Chování zaměstnanců DP

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 26.1.2006 15:07

Yvona píše:mimochodem nejprve si ověřte, jak jezdím a jak se chovám v praxi a pak můžete soudit. Díky za pochopení.
Jsi hodnocena podle toho co píšeš. Jestliže se v provozu, chováš jinak, než jsi zde uvedla - je to tvůj problém. Když s některým chováním svých kolegů nesouhlasíš a sama se tak nechováš - tak proč takové chování hájíš :?:
Naposledy upravil(a) Proxy dne 26.1.2006 15:08, celkem upraveno 1 x.

Yvona

Příspěvek od Yvona » 26.1.2006 14:53

kocour píše:Yvona:

Mám čím dál intenzivnější pocit, že jsi krapet sebestředná a zakomplexovaná.

Bububu:
Ano velký "kocoure" jsem to jáááá, zakomplexovaná tramvajačka, co děsí dnem a nocí pražany v linkách jedoucí přes Štross a svým pantografem jiskří o trolej jako dítě ďáblovo.


nezlob se, trochu jsi mě rozesmál. :lol: :lol: :lol: :lol:

PS: mimochodem nejprve si ověřte, jak jezdím a jak se chovám v praxi a pak můžete soudit. Díky za pochopení.


A co se týče těch vyfocených SPZek, docela bych Ti doporučoval svůj názor přehodnotit.
Můj názor určitě nepřehodnotím. S tím nepočítej. Není důvod.

Yvona

Příspěvek od Yvona » 26.1.2006 14:45

Já si cestování jako kaštan zkouším několikrát denně. Proto jsem ráda, že to chápu z obou stran, což mnozí diskutující chápou jen ze strany jedné a rádi kritizují stranu druhou bez toho, aby si před soudem zjistili pravdivá fakta.

kocour

Příspěvek od kocour » 26.1.2006 14:43

Yvona:

Mám čím dál intenzivnější pocit, že jsi krapet sebestředná a zakomplexovaná.

Máš pocit, že třeba úřednice v bance smí být na zákazníka sprostá a zdůvodňovat to tím, že je unavená nebo že se k ní ten zákazník (podle jejího názoru) nechoval slušně? Taková úřednice by ten den byla úřednicí naposled.

Nebo máš pocit, že třeba já si mohu dovolit poslat do Bohnic jednoho strejdu, který mi sem pravidelně chodí hlásit spiknutí a mele cosi o tunelářích? - zatím jsem nepochopil, co po mně vlastně chce. Pravidelně mne okrádá o čas. Možná ho jednou nechám vyvést ochrankou, ale sprostý na něj být nesmím.

Máš pocit, že třeba pokladní v soukromém supermarketu může říct zákazníkovi, co si o něm myslí?

A zrovna tak si to nesmí dovolit tramvaják. Nezaměstnaných je dost ...

A co se týče těch vyfocených SPZek, docela bych Ti doporučoval svůj názor přehodnotit.

KM

Příspěvek od KM » 26.1.2006 14:40

radek31 píše:už jsi se mnou jel a pak jsi vystoupil na konečné, aniž bys se mnou mluvil nebo se aspoň představil :-(
Jsem nesmělý :P
A krom toho bych tě teď moh chytit za slovo, protože nakonec jsme spolu hovořili, když ti bylo divný, proč ten kaštan nechal ujet 5 souprav před tebou a furt po tobě kouká a nechal jsem ti ve voze na prvním sedadle vizitku :D :wink:

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 26.1.2006 14:38

Martin-KT8D5.RN2P píše:Ale zastáváš, když tvrdíš, "aby z toho neměl problémy".
to jsem nenapsal, kde jsi to našel?
já psal
když sem dáš nějaké porušení předpisů ze strany řidiče tramvaje, tak z toho bude mít velké problémy, i když často zaslouženě

Yvona

Příspěvek od Yvona » 26.1.2006 14:37

No, to se pak nemůže nikdo divit, že když se jezdí 2x déle, že se rádo pospíchá (a na silnicích to pak podle toho vypadá)
Dneska je všechno o penězích.

Uživatelský avatar
Paulie
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 20.6.2005 13:34

