Pražské autobusy

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Příspěvek od Karotka » 16.3.2007 14:45

stteep píše:Jo? a ty chytrej, tak si jdi udělat rozvrh pro cca 40 tříd. už takhle to problém aby jednotlivý třídy neměli třeba 2h vokna.....
Jak se jmenuje škola? "Managementu a služeb"? Ani jedno, ani druhý nedovede vlastním žákům předvést v praxi :lol:
Miluju lidi který dělaj chytrý, ale přitom vypouštěj perli
Vida, perla!
To že někteří nemohou vystát vidět 18ti letý lidi kouřit tak to je pak jejich problém
Vidět je není problém... horší je, že si ty 18letý neuvědomujou, že to taky někomu může vadit, protože...
kouření na veřejných prostranstvích zatím zakázano neni takže nic neporušují studenti...
To sice ne, ale v přístřeškách a v autobusech zakázaný je! A věř mi, že s astmatem se opravdu "dobře" poslouchaj řečičky o právech.
koukám že asi patříš taky mezi ty věčný votravy co furt naší školu buzerujou....
Ne, protože to nemá cenu...

JaHu
Uživatel
Příspěvky: 224
Registrován: 17.5.2006 8:58

Příspěvek od JaHu » 16.3.2007 14:21

stteep píše:EUR jezdí určitě Connex, sice s autobusi dřívějšího Hotlineru ale jezděj. maj pouze malinké označení dopravce connex není na techto bývalích autobusech zatím velký nápis connex. na ostatních linkách nevim ty nikde nepotkávám, ale předpokládal bych že stejně jako na EUR. autobusi bývalého Hotlineru pod Connexem...
Podívejte se na jř linek EUR na http://www.dpp.cz (např. http://www.dpp.cz/Obrazky/PDF/1703/2007 ... _linka.pdf). Některé linky NAD za tramvaje jezdí Hotliner, od zítra např. X-1, linky T, E, S, C, O, OCL, IKEA (ČM), Globus (Zličín), Avion (= IKEA + Tesco Zličín) jezdí rozhodně Hotliner.

Ilustrační foto z http://www.citybus.cz:
http://www.citybus.cz/fotodatabaze/aktu ... 3A00%22+OR+
zobrazod%3C%3D%222007-03-16+14%3A26%3A32%22%29&podle=pridani&radit=%20DESC

stteep
Uživatel
Příspěvky: 199
Registrován: 02.1.2007 17:39
Bydliště: Praha poblíž smyčky Hostivař=)

Příspěvek od stteep » 16.3.2007 13:11

Tombus píše:Seš si jistej?
Zkus se na jrportal podívat na dopravce linek EUR, T, E, S, C, O, OCL, IKEA a X-1 :wink:.
EUR jezdí určitě Connex, sice s autobusi dřívějšího Hotlineru ale jezděj. maj pouze malinké označení dopravce connex není na techto bývalích autobusech zatím velký nápis connex. na ostatních linkách nevim ty nikde nepotkávám, ale předpokládal bych že stejně jako na EUR. autobusi bývalého Hotlineru pod Connexem...

stteep
Uživatel
Příspěvky: 199
Registrován: 02.1.2007 17:39
Bydliště: Praha poblíž smyčky Hostivař=)

Příspěvek od stteep » 16.3.2007 13:07

Karotka píše:stteep: Já jsem ten Karotka podle vzoru "předseda" :)

Podle mě to je problém školy, když má 1000 žáků, tak by měla nějak udělat rozvrh, aby nekončili všichni ve stejnou dobu. To už si snad sakra někdo musel všimnout, že drtivá většina jezdí autobusem k Hájům a na zastávku se prostě nevejdou, takže stojí i v silnici... policajti se drží radši v uctivé vzdálenosti (proti takové přesile by stejně neměli šanci). Snad se začně něco dít, až tam někdo někoho sejme.

A k tomu hulení: zřídil bych kuřárnu hned u školy. Kuřáci by nemuseli stát na mraze, alergici by měli čistej vzduch a chodníky by nebyly plný vajglů.
Jo? a ty chytrej, tak si jdi udělat rozvrh pro cca 40 tříd. už takhle to problém aby jednotlivý třídy neměli třeba 2h vokna. Todle je problém DP (ropidu) stejnej problém máš od chodova na Volhu a zpět se studdenty VŠE a studenty kteří bydlí na kolejích naVolze. proč VŠE a koleje nezaříděj to tak aby studenti nepřeplňovali 177 a 122 že normální lidi co tam bydlej se nemaj do autobusu šanci dostat. No? Ono se jednoduše řekne" proč to tak nemůžou udělat... ale těžko se realizuje Miluju lidi který dělaj chytrý, ale přitom vypouštěj perli který jsou nesmysl nerealizovatelnej jako ty a neni to problém školy, problém je někde jinde...

