Chování zaměstnanců DP

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od trainzjohny » 12.3.2012 16:33

MM-Mikulovsky píše:...To je však omil...
Ano to je veliký OMYL !

Uživatelský avatar
petr03
Uživatel
Příspěvky: 415
Registrován: 10.3.2010 11:16
Bydliště: Praha

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od petr03 » 12.3.2012 16:20

MM-Mikulovsky píše:1.) Jsem plánovaně mimo Čechy a zapomenul jsem si modem (teď jedu z veř. knihovny na wifi).
2.) Ano, byl jsem v pátek šikanózně sesazen z vozu (bez i pouhého ukázání "papírů" vyslaným dispečerům natož poslání na jakékoliv vyšetření) - PD si skutečně myslí, že tím mne dostatečně vystraší a nebudu po něm požadovat jednání podle D1/2.
To je však omil - vyhlásil jsem mu otevřenou válku, právě minulý týden (nejen pátek) je důkazem, že PD porušuje D1/2 a s OO snad prosadím jeho jednání podle ní!
A konečně reakce hlavního aktéra. Jsem rád. To že tě sesadili, snad museli nějak oduvodnit a muselo to mít nějaký důvod. A o tom všem by měl být sepsán protokol, a mít to černé na bílem. Přeci jen, když tě vyhodí někdo z PD, a nemít na to papír, může pro tebe znamenat absence v práci, tudíž srážka z platu. A taky ty se pak můžeš s tím bránit. Tak povídej, přeháněj, co se stalo, jsem netrpělivej..... A asi nejsem jedinej.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 12.3.2012 16:14

1.) Jsem plánovaně mimo Čechy a zapomenul jsem si modem (teď jedu z veř. knihovny na wifi).
2.) Ano, byl jsem v pátek šikanózně sesazen z vozu (bez i pouhého ukázání "papírů" vyslaným dispečerům natož poslání na jakékoliv vyšetření) - PD si skutečně myslí, že tím mne dostatečně vystraší a nebudu po něm požadovat jednání podle D1/2.
To je však omil - vyhlásil jsem mu otevřenou válku, právě minulý týden (nejen pátek) je důkazem, že PD porušuje D1/2 a s OO snad prosadím jeho jednání podle ní!

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od gabuliatko » 12.3.2012 12:02

Podle mých info je Milan na výletě v D.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10210
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od 9001 » 12.3.2012 8:20

Asi mu bylo důrazně vysvětleno co má a nemá řešit :lol:

Každý, jak je vidět si stejně dřív nebo později najdeme cestu k Chocholouškovi :lol:

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od chemik » 12.3.2012 4:35

Já nechci šířit fámy, ale podle toho, že to Milan vstřebává ještě dnes usuzuji, že to musela bejt aféra

Uživatelský avatar
tramvajka
Uživatel
Příspěvky: 769
Registrován: 11.8.2009 16:43
Bydliště: Bohužel už u "S7"
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od tramvajka » 12.3.2012 4:34

No, co jsem slyšel, tak prý sesazení z vozu, že by Milan utrpěl nějaký šoking? :lol: :D

Uživatelský avatar
petr03
Uživatel
Příspěvky: 415
Registrován: 10.3.2010 11:16
Bydliště: Praha

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od petr03 » 12.3.2012 0:09

Podle toho, ze tu cely vikend nic nenapsal, tak to bylo asi neco zvlastniho, z ceho se vzpamatovava. Copak se stalo?

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od chemik » 11.3.2012 20:09

Milane, cos to v pátek v dílnách předváděl za dramatické vystoupení?

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od P_V » 08.3.2012 18:11

Kde je problém, vzít telefén, zavolat 150 (je to zdarma) a zahlásit že hoří... než se dohadovat s dispečinkem nebo mudrovat nad užitím erárního písku.

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3856
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od Karosák » 08.3.2012 17:34

Značně ohořelý bude Sloupek, když se mu nepodaří uhasit ten koš (-X Ale možná že opravit či vyměnit by jej bylo vhodné již nyní...nebo již včera bylo pozdě? :lol:

Omlouvám se za rejpačku, ale asi jsem snídal ftipnou kaši a jsou to tu dnes samé přihrávky na smeč.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 08.3.2012 17:25

BerryML píše:...Mimochodem, imidži DP by daleko víc prospělo, kdyby už konečně ty koše na sloupcích zrušil úplně, jak už to bylo několikkrát v plánu...
A většinou, místo těchto plechových, na zastávkách zůstanou plastové (instalované TSK či MČ - tedy dalšími "složkami" majitele DP) a ty se (jako již několikrát) žárem roztaví = ohrozí okolí nadýcháním splodinami z tavícího se plastu.

Jó, již nevím kde, ale již jsem viděl někde značeně ohořelý sloupek - jenž určitě následně musel být opravován či vyměněn.

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3856
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od Karosák » 08.3.2012 16:48

Hořící koš
Když Milan vezl své kaštany spatřil hořící koš, který neshořel. Byl to Bůh, který k němu promlouval. Řekl mu, aby vyvedl jeho lid vozu. Milan se bál, že mu lidé neuvěří. Proto když Milan hodil své tágo na zem, proměnilo se v hada. Bůh mu přidělil ještě další zázraky... :lol: Milan souhlasil. Rozloučil se se svými cestujícími pískem zasypal hořící koš který neshořel a vydal se na střídání.

Uživatelský avatar
BerryML
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 27.3.2008 16:25
Bydliště: Oni za to nemůžou, to je fáma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od BerryML » 08.3.2012 13:56

Až ty zákony budou platit pro každého, ale opravdu každého úplně stejně, budou srozumitelné a bez vyjímek a vyjímek z vyjímek, tak se můžeme bavit o fungující společnosti.
K tomu hořícímu koši: Samozřejmě, že když uvidim hořet koš někdy třeba o půlnoci nebo na ČSAD smíchov, kde projde lidská noha jednu za hodinu, vylezu a zasypu nebo zaleju to, ale v odpolední špičce na Andělu, kde je těch lidí tolik, že se navzájem schazujou z refýže rozhodně hasit nejdu.
Mimochodem, imidži DP by daleko víc prospělo, kdyby už konečně ty koše na sloupcích zrušil úplně, jak už to bylo několikkrát v plánu...

ponorka
Uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 19.3.2005 13:18

Re: Chování zaměstnanců DP

Příspěvek od ponorka » 08.3.2012 13:43

Asi takhle; normální člověk, když vidí hořící koš, tak ho jednoduše uhasí nebo spíš zavolá HZS. A nepotřebuje na to znát žádné paragrafy. To by člověk očekával v normálně fungující společnosti. Jak bylo správně řečeno, je to koneckonců i o image DPP. Ovšem děsí mě, když se někdo hloupě vymlouvá, že s odkazem na pracovněprávní předpisy nic udělat nemůže. Pak nezbývá než připomenout, že taky existují nějaké zákony a paragrafy.

Odpovědět