Nové tramvajové tratě

Právě zde je prostor pro Vaše přání a fantazie. Spekulace na téma nových tratí, dodávek vozů, nových linek a spousta dalších věcí vítána právě zde...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Holyně

Odeslatod Jonáš v 02.6.2005 13:16

Marek B. napsal:
Proxy napsal:...myslím, že by bylo vhodné nabídnout pomocnou ruku ve formě prodloužení TT blížeji tomuto území...
...a také obsloužit část Slivence. Možná by stálo zato natáhnout TT až někam k Lochkovu.
Já myslím, že na Holyni a dál ani kus.
Jonáš

Odeslatod dušan v 02.6.2005 13:02

Marek B. napsal:
Proxy napsal:...myslím, že by bylo vhodné nabídnout pomocnou ruku ve formě prodloužení TT blížeji tomuto území...
...a také obsloužit část Slivence. Možná by stálo zato natáhnout TT až někam k Lochkovu.

v oficiálních plánech bylo a snad stále je výhledové prodloužení tratě do Holyně, proto konečná Sídliště Barrandov je postavena dočasně na navážce.
dušan
Uživatel

Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Odeslatod Marek B. v 02.6.2005 12:56

Marek B.
Uživatel

Odeslatod Proxy v 02.6.2005 12:38

Já bych pro prodloužení někam do prostoru v okolí Novořeporyjské za Holyň a Slivenec, kde UP po roce 2010 předpokládá rozvojové území. Tady by záleželo na jednání s konkrétním investorem. Pokud by se našel investor, který by se rozhodl zainvestovat na území jako celku, myslím, že by bylo vhodné nabídnout pomocnou ruku ve formě prodloužení TT blížeji tomuto území.
Proxy
Moderátor

Odeslatod Tom v 02.6.2005 12:30

přibližně asi tam kde je v územním v plánu, neměnil bych to...
Tom
Uživatel

Prodloužení TT z Barrandova

Odeslatod Pajda v 02.6.2005 12:18

Zajímalo by mě, jakou máte představu o vedení TT směr Holyně, kde by měla být nová konečná.
Pajda
Uživatel

Odeslatod adam_r v 30.5.2005 17:36

Phabbey napsal:Ta spojka směrem na Trojskou nesmysl není, i v projektu TT do Bohnic, který byl zakreslen v infocentru IV.C1 to bylo nakreslené takhle (ovšem bez tratě Kobyliské náměstí - Střelničná). Ale je-li čerstvě zastavěná, tak je to o něco horší :?

V cene pripadne trate je vykup jednoho domu (byt noveho) zanedbatelna polozka.
adam_r
Uživatel

Odeslatod Phabbey v 30.5.2005 17:24

Ta spojka směrem na Trojskou nesmysl není, i v projektu TT do Bohnic, který byl zakreslen v infocentru IV.C1 to bylo nakreslené takhle (ovšem bez tratě Kobyliské náměstí - Střelničná). Ale je-li čerstvě zastavěná, tak je to o něco horší :?
Phabbey
Uživatel

Odeslatod Marek B. v 30.5.2005 13:58

MOp napsal:1/ projizdeni smyckou je pitomost, jelikoz je jednokolejna, tudiz jednosmerna. opacny smer bys tahal kudy? po silnici na tahaci?

Smyčka by byla dvojkolejná.
MOp napsal:2/ spojka z kobylisskeho namesti pro tve linky 5,10,14 smerem do trojske je nepouzitelna, jelikoz je cerstve zastavena.

No tak se 1 barák zbourá. Ani není moc velký.
MOp napsal:3/ mas tam strasne moc linek a skoro vsechny jedou do centra. to je nemyslitelne..
Mám tam tolik linek, kolik je podle stávající frekvence autobusů potřeba. To, že vedou do centra podle mě nevadí. 14 a 17 vedou ve stávající trase-já vím, že nejsou moc využívány, ale je to takové přemostění 2 využívaných úseků. V trase na Palmovku zachovávám 3 linky-tam není problém s nedostatkem cestujících. No a 5 plní funkci obsluhy oblasti ulice V Holešovičkách. Tam se zruší 102 a asi i ostatní 2 linky. Ul. V holešovičkách se tím zlidští a s mostem Barikádníků není problém. Pro tramvaje je vyhrazen 6 m široký střední pás.
Marek B.
Uživatel

Odeslatod slimman v 28.5.2005 17:57

Phabbey napsal:
pawel napsal:že to vypadalo pěkně? zdá se mi to jako vrchol odosobnění, ale tak to zůstalo vpodst.dodnes.

Ve srovnání s dneškem vypadala pěkně...

Vše nové vypadá líp...skoro. :lol:
slimman
Uživatel

Odeslatod Phabbey v 28.5.2005 17:40

pawel napsal:že to vypadalo pěkně? zdá se mi to jako vrchol odosobnění, ale tak to zůstalo vpodst.dodnes.

Ve srovnání s dneškem vypadala pěkně...
Phabbey
Uživatel

Odeslatod pawel v 26.5.2005 23:26

fotomontage nic moc 8-)
že to vypadalo pěkně? zdá se mi to jako vrchol odosobnění, ale tak to zůstalo vpodst.dodnes.
pawel
Uživatel

Odeslatod Tom v 26.5.2005 20:49

tyhle letáky někde mám doma... určitě jich mám víc tak třeba někdy můžu přinýst... já sem tyhle věci sbíral... tak toho mám dva pytle ve sklepě... i papíry s výlukama někdy okolo roku 1996
Tom
Uživatel

Odeslatod Phabbey v 26.5.2005 20:46

Koukám, jak to v Modřanech vypadalo celkem pěkně, když byla trať nová :roll: :evil:
Phabbey
Uživatel

Odeslatod MOp v 26.5.2005 20:43

nikam se to nehodi, tak to prdnu semka..

jak jiz bylo ve vzkazniku a v navstevni knize zmineno, slavi trat do modran male vyroci. nekdo tam zminil letak, ktery informoval o zmene linkoveho vedeni. ten jiz nemam, ale dochovala se mi fotografie, ktera na nem byla na titulni strane.

dovolte tedy, abych se s vami o ni podelil.

jedna se o vuz 6750, ktery vyjede za par dni z ustrednich dilen jako 8452.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory..
MOp

PředchozíDalší

Zpět na Budoucnost