Chování zaměstnanců DP

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 27.1.2006 20:52

Martin-KT8D5.RN2P píše:Okej pošlu to jako oficiální stížnost uvidíme
každý už ví, co jsi zač, tak to jen potvrdíš oficiálně - gratuluju

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 27.1.2006 20:51

Martin-KT8D5.RN2P píše:Okej pošlu to jako oficiální stížnost uvidíme, jak se to bude jevit. Děkuji za odpověď. Mě totiž šlo o princip, že tady jako miláčci necháte, spz aut a tohel se Vám nelíbí soudruzi.
Jak už zde bylo řečeno, řidič auta nemusí sdělit, kdo auto v době přestupku řídil. U tramvaje je to podle ev.č., pořadí, linky a dalšího snadno identifikovatelné. Proto je tento nedostatek u IAD kompenzován cenzurou identifikátorů u VHD prostředků. Jestli toto chceš poslat jako oficiální stížnost do DP, tak jsem se v tobě mýlil...

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 27.1.2006 20:47

Fořtík píše:Co jsem postřehl, byl zde snímek, který vytržen z určitého kontextu opravdu ukazoval na nevhodné chování nějakého řidiče. Ovšem pokud chci argumentovat věcně, nesmím si z určitého celku vybrat jenom to, co se mi hodí - říká se tomu vytrhnout z kontextu.

Takhle jsem celou věc pochopil já
Okej pošlu to jako oficiální stížnost uvidíme, jak se to bude jevit. Děkuji za odpověď. Mě totiž šlo o princip, že tady jako miláčci necháte, spz aut a tohel se Vám nelíbí soudruzi.

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 27.1.2006 20:46

Martin-KT8D5.RN2P píše:Hm fořtíku, když jsem tady včera ukázal nevhodné chování jednoho z řidičů dp, tak mi to bylo smazáno. Tohle je skutečně, komunistickej přístup... :cry:
Co jsem postřehl, byl zde snímek, který vytržen z určitého kontextu opravdu ukazoval na nevhodné chování nějakého řidiče. Ovšem pokud chci argumentovat věcně, nesmím si z určitého celku vybrat jenom to, co se mi hodí - říká se tomu vytrhnout z kontextu.

Takhle jsem celou věc pochopil já

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 27.1.2006 20:34

Fořtík píše:Rád bych upozornil na zásahy, které jsem tu provedl. Smazal jsem několik příspěvků. Toto vlákno mělo sloužit k prezentací skutků jak dobrých, tak špatých ze strany řidičů VHD. Pokud zde nadále budou projevovány vzájemné antipatie kohokoli proti komukoli a spíše než diskuse tu bude hádka, nezbyde mi nic jiného, než uzamknout a zaarchivovat. Děkuji za pozornost.
Hm fořtíku, když jsem tady včera ukázal nevhodné chování jednoho z řidičů dp, tak mi to bylo smazáno. Tohle je skutečně, komunistickej přístup... :cry:

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 27.1.2006 20:32

Rád bych upozornil na zásahy, které jsem tu provedl. Smazal jsem několik příspěvků. Toto vlákno mělo sloužit k prezentací skutků jak dobrých, tak špatých ze strany řidičů VHD. Pokud zde nadále budou projevovány vzájemné antipatie kohokoli proti komukoli a spíše než diskuse tu bude hádka, nezbyde mi nic jiného, než uzamknout a zaarchivovat. Děkuji za pozornost.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 27.1.2006 19:59

Martin-KT8D5.RN2P píše:(...)Skutečně tvé situace je mi včera líto, ale děláš jako by nikdo nikdo v práci třeba nemusel řešit nic závažného, zase se snažíš dostat do role toho ublíženýho. Petře ježišmarjá, já vim, že to nemuselo bejt příjemný, ale na kterym pracovišti dneksa neni stres?? A navíc a to je podstatné si za to placen...(...)
Prosím ? Já jsem pouze na příkladu ukázal co se dělo. Nikde jsem si nehrál na ublíženého, nikde jsem nenapsal, že se podobné věci nestávají. Pouze jsem v obecné rovině na konkrétním příkladu chtěl chápajícím čtenářům vysvětlit, jak je to někdy složitá práce. Jenže ty prostě místo faktických reakcí neustále hodláš reagovat osobně. Já se s tebou nebavím o sobě, já se bavím o své práci. BUď tak laskav a respektuj to