Příspěvek od Paulie » 26.1.2006 14:35

Yvona píše: Srovnávám a píši a psát bud a srovnávat také.
Tak si ale taky srovnávej interval toho metra a interval tramvaje/busu.. a počet lidí který vezeš ty a kterej oni.. a rovnou si to taky srovnej s lanovkou na Petřín a s taxíkem.
Doba slušnosti za Tvé babičky je dávno pryč, dnes je doba poněkud horší, v tom jsi zřejmě zaspal.
Mno ta dabo asi tak pryč neni,když jezdila eště před pár lety,to jenom ty zavádíš novou "slušnost".Doba se změnila,doprava je daleko drsnější -nikoli podmínky řidičů- .. ale to neznamená,že tim taky zkončila slušnost.Když už chceš srovnávat,tak by mě docela zajímalo,jak by ses ke kaštanům chovala po celodenní směně na promrzlim starym takřka neodpruženym Ringhofferu,když by si stála celej den u kontroleru.
Máš pravdu nikam nepospíchám, neponížím se tím tak na lajnu těch ostatních. Právě proto vím, jak je národ tupej, tak se tak nebudu chovat, takové ponížení si opravdu nemohu dovolit. Mimochodem do mého života Ti nic není. Má rada zní "POSPÍCHEJ POMALU"
Proč by nebylo? Ty taky denně ovlivníš život tisíců lidí.. ať už tak nebo tak.. PS:Popoběhnutí za tramvají nás asi fakt zabije.. asi jako kouření.Sport asi neexistuje a vraždí taky..
Zamyslela jsem se, a musela jsem se Ti trochu zasmát. Nezlob se beru to z hlediska mé profese. Jinak já neujíždím naschvál, já jen jedu, když mi všichni, co stáli na nástupním ostrůvku nastoupili.
Tak sme se vzájemně zasmáli a zkus to vzít taky jako člověk.Každej den se v Práglu něco stane,co změní plány hafo lidem,tak se nediv,že lidi pospíchaj,ony sou totiž taky důležitý věci,který se stihnout musej a ne každej si může vypomoct vehiklem.
Jak říkám :NENÍ POVINNOST ŘIDIČE TRAMVAJE ČEKAT NA OPOZDILCE. V tomto vám ani stížnost nepomůže.
To ti neberu,ale rád bych ti připomněl o co tu šlo,ujet někomu ZBYTEČNĚ před nosem a pak čekat na peckách to je hulvátsví natož pak kvůli tomu jet na "stůj". :roll:
Být řidičem tramvaje není žádný medík. Jak říkám, běž si to zkusit a pak budeš mluvit stejně jako já a ostatní kolegové.
To vim taky,ale jednou sis vybraka,že budeš sloužit lidem,asi jako taxikář,tak se tak chovej.. K chování tvejch kolegů,už dlouho se mi nestalo,že by mi někdo zavřel dveře před nosem,když na mě někdo -z dobrý vůle- počkal,dycky sem mu slušně poděkoval a věřim,že byl hřejivej pocit na obou stranách.Ty se zas někdy vyzkoušet cestovat jako kaštan co někam pospíchá -já vim,podle tebe neni nikdy kam-ne jako švecová nahánějící j.ř.

PS:Jestlipak choděj kaštani na ostrůvek přes přechod?Většinou ne co?Tak to bys jim vlastně podle stejnýho klíče nemusela ani stavit.Podle mě prostě darmo mluvit,ty to asi nikdy nepochopíš hauk.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 26.1.2006 14:35

radek31 píše:byl bych rád, kdyby z toho řidič auta měl problém, ale bohužel praxe je jiná - škoda
já jsem se tu nikdy nezastával žádného řidiče tramvaje, který byl vyfocený jak něco porušuje a nehodlám s tím začínat
Ale zastáváš, když tvrdíš, "aby z toho neměl problémy".

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 26.1.2006 14:35

KM píše:Budu se muset s tebou svézt :roll:
už jsi se mnou jel a pak jsi vystoupil na konečné, aniž bys se mnou mluvil nebo se aspoň představil :-(
Naposledy upravil(a) radek31 dne 26.1.2006 14:35, celkem upraveno 1 x.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 26.1.2006 14:33

Yvona píše:V tom máš pravdu, SPZ se opravdu nikdo neobtěžoval smazat a obtěžovat se s tím ani nebude. To jen říkám pro případ do budoucna, aby to zbytečně pak nikoho nerozčilovalo.
No vždyť já sem taky začnu dávat fotky zakrytejch xichtů a focení tacháčů přes sklo kabiny... :D Okej v pohodě. Mě to nevadí, já předpisy neporušuji. Založil bych téma:
Fízlárna, bonzárna, ....

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 26.1.2006 14:32

byl bych rád, kdyby z toho řidič auta měl problém, ale bohužel praxe je jiná - škoda
já jsem se tu nikdy nezastával žádného řidiče tramvaje, který byl vyfocený jak něco porušuje a nehodlám s tím začínat

KM

Příspěvek od KM » 26.1.2006 14:31

Radku, ty jsi mistr v hledání výmluv. Budu se muset s tebou svézt :roll:

Honzík
problémový jedinec
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004 11:11
Bydliště: Praha 4 Lhotka
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin KT8D5RN2

Příspěvek od Honzík » 26.1.2006 14:30

:roll:
Martin-KT8D5.RN2P píše:Jistě máš pravdu, ty si ze mě zakomplexovanej asi co?? Jak tak na to koukám, ty máš pořád radost na mě útočit, že?? :lol: :lol: Chudinko. Zase mi budeš vyhrožovat rozbitim húst, když nepřestanu jezdit autem, nebo tvrdit, že auto je lepší doprava? :lol: :lol:

Yvona

Příspěvek od Yvona » 26.1.2006 14:30

Martin-KT8D5.RN2P píše:Mě se jen líbí, jak sem dáváte trapně fotky aut na kolejích aniž byste se obtěžovali zamazat značku, ale když se sem cpaly fotky řidičů tramvají, jak si krejou xichty notama, tak to se takticky umazávaly čísla vozů. Holt drážní zákon tady nemá žádnou váhu.
V tom máš pravdu, SPZ se opravdu nikdo neobtěžoval smazat a obtěžovat se s tím ani nebude. To jen říkám pro případ do budoucna, aby to zbytečně pak nikoho nerozčilovalo.

Odpovědět