Jo a k tomu kouření, kouření o velky se děje v areálu školy... takže to je problém vyřešenej už dávno... to ostatní je problém jinde než na straně školy... co škola mohla udělat pro obyvatele okolí udělala tak aby neomezovala žáky v jejich právech a zárověň neomezovala okolní obyvatele. To že někteří nemohou vystát vidět 18ti letý lidi kouřit tak to je pak jejich problém a už vůbec ne školy, kouření na veřejných prostranstvích zatím zakázano neni takže nic neporušují studenti... koukám že asi patříš taky mezi ty věčný votravy co furt naší školu buzerujou....

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Příspěvek od Karotka » 16.3.2007 9:52

stteep: Já jsem ten Karotka podle vzoru "předseda" :)

Podle mě to je problém školy, když má 1000 žáků, tak by měla nějak udělat rozvrh, aby nekončili všichni ve stejnou dobu. To už si snad sakra někdo musel všimnout, že drtivá většina jezdí autobusem k Hájům a na zastávku se prostě nevejdou, takže stojí i v silnici... policajti se drží radši v uctivé vzdálenosti (proti takové přesile by stejně neměli šanci). Snad se začně něco dít, až tam někdo někoho sejme.

A k tomu hulení: zřídil bych kuřárnu hned u školy. Kuřáci by nemuseli stát na mraze, alergici by měli čistej vzduch a chodníky by nebyly plný vajglů.

Tombus
Uživatel
Příspěvky: 263
Registrován: 02.12.2003 21:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tombus » 16.3.2007 7:20

stteep píše:Tak pana Horkého nech odpočívat v pokoji, když ho teďkons nedávno pohřbil Connex. Pokud jsi nepostřehla tak Hottliner již neexistuje :twisted:
Seš si jistej?
Zkus se na jrportal podívat na dopravce linek EUR, T, E, S, C, O, OCL, IKEA a X-1 :wink:.

stteep
Uživatel
Příspěvky: 199
Registrován: 02.1.2007 17:39
Bydliště: Praha poblíž smyčky Hostivař=)

Příspěvek od stteep » 16.3.2007 0:08

Karotka píše:Vždycky nadjetej? Já mám zkušenost z Prašné v různou denní dobu (= když spěchám): 154 nadjetá (ujede), za ní 170/203 nejede vůbec, další 154 zpožděná.

Mimochodem, schulhoffáckej "víqjet" taky stojí za to... chodníky blokujou, ovzduší otravujou, bordel dělaj. Docela bych pro ně i zřídil speciální linku, Hotliner s výfukama dovnitř :smt078
to já mam tak něják podobnou zkušenost se 154 dá se říct, ale většinově mam štěstí na ty nadjetý, ale když by se mi nadjetej hodil abych na Donovalský chyt 177 (která samozřejmě má bejt na Donovalský ve stejnou dobu jako 154) tak jede akorát, někdy pozdě někdy zase přijede nadjetej ale zrovna na Brechtovce kupodivu si všimne při mí smůle že je nadjetej a čeká a pak na Donovalskáý vidim akorát zadek 177 a další 154 co by někdo neřek jede nadjetá 2 minuty.... 154 je bordel nějvětší už jsem na to párkrát upozorňoval, ale jaksi výsledek se za 4 roky nedostavil nikdy....

Schulhoffováckej víkvět? Co chceš když na jedný škole je 1000lidí? aby lítáli nebo chodili kanálama? co se ti nelíbí, kouřit o velký přestávce ven chodit už nesmíme.... tak si nestěžuj... nebo bys chtěla aby nějákejch 75% Schulhoffovskej kuřáků o velký blokovalo chodník před školou a hullili ti na ksich a v podchodu jistý jedinci hulili mařenu :D Tomu už dávno odzvonilo, z areálu školy na cigáro nikdo nesmí o vyučování :!: a pokud někdo kouří před branou školy mimo vyučování tak to myslim už neni problém školy ale spíše problém městké části, jelikož chodník před branou školy je jak já vím už ve správě městké části Praha 11. Tak pana Horkého nech odpočívat v pokoji, když ho teďkons nedávno pohřbil Connex. Pokud jsi nepostřehla tak Hottliner již neexistuje :twisted:

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Příspěvek od Karotka » 15.3.2007 22:03

stteep píše:Hele trochu mimo téma: Ty znáš Vršovičáky? nemohl by jsi jim tam vkázat aby už konečně se vršovičáci naučili jezdit včas a ne tak jak mají ve zvyku (co já znám z 122, 154) jezdit nadjetý. apoň na tý 154 od hají na chodov oběma směry. co já znám z 7:30 - 8:00 směr skalka tak vždycky jede nějákým způsobem nadjetá 154 a zpátky když jedu tak od Háju na Koleje mezi 11:00 -14:00 sem taky snad za 4 roky coi tam chodim na střední do Schullhofovky nezažil že by nejel nadjetej (až občas na výjimky)¨už mě to poměrně to jejich nadjíždění sere jim tam vyřiď :twisted:
Vždycky nadjetej? Já mám zkušenost z Prašné v různou denní dobu (= když spěchám): 154 nadjetá (ujede), za ní 170/203 nejede vůbec, další 154 zpožděná.

