Chování zaměstnanců DP

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Oskar
Uživatel
Příspěvky: 1212
Registrován: 10.6.2006 11:17
Bydliště: Ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od Oskar » 18.11.2010 12:13

MF píše:...a kdyz na ne nahodou nekdo kouka, nebo nedejboze si je foti (i kdyz nam jde o vozy a ne o kozy :-) ) tak pak jim to vlastne vadi.
A nejen ženské. Nedávno jsem zažil incident se strojvedoucím obratové čety ve stanici Dejvická, který také těžce nesl „že si ho pořád natáčím.“ A vysvětlení, že mě zajímá automatizovaný obrat, a že on osobně je mi zcela ukradený ho také neuspokojilo.

Gregory
Uživatel
Příspěvky: 75
Registrován: 14.9.2010 21:03

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od Gregory » 14.11.2010 10:38

Včera se Vlastička sháněla po tom, zda na ranní lince č.10 jezdil Ma. Pa...ata. Copak jí chudák asi provedl ?

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od MF » 14.11.2010 2:50

Karosák píše:Když už je to vlákno na očích, tak se podělím o ranní zážitek: Jdu z domova na tramvaj a přecházím Bělocerkevskou. Přešel jsem 2 pruhy směrem dolů, přejdu zelený pás a vidím, jak nahoru míří BUS-pruhem od Edenu 213ka a ve vedlejším pruhu asi 2 auta. Auta projela, bus se šine pomaleji, vidí mě přicházet, ale přicházím pomalu, mám čas, říkám si, že mu tam lézt nebudu, pohoda pustím ho. No a když byl asi 5 metrů před přechodem ukázal mi, že je jednička...nebo že jsem jednička :!:
Cože :?: :smt104 Nepochopil jsem to :lol: Věřit mi to nemusíte, ono to asi ani není nijak vtipné, nechci aby mě někdo litoval, ale fakt jsem to nepobral...

Třeba Tě chtěl pozdavit jako Ozák a nemohl se zrovna dopočítat prstů :lol:

bertramkin
Uživatel
Příspěvky: 51
Registrován: 06.9.2009 21:39
Bydliště: U pohřební linky,skoro Spořilov.

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od bertramkin » 14.11.2010 1:24

Karosák píše:Když už je to vlákno na očích, tak se podělím o ranní zážitek: Jdu z domova na tramvaj a přecházím Bělocerkevskou. Přešel jsem 2 pruhy směrem dolů, přejdu zelený pás a vidím, jak nahoru míří BUS-pruhem od Edenu 213ka a ve vedlejším pruhu asi 2 auta. Auta projela, bus se šine pomaleji, vidí mě přicházet, ale přicházím pomalu, mám čas, říkám si, že mu tam lézt nebudu, pohoda pustím ho. No a když byl asi 5 metrů před přechodem ukázal mi, že je jednička...nebo že jsem jednička :!:
Cože :?: :smt104 Nepochopil jsem to :lol: Věřit mi to nemusíte, ono to asi ani není nijak vtipné, nechci aby mě někdo litoval, ale fakt jsem to nepobral...
Jenom jestli si nesplet prsty, ono je to od palce k prostředníku kousek :lol:

Uživatelský avatar
tramvajka
Uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: 11.8.2009 16:43
Bydliště: Bohužel už u "S7"
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od tramvajka » 13.11.2010 23:04

MF píše:ony ty zensky maji totiz vsechny stejny software bez moznosti aktualizace (vcetne Vlasticky). Zmaluji se, aby se libily chlapum a kdyz na ne nahodou nekdo kouka, nebo nedejboze si je foti (i kdyz nam jde o vozy a ne o kozy :-) ) tak pak jim to vlastne vadi.
MF to vystihl :D :lol: :D

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od MF » 13.11.2010 14:58

ony ty zensky maji totiz vsechny stejny software bez moznosti aktualizace (vcetne Vlasticky). Zmaluji se, aby se libily chlapum a kdyz na ne nahodou nekdo kouka, nebo nedejboze si je foti (i kdyz nam jde o vozy a ne o kozy :-) ) tak pak jim to vlastne vadi.

Uživatelský avatar
TramM
ovocnář
Příspěvky: 98
Registrován: 02.10.2010 19:52
Bydliště: Okolí zastávky linek 3 a 10

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od TramM » 13.11.2010 13:40

MOp píše:Nedávno zde byla řeč o jisté paní řidičce z Motola. Bohužel, dnes jsem měl to štěstí, aniž bych věděl, o koho se jedná, poznal jsem to velice záhy ..

