Železniční doprava

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Filip

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Filip » 10.12.2015 22:00

Je to jedno, stejně ze svých názorů neustoupime.

Každopádně já půjdu cestou solidarity s každým, kdo tu pomoc potřebuje. A podle toho budu i volit ve volbách a uvidíme jak se rozhodne většina, jestli mezinárodní izolaci nebo se podílet na dobré věci

Blaueminence
Uživatel
Příspěvky: 107
Registrován: 04.3.2012 21:48

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Blaueminence » 10.12.2015 21:40

Jen ze Sýrie (v jejíž části se na rozdíl od Pákistánu, Maroka a dalších destinací opravdu válčí) je jich necelá pětina. Téměř všichni chtějí výhradně do Německa, Švédska nebo Británie. Drtivá většina z nich jsou muži ve věku 20-30 let. Tak nevím, kdo tu co povídá o "nebohých uprchlících, co si zachraňují holý život".

modroko
Uživatel
Příspěvky: 259
Registrován: 02.4.2011 12:26

Re: Železniční doprava

Příspěvek od modroko » 10.12.2015 21:21

A mají stejný názor pozůstalí těch 130 lidí z Paříže nebo těch 229 lidí z ruského letadla? Pochybuji, ano je to sice jen zfanatizovaná menšina, ale dokud i takováto menšina přichází do Evropy mezi těma slušnýma tak děkuji nechci, nechci se bát toho dne kdy i toto se stane u nás a nedejbože tam byl někdo na kom mi záleží a pokud toto neumíš pochopit tak je někde chyba...

Filip

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Filip » 10.12.2015 20:53

Hitler se taky dostal k moci demokraticky, komunisté též. Je to důvod k tomu, abychom slapali na lidská práva? Cožpak nejsme podle boha všichni jeho boží děti se stejnými právy ? Kdo nám dal právo soudit jiné a proč nemůžeme pomoci potřebným?
To je ateismus tak bezcitny? Ale tak je to vaše věc.
Já uprchlíkům pomáhám a mám z toho dobrý pocit. Lepší než ty peníze utopit v alkoholu a cigaretach

modroko
Uživatel
Příspěvky: 259
Registrován: 02.4.2011 12:26

Re: Železniční doprava

Příspěvek od modroko » 10.12.2015 20:06

Kdybych já teda musel jít někam jinam abych uprchl před válkou tak za prvé si vezmu doklady(což ve velkém počtu vůbec není) za druhé, když teda překročím na černo hranice nějakého státu musím počítat že mi to neprojde jen tak(to taky zrovna moc neumí pochopit)No a když je to teda tak skvělá vyučená střední a vyšší střední třída tak proč někteří řidiči kamionů mají sakra takový problém s jedinci co na ně útočí holema, kamenama a tak dál? Kdybych byl tak vyučenej vím že toto se nedělá...a jinak filipe, jsme samostatný svrchovaný stát a pokud tady je většina lidí proti migrantům tak se hold přizpůsobíme většině od toho je přeci ta demokracie? :)

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Železniční doprava

Příspěvek od cwapa » 10.12.2015 18:23

Bobik píše: A pokud to srovnáváš s lety 38, 48, 68 a podobně, tak si přečti něco o historii a o tom, jak nás všude okolo vítali. A pokud to náhodou někde bylo s nadšením, tak to nadšení chladlo tím víc, čím víc nás bylo. Běžně se končilo v táborech, kde se čekalo na to, co dál.
To je právě ono, že lidi zapomínají. Dnes křičí, že zavíráme uprchlíky do "ubytoven". Když se dříve utíkalo na západ, tak jak píšeš, se nejdříve šlo do uprchlických táborů a teprve potom dál.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10209
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Železniční doprava

Příspěvek od 9001 » 10.12.2015 18:16

P_V píše:
Bobik píše: jednak se nechtěj přizpůsobovat tomu, jak tu v Evropě žijem. A upřímně, ono to ani moc nejde, bo sociokulturní rozdíly jsou příliš velký a pro ně to znamená, že by museli zčistajasna radikálně změnit svoje zvyky a vůbec všechno, na co jsou zvyklý a v čem po generace vyrůstali.
Ono jde spíš o to, že se tu projevuje známý jev, kde malá část problémových jedinců kazí pověst celé skupině, ke které se identifikují. Podobně je to např. s Romy.
Tot velká otázka... Podle informací z Bělé se chovají jako zvěř všichni do jednoho... Taže ono to spíš bude obráceně...