Mimochodem, schulhoffáckej "víqjet" taky stojí za to... chodníky blokujou, ovzduší otravujou, bordel dělaj. Docela bych pro ně i zřídil speciální linku, Hotliner s výfukama dovnitř :smt078

stteep
Uživatel
Příspěvky: 199
Registrován: 02.1.2007 17:39
Bydliště: Praha poblíž smyčky Hostivař=)

Re: Pražské autobusy na Slovensku

Příspěvek od stteep » 15.3.2007 21:36

arny píše:Evidenční čísla by nebyla. Já ho prostě zapomněl. :oops:
Musel jsem se během tří dnů naučit slovenskou elektrikářskou vyhlášku a dělat zkoušky. Tolik rozdílů oproti naší padesátce. Pokuď vím tak před dvěmi? lety se něco prodávalo na slovensko. Dej mi čas, až někdy pojedu do Vršovic, tak se to pokusím zjistit u vrchního garážmistra. Ještě mi něco dluží tak by to mohl pro mě udělat. :smt115 :wink:
Hele trochu mimo téma: Ty znáš Vršovičáky? nemohl by jsi jim tam vkázat aby už konečně se vršovičáci naučili jezdit včas a ne tak jak mají ve zvyku (co já znám z 122, 154) jezdit nadjetý. apoň na tý 154 od hají na chodov oběma směry. co já znám z 7:30 - 8:00 směr skalka tak vždycky jede nějákým způsobem nadjetá 154 a zpátky když jedu tak od Háju na Koleje mezi 11:00 -14:00 sem taky snad za 4 roky coi tam chodim na střední do Schullhofovky nezažil že by nejel nadjetej (až občas na výjimky)¨už mě to poměrně to jejich nadjíždění sere jim tam vyřiď :twisted:

Uživatelský avatar
arny
Uživatel
Příspěvky: 370
Registrován: 20.11.2006 18:57
Bydliště: Praha je mi velká

Re: Pražské autobusy na Slovensku

Příspěvek od arny » 15.3.2007 20:17

Sirka píše:Evidenční? A jaká například? Poslední dobou se všechno šrotuje :cry:
Evidenční čísla by nebyla. Já ho prostě zapomněl. :oops:
Musel jsem se během tří dnů naučit slovenskou elektrikářskou vyhlášku a dělat zkoušky. Tolik rozdílů oproti naší padesátce. Pokuď vím tak před dvěmi? lety se něco prodávalo na slovensko. Dej mi čas, až někdy pojedu do Vršovic, tak se to pokusím zjistit u vrchního garážmistra. Ještě mi něco dluží tak by to mohl pro mě udělat. :smt115 :wink:

Sirka
Uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: 11.6.2005 15:55
Bydliště: Praha 13

Re: Pražské autobusy na Slovensku

Příspěvek od Sirka » 15.3.2007 19:34

arny píše:Vždy mě zajímalo, kam se vyřazují staré a ojeté pražské autobusy (prodej, šrot) a tento týden jsem na to přišel. Na služební cestě u našich slovenských bratří, jsem zjistil, že většinu vozového parku v Trenčíně tvoří převážně pražské autobusy. Na některých jsem dokonce viděl i pražské event. číslo.
Evidenční? A jaká například? Poslední dobou se všechno šrotuje :cry:

Uživatelský avatar
arny
Uživatel
Příspěvky: 370
Registrován: 20.11.2006 18:57
Bydliště: Praha je mi velká

Pražské autobusy na Slovensku

Příspěvek od arny » 15.3.2007 11:31

Vždy mě zajímalo, kam se vyřazují staré a ojeté pražské autobusy (prodej, šrot) a tento týden jsem na to přišel. Na služební cestě u našich slovenských bratří, jsem zjistil, že většinu vozového parku v Trenčíně tvoří převážně pražské autobusy. Na některých jsem dokonce viděl i pražské event. číslo.

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 10.3.2007 22:51

4021 píše:No když to jde teď, tak proč by to nešlo trvale...
Kladeš správnou otázku na nesprávném místě :lol:

Uživatelský avatar
4021
Uživatel
Příspěvky: 350
Registrován: 27.12.2003 17:08

Příspěvek od 4021 » 10.3.2007 13:20

No když to jde teď, tak proč by to nešlo trvale...

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 10.3.2007 12:30

4021 píše:Myslim si ale, že takovýto stav (133 i 207 přes nám.rep. na staroměstskou) by mohl bejt v trvalým stavu, nejen při současný výluce. Nabízí to docela atraktivní nové spojení. Jenomže to by v Ropidu museli zapnout mozkové buňky...
Já si myslím, že problém nebude v Ropidu, ale problém bude s tím, kdo musí povolit výjimku vjezdu autobusů na pěší zónu...
Podobný problém byl i s X14 nebo X32 na pěší zóně u Anděla

Odpovědět