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 27.1.2006 19:56

Petr píše:Jo, tak já jsem se zasekl u vozu T3, který vznikl v době, kdy jsem ještě ani nechodil po světě. Husté. Milý Martine, proč musíš v každém příspěvku někoho urazit? Opravdu se nedokážeš chovat úměrně svému věku? Já jsem pouze napsal, že včerejší střídání přestávek a jejich organizování byl pro mě naprostý horor, při kterém jsem takřka zešedivěl, nikde jsem nenapsal ani slovo o tom, že to nejde. Na Bojišti nešla voda, byly zavřené WC (kvůli té havírii), takže jsem proseděl 8 hodin v kanclu s nutnou malou potřebou a ono nebylo kam. Řidiči mi na přestávkách tvrdli v mrazech, případně ve chvíli, kdy již měli střídat další vlak byli někde velmi daleko od návratu na střídací bod. Opravdu bych ti přál včerejší kolaps zažít. Víš, on je každý cestující strašně chytrý a ví, jak by to dělal líp. To už je naše národní povaha, kdy každý taťka ležící doma na kanapi ví, jak by ve fotbale či hokeji ten gól dal a člověk co je na hřišti je naprostý neznaboh. Zamyslí se nad sebou? Umíš diskutovat věcně? Já jsem nikde nikoho nenapadl, jen jsem popsal situace, kdežto ty hned začneš urážet...
A proč si tak vztahovačný, mluvil jsem obecně hihi :wink: Prostě mě úplně vadí, jak tady děláte, že to neni možný proto a proto. Střídaný přestávky je teprve začátek. Skutečně tvé situace je mi včera líto, ale děláš jako by nikdo nikdo v práci třeba nemusel řešit nic závažného, zase se snažíš dostat do role toho ublíženýho. Petře ježišmarjá, já vim, že to nemuselo bejt příjemný, ale na kterym pracovišti dneksa neni stres?? A navíc a to je podstatné si za to placen...
P.S. hokeji rozumim můžeme pokecat. :lol: :lol:

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 27.1.2006 19:52

Martin-KT8D5.RN2P píše:víš, jak to chodí na západě? Přesně takhle.
nevím, ale je jisté, že tam mají několikanásobné platy, to nám budeš u DP taky prosazovat? nebo nám jen nahážeš práci a odměnu necháš stejnou? když budu mít 2x takový plat, tak klidně budu 6x za den dělat kompletní kontrolu nově převzaté tramvaje, budu trávit veškeré přestávky seřizováním vozu z kterého zase za hodinu slezu ... o mrznutí na nějakém střídacím bodě, kde budu každý den desítky minut čekat na střídání ani nemluvím a jako bonus když náhodou pár střídajících nepřijde tak se celý systém rozpadne - super už se těším

měl jsem jednou střídání přestávek na I.P. - 4 střídání z toho 3x vadný vlak (2x už objednaná výměna v Braníku) - venku minus 15°C, pokaždé 15 minut čekání na další vlak - jednou netopilo topení, takže 20 minut řízení v odhadem minus 5°C v kabině
takže během necelých 4 hodin jsem musel vyplnit 12 vozových knih, zkontrolovat 12 vozů
tohle kdyby mělo být častěji než 1 do měsíce, tak se ti na to polovina řidičů vykašle - a ty bys to chtěl praktikovat každý den pro každého řidiče - ne vždy je to takhle smolné, ale věř mi, že tudy cesta nevede