U romů moje oblíbená věta... Komu vadí normální pracující rom? Kromě DSSS nikomu...

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Železniční doprava

Příspěvek od P_V » 10.12.2015 17:47

Bobik píše: jednak se nechtěj přizpůsobovat tomu, jak tu v Evropě žijem. A upřímně, ono to ani moc nejde, bo sociokulturní rozdíly jsou příliš velký a pro ně to znamená, že by museli zčistajasna radikálně změnit svoje zvyky a vůbec všechno, na co jsou zvyklý a v čem po generace vyrůstali.
Ono jde spíš o to, že se tu projevuje známý jev, kde malá část problémových jedinců kazí pověst celé skupině, ke které se identifikují. Podobně je to např. s Romy.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Bobik » 10.12.2015 17:34

Ale kuš, problém je jinde. Problém je v tom, že jednak je jich moc a jednak se nechtěj přizpůsobovat tomu, jak tu v Evropě žijem. A upřímně, ono to ani moc nejde, bo sociokulturní rozdíly jsou příliš velký a pro ně to znamená, že by museli zčistajasna radikálně změnit svoje zvyky a vůbec všechno, na co jsou zvyklý a v čem po generace vyrůstali.
Takže ano, pokud si máme vybrat, jestli nás převálcujou, nebo jestli tam maj pochcípat, volím druhou možnost. Nechci se dožít toho, co maj ve Francii. Naštěstí k nám konkrétně moc nechtěj, jenže to je ouplně jedno. Pokud položej Němce, coby nejsilnější ekonomiku v regionu, odneseme to všichni. Což je mimochodem tak jako tak s největší pravděpodobností naše budoucnost, otázkou pouze zůstává, jak moc vzdálená, pokud ovšem ti eurohujeři urychleně nepochopí, že multikulti je nesmysl a nebude fungovat. Jenže na to to bohužel nevypadá.

A pokud to srovnáváš s lety 38, 48, 68 a podobně, tak si přečti něco o historii a o tom, jak nás všude okolo vítali. A pokud to náhodou někde bylo s nadšením, tak to nadšení chladlo tím víc, čím víc nás bylo. Běžně se končilo v táborech, kde se čekalo na to, co dál.

Filip

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Filip » 10.12.2015 16:33

Emanuel píše:Samozřejmě, že si to zaplatili. Bavíme se o střední a vyšší vrstvě, která ze Sýrie utíká (zbytek je už v Turecku, Jordánsku a Libanonu). Tito lidé chtějí dočasně najít tady práci a střechu nad hlavou. Přinesou nám užitek, když se jedná častokrát o vědce,profesory či řemeslníky.
Ekonomičtí uprchlíci sem jdou ze zemí, kde není válka.
[/quote]

Takže vlastně do Evropy ani nepotřebují, jdou jen za lepším. Tak sláva, konečně máme shodu, že jsou jen ekonomičtí vygranti, a tudíž tu nemají co dělat.[/quote]

Strašně překrucujete. V tom případě i Češi utíkající po roce 1938,1948,1968 byli ekonomičtí uprchlíci, kteří šli za lepším ?

Kam by měli jít ? Okolní země už mají plno. A zůstat nemohou.

To tam mají jako umřít ? Takhle to myslíte ? Podle mě je lidský život dost cenný bez ohledu na to, odkud je, v co věří nebo co dělá.
Když bude válka tady (doufám, že ne), tak taky budeme utíkat. Vezmeme všechny své úspory a utečeme tam, kde budeme moct pracovat a kde budeme moct alespoň žít v nějakých důstojných podmínkách.

Končím tuto diskuzi, je mi jen smutno z toho jací lidé tady žijí. A jak zapomínají. Přát někomu smrt je hrozné :cry:
Opravdu je mi smutno, Masaryk se musí v hrobě obracet. Nakonec lež a nenávist tady zvítězí :cry:

Emanuel
Uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 10.3.2012 1:06

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Emanuel » 10.12.2015 16:29

Samozřejmě, že si to zaplatili. Bavíme se o střední a vyšší vrstvě, která ze Sýrie utíká (zbytek je už v Turecku, Jordánsku a Libanonu). Tito lidé chtějí dočasně najít tady práci a střechu nad hlavou. Přinesou nám užitek, když se jedná častokrát o vědce,profesory či řemeslníky.
Ekonomičtí uprchlíci sem jdou ze zemí, kde není válka.[/quote][/quote]


Takže vlastně do Evropy ani nepotřebují, jdou jen za lepším. Tak sláva, konečně máme shodu, že jsou jen ekonomičtí vygranti, a tudíž tu nemají co dělat.