Pominu-li jízdu přes křížení na dolní Palmovce v asi 25-30 km/h bez mrknutí oka doleva, doprava, tak mne dle odezírání ze rtů přes čelní sklo, počastovala větou - "Jdi do pr*dele ty čů*ráku zajebanej..". Takže už jsem v klubu.
Já jí naštěstí ještě při focení nepotkal a jsem za to nesmírně rád :D jinak s tím křížením to věřím,jak už jsem jednou psal tak jí nějaký předpis D 1/2 asi nic neříká.....

Uživatelský avatar
Brejšín
Uživatel
Příspěvky: 1402
Registrován: 03.5.2005 18:17
Bydliště: Kde dobře vařej

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od Brejšín » 13.11.2010 12:10

Jo když jsem jel 3 z Výtoně na Jindřiškou a přijeli jsem na křižovatku s Žitnou kde leželo auto na střeše, tak jsem ji požádal ať nás pustí že mi za chvíli jede z hlaváku rychlík. No a nečekaně odpověděla "že musí 3 minuty počkat, jestli se to neuvolní". Zpětně jsem si dohledal že muselo přijet KGX 51 než se podařilo T6 rozhýbat po nouzovém otevření dveří, to bala sprška výlevů.

Uživatelský avatar
tramvajka
Uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: 11.8.2009 16:43
Bydliště: Bohužel už u "S7"
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od tramvajka » 13.11.2010 11:29

Myslím, že toto se nebude líbit uživateli "Tommy 82" který říkal kdysi nedávno, že Vlastička je fajn... Tak zde alespoň uvidí, že to není jen můj výmysl...

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od Absolut » 13.11.2010 9:40

Vítejte do klubu, pane MOpe. Já sice tu paní rovněž osobně neznám, ale měl jsem rovněž tu čest být od ní okomentován.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od MOp » 13.11.2010 1:36

Nedávno zde byla řeč o jisté paní řidičce z Motola. Bohužel, dnes jsem měl to štěstí, aniž bych věděl, o koho se jedná, poznal jsem to velice záhy ..

Pominu-li jízdu přes křížení na dolní Palmovce v asi 25-30 km/h bez mrknutí oka doleva, doprava, tak mne dle odezírání ze rtů přes čelní sklo, počastovala větou - "Jdi do pr*dele ty čů*ráku zajebanej..". Takže už jsem v klubu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3856
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od Karosák » 10.11.2010 12:53

Když už je to vlákno na očích, tak se podělím o ranní zážitek: Jdu z domova na tramvaj a přecházím Bělocerkevskou. Přešel jsem 2 pruhy směrem dolů, přejdu zelený pás a vidím, jak nahoru míří BUS-pruhem od Edenu 213ka a ve vedlejším pruhu asi 2 auta. Auta projela, bus se šine pomaleji, vidí mě přicházet, ale přicházím pomalu, mám čas, říkám si, že mu tam lézt nebudu, pohoda pustím ho. No a když byl asi 5 metrů před přechodem ukázal mi, že je jednička...nebo že jsem jednička :!:
Cože :?: :smt104 Nepochopil jsem to :lol: Věřit mi to nemusíte, ono to asi ani není nijak vtipné, nechci aby mě někdo litoval, ale fakt jsem to nepobral...

Uživatelský avatar
Vojta Tramvaj
Uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: 25.8.2010 15:16
Bydliště: Bohužel u "255002"
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od Vojta Tramvaj » 10.11.2010 12:17

Petr píše:
TramM píše:Tak jsi jí to měl říct,že si ho má přečíst....a ono se o Motolskejch řiká,že tam jsou blbci....nic proti kolegové z Motola,ale některé případy jsou hrozné....
Tak ono se říká, že jsou blbci v Hloubětíně, Kobylisích, Motole, Pankráci, Strašnicích, Vokovicích a Žižkově.
Souhlasím s tím, že se všude někdo najde

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od MF » 06.11.2010 9:29

BerryML píše:Náhodou, Vlastička má i svoje světlý stránky. Smraďoši a sociálně nepřizpůsobiví cestující u ní nemají naději na svezení 8-)

Já tady po ránu rozespalý čtu, že má Vlastička i svoje skvělý stránky a už jsem se těšil na odkaz a ono to jsou světlý stránky :lol:

Uživatelský avatar
BerryML
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 27.3.2008 16:25
Bydliště: Oni za to nemůžou, to je fáma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od BerryML » 05.11.2010 22:50

Náhodou, Vlastička má i svoje světlý stránky. Smraďoši a sociálně nepřizpůsobiví cestující u ní nemají naději na svezení 8-)

Odpovědět