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 27.1.2006 19:49

Martin-KT8D5.RN2P píše:Petře, ale to neznamená, že to je špatnej systém, stejně to tu jednou bude. Až bude dispečink operativnější, rychlejší a podobně. Prostě myšlení Vás řidičů tramvají se zastavilo s vývojem vozu T3. Prostě podle Vás to nejde, protože to tu nikdy nebylo. :roll: Fakt "pokrokovej přístup.
Jo, tak já jsem se zasekl u vozu T3, který vznikl v době, kdy jsem ještě ani nechodil po světě. Husté. Milý Martine, proč musíš v každém příspěvku někoho urazit? Opravdu se nedokážeš chovat úměrně svému věku? Já jsem pouze napsal, že včerejší střídání přestávek a jejich organizování byl pro mě naprostý horor, při kterém jsem takřka zešedivěl, nikde jsem nenapsal ani slovo o tom, že to nejde. Na Bojišti nešla voda, byly zavřené WC (kvůli té havírii), takže jsem proseděl 8 hodin v kanclu s nutnou malou potřebou a ono nebylo kam. Řidiči mi na přestávkách tvrdli v mrazech, případně ve chvíli, kdy již měli střídat další vlak byli někde velmi daleko od návratu na střídací bod. Opravdu bych ti přál včerejší kolaps zažít. Víš, on je každý cestující strašně chytrý a ví, jak by to dělal líp. To už je naše národní povaha, kdy každý taťka ležící doma na kanapi ví, jak by ve fotbale či hokeji ten gól dal a člověk co je na hřišti je naprostý neznaboh. Zamyslí se nad sebou? Umíš diskutovat věcně? Já jsem nikde nikoho nenapadl, jen jsem popsal situace, kdežto ty hned začneš urážet...

MOp

Příspěvek od MOp » 27.1.2006 19:48

a/ nikdo nerika, ze stridane prestavky nejdou
b/ aby mohly fungovat, musi byt splneno X faktoru
c/ je ucineno prilis malo kroku k tomu, aby prestavky fungovaly tak, jak maji

kocour

Příspěvek od kocour » 27.1.2006 19:46

Petr píše:Např. včerejší odpolední výluka Ječné ulice navazující na ranní stržení troleje na Výtoni znamenala zpoždění linky 16 o cca 60 minut (vlaky byly tak pozdě, že je systém začal registrovat jako předjeté) a celý systém, střídaných přestávek se rozpadl jak domeček z karet.
Už jsem o něco níž vysvětlil, že v systému, kdy by řidič nemusel zatáhnout se stejným vozem a do stejné vozovny, by se takovéhle mimořádné události daly naopak řešit mnohem operativněji.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 27.1.2006 19:44

Petr píše:Pár mých přátel z Německa co s tramvají o tomhle nic neví...
Ale jdi, zeptej se Pajdy... Prosim Tě. To Vaše místní, zapisování kde jakejch nepotřebnejch papírů se dá určitě nahradit.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 27.1.2006 19:43

Petr píše:Např. včerejší odpolední výluka Ječné ulice navazující na ranní stržení troleje na Výtoni znamenala zpoždění linky 16 o cca 60 minut (vlaky byly tak pozdě, že je systém začal registrovat jako předjeté) a celý systém, střídaných přestávek se rozpadl jak domeček z karet.
Petře, ale to neznamená, že to je špatnej systém, stejně to tu jednou bude. Až bude dispečink operativnější, rychlejší a podobně. Prostě myšlení Vás řidičů tramvají se zastavilo s vývojem vozu T3. Prostě podle Vás to nejde, protože to tu nikdy nebylo. :roll: Fakt "pokrokovej přístup.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 27.1.2006 19:41

Martin-KT8D5.RN2P píše:Blbost?? Protože, Ti někdo chce vysvětlit, že je hovadina, aby ses vracel do "své tramvaje" víš, jak to chodí na západě? Přesně takhle.
Pár mých přátel z Německa co s tramvají o tomhle nic neví...

Odpovědět