Filip

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Filip » 10.12.2015 16:24

Emanuel píše:
Filip píše:Cwapa : Je škoda, že odmítáte diskuzi a bráníte se jiným názorům. Já se snažím o diskuzi, kterou Vy odmítáte. Pro mě nejste slušný člověk. Bohužel.
Jiný názor je výlev ? Že nejdu s davem a používám svůj vlastní mozek a nechovám se jako ovce ? Smutné.

Emanuel - ti lidé se dostali častokrát pouhou náhodou, spoustu z nich na moři zařvalo včetně dětí. Tohle se líbí ? Mně tedy ne. Když jsem viděl ty čluny, já bych do toho v životě nevlezl. Ale možná v jejich situaci bych se zachoval asi stejně. Zoufalství a strach bych možná taky prožíval, pokud bych utíkal před válkou a měl třeba rodinu.
Jak se dostali na člun? Někdy jim ho zdarma poskytl nebi si ho dovezli ze své domoviny? asi ne, plavbu si koupili, tudíž jejich cesta je čistě ekonomická. Já říkám, nepřijímat nebo deportovat rovnou do Německa, pokud je tam angela chce.
Samozřejmě, že si to zaplatili. Bavíme se o střední a vyšší vrstvě, která ze Sýrie utíká (zbytek je už v Turecku, Jordánsku a Libanonu). Tito lidé chtějí dočasně najít tady práci a střechu nad hlavou. Přinesou nám užitek, když se jedná častokrát o vědce,profesory či řemeslníky.
Ekonomičtí uprchlíci sem jdou ze zemí, kde není válka.

Emanuel
Uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 10.3.2012 1:06

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Emanuel » 10.12.2015 16:20

Filip píše:Cwapa : Je škoda, že odmítáte diskuzi a bráníte se jiným názorům. Já se snažím o diskuzi, kterou Vy odmítáte. Pro mě nejste slušný člověk. Bohužel.
Jiný názor je výlev ? Že nejdu s davem a používám svůj vlastní mozek a nechovám se jako ovce ? Smutné.

Emanuel - ti lidé se dostali častokrát pouhou náhodou, spoustu z nich na moři zařvalo včetně dětí. Tohle se líbí ? Mně tedy ne. Když jsem viděl ty čluny, já bych do toho v životě nevlezl. Ale možná v jejich situaci bych se zachoval asi stejně. Zoufalství a strach bych možná taky prožíval, pokud bych utíkal před válkou a měl třeba rodinu.
Jak se dostali na člun? Někdy jim ho zdarma poskytl nebi si ho dovezli ze své domoviny? asi ne, plavbu si koupili, tudíž jejich cesta je čistě ekonomická. Já říkám, nepřijímat nebo deportovat rovnou do Německa, pokud je tam angela chce.

Filip

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Filip » 10.12.2015 16:15

Cwapa : Je škoda, že odmítáte diskuzi a bráníte se jiným názorům. Já se snažím o diskuzi, kterou Vy odmítáte. Pro mě nejste slušný člověk. Bohužel.
Jiný názor je výlev ? Že nejdu s davem a používám svůj vlastní mozek a nechovám se jako ovce ? Smutné.

Emanuel - ti lidé se dostali častokrát pouhou náhodou, spoustu z nich na moři zařvalo včetně dětí. Tohle se líbí ? Mně tedy ne. Když jsem viděl ty čluny, já bych do toho v životě nevlezl. Ale možná v jejich situaci bych se zachoval asi stejně. Zoufalství a strach bych možná taky prožíval, pokud bych utíkal před válkou a měl třeba rodinu.

Emanuel
Uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 10.3.2012 1:06

Re: Železniční doprava

Příspěvek od Emanuel » 10.12.2015 16:14

I Vy demokrate. Že jsou češi největší rasisté v Evropě Vám nevadí ? Že češi kradou, lžou, podvádějí a že je tady vysoké procento domácího násilí je Vám jedno ? Mně ne. Proto necítím úctu k tomuto národu.
Až se naučíte alespoň základy slušného chování a přimete i jiné názory, jiné rasy, jiná náboženství, jinou sexuální orientaci, pak budu moct říct, že jsem hrdý na svůj národ.[/quote]


Filipe, jste demagog. K uprchlíkům, odpovězte si na otázku, jak se tito lidé dostali přes Egejské, resp. Středozemní moře. Až si odpovíte, možná pochopíte, když ne, tak je to špatné s Vámi.

Odpovědět