůjde
Nesepnulo podruhé. Prohodit 8 s 19. 8: přes Vysočanskou a Kolbenovu, 19 přes Harfu.Jonáš píše:B je sice pod celou Sokolovskou, ale oberlená část Pražanů neuznává metro jako slušný dopravní prostředek a kromě toho z Českomoravské i z Vysočanské je to daleko. Za 24 se omlouvám, nějak mi to nesepnulo
-
Jonáš
Re: To nepůjde
B je sice pod celou Sokolovskou, ale oberlená část Pražanů neuznává metro jako slušný dopravní prostředek a kromě toho z Českomoravské i z Vysočanské je to daleko. Za 24 se omlouvám, nějak mi to nesepnuloKM píše:Bulovka-Trž: 24!, Karlín-Poliklinika: B! nebo holt prohodit 8 s 19.
-
KM
Re: To nepůjde
Bulovka-Trž: 24!, Karlín-Poliklinika: B! nebo holt prohodit 8 s 19.Jonáš píše:To neprojde, neboť je požadavek od Magistrátu na spojení Karlína a Polikliniky Vysočany a taktéž Karlína a Stejskalovy (ÚMČ P8). A taky chybí tradiční spojení Bulovky a Pražské tržnice!
-
Jonáš
To nepůjde
To neprojde, neboť je požadavek od Magistrátu na spojení Karlína a Polikliniky Vysočany a taktéž Karlína a Stejskalovy (ÚMČ P8). A taky chybí tradiční spojení Bulovky a Pražské tržnice!K_M píše:Co s 3? Takto:
3 - zrušit,21 2xT, celodenně, celotýdenně, 24 int 4/6/10 v úseku B.labuť - Palmovka přes Vlt., Trž., a Maniny, 8 od Balab. přes Harfu na Lehovec, 25 zrušit. 12 ukončit polookružním objezdem Holešovic. 7 standardní int v so-ne.
-
K_M
- Gagarin
- Uživatel
- Příspěvky: 295
- Registrován: 18.11.2003 16:49
- Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
- Kontaktovat uživatele:
Nene, na pětce je každý všední dne k vidění T3G a o víkendech též kobylysské R.P.9001 píše:Na lince 8 se občas objeví kobyliské R.P. Linky 22 a 23 jezdí prakticky jenom T3,T3SU,T3SUCS. Jenom třeba při výluce pankráce jezdily R.P.fricoolinek2 píše:Na kterých linkách jezdí téměř výlučně klasické T3 ?
2,8,22,23 nebo i na těchto linkách jezdí T6A5,KT8D5, T3R.P či T3R.PV ???
Tímto vozovým parkem jsou obsluhovány i linky 5,26.