TT Počernická

Právě zde je prostor pro Vaše přání a fantazie. Spekulace na téma nových tratí, dodávek vozů, nových linek a spousta dalších věcí vítána právě zde...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Martin.KT8D5

Re: Rozhodně ne

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 16.4.2005 0:26

Honzík píše:Rozhodně by se zatravněný střední pruh nestal parkovacím místem. Ve středním pruhu nemají, co být parkovací místa. To je na Pankráci, Krči, kde využili zrušenou trať. Vždyť stejnak musí přecházet ulice mimo přechod a to není zrovna oficiální způsob, neboť se mají užívat přechody.
Přecházet můžeš, kde chceš, jako v tam kde nejsou přechody nesmim přejít?? Myslim třeba menší ulice a tak, takže nejsem si jist. Možná, je to daný velikostí ulice.

Honzík
problémový jedinec
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004 11:11
Bydliště: Praha 4 Lhotka
Kontaktovat uživatele:

Rozhodně ne

Příspěvek od Honzík » 15.4.2005 23:48

Rozhodně by se zatravněný střední pruh nestal parkovacím místem. Ve středním pruhu nemají, co být parkovací místa. To je na Pankráci, Krči, kde využili zrušenou trať. Vždyť stejnak musí přecházet ulice mimo přechod a to není zrovna oficiální způsob, neboť se mají užívat přechody.

Uživatelský avatar
slimman
Uživatel
Příspěvky: 501
Registrován: 21.1.2005 20:28
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od slimman » 15.4.2005 16:16

XSC píše: Ale střední pás v Malešicích je zatrávněný a neparkuje se na něm. Takže tam zavedením tramvaje žádná změna stavu nenastane. To není jako Budějovická.
A právě proto by se některým lidem hodilo, kdyby se tam parkovat dalo. Jenže po stavbě TT by už neměli šanci.

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Příspěvek od XSC » 15.4.2005 13:25

slimman píše:Blbost, řekl bych, i podle reakcí na DF DP, že většina lidí tam tramvaj chce. Protestují hlavně ti, kteří chtějí získat střední pás pro parkování. A ti jsou, bohužel, slyšet nejvíc.
Ale střední pás v Malešicích je zatrávněný a neparkuje se na něm. Takže tam zavedením tramvaje žádná změna stavu nenastane. To není jako Budějovická.

MOp

Re: TT pro Malešice je dobrý počin

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 12:54

Jonáš píše:osobně znám jednu rodinu z Barrandova, která patří k IGK a proti stavbě TT brojila a nadávala na prach, stavební ruch, atd... Dva měsíce po otevření začala tramvaj vzývat. Doufám, že tak to bude i v případě Počernické.
no tak tam je mi to celkem volny.. spis obdobny posun cekam u TT na Vaclavaku a Prikopech :-D

Uživatelský avatar
slimman
Uživatel
Příspěvky: 501
Registrován: 21.1.2005 20:28
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od slimman » 15.4.2005 12:52

MOp píše: kolik bude za 3 roky (v dobe nejkratsiho postaveni trati) nizkopodlaznich vozidel? 50? i to je moc.. to by se muselo pristi rok skoro pouze wanovat.. to mas necele dva vozy na jednu linku!
Jasně, taky jsem samozřejmě nemyslel, že tam budou jen np.

Jonáš

TT pro Malešice je dobrý počin

Příspěvek od Jonáš » 15.4.2005 12:47

slimman píše:Uznávám, ten můj příspěvek byl trochu emotivně zabarven. :) Ale stejně jsem přesvědčen, že většina lidí by tam tramvaj uvítala. Nikdy nebudou všichni stoprocentně pro. Tak je to i na Barrandově.
Osobně znám jednu rodinu z Barrandova, která patří k IGK a proti stavbě TT brojila a nadávala na prach, stavební ruch, atd... Dva měsíce po otevření začala tramvaj vzývat. Doufám, že tak to bude i v případě Počernické.

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 12:43

slimman píše:Uznávám, ten můj příspěvek byl trochu emotivně zabarven. :) Ale stejně jsem přesvědčen, že většina lidí by tam tramvaj uvítala. Nikdy nebudou všichni stoprocentně pro. Tak je to i na Barrandově.
TT bude mít zcela určitě odhlučňovací prvky, zatravnění, no a pokud budou nějaké np ve Strašnicích, tak nebude problém. Navíc podmínky pro stavbu budou mnohem mnohem lepší než na Barrandově. 8-)
kolik bude za 3 roky (v dobe nejkratsiho postaveni trati) nizkopodlaznich vozidel? 50? i to je moc.. to by se muselo pristi rok skoro pouze wanovat.. to mas necele dva vozy na jednu linku!

Uživatelský avatar
slimman
Uživatel
Příspěvky: 501
Registrován: 21.1.2005 20:28
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od slimman » 15.4.2005 12:39

Uznávám, ten můj příspěvek byl trochu emotivně zabarven. :) Ale stejně jsem přesvědčen, že většina lidí by tam tramvaj uvítala. Nikdy nebudou všichni stoprocentně pro. Tak je to i na Barrandově.
TT bude mít zcela určitě odhlučňovací prvky, zatravnění, no a pokud budou nějaké np ve Strašnicích, tak nebude problém. Navíc podmínky pro stavbu budou mnohem mnohem lepší než na Barrandově. 8-)

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 12:05

no ja nevim.. ja jezdim tramvaji, ale take obcas autem.. take mne zajima parkovaci misto.. rad bych totiz zaparkoval v rozumnem dosahu sveho bydliste, coz je rok od roku horsi..

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 15.4.2005 11:39

Pepa píše:
slimman píše:Blbost, řekl bych, i podle reakcí na DF DP, že většina lidí tam tramvaj chce. Protestují hlavně ti, kteří chtějí získat střední pás pro parkování. A ti jsou, bohužel, slyšet nejvíc.
Takže zase hrubé tramvaje by utiskovali autíčka...neměli by kde parkovat chudáčkové... Vždyť je všude parkovacích míst jak na*****
Je to logický, když jezdim zásadně autem tramvaj mě nazajímá a opačně...

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 15.4.2005 11:36

slimman píše:Blbost, řekl bych, i podle reakcí na DF DP, že většina lidí tam tramvaj chce. Protestují hlavně ti, kteří chtějí získat střední pás pro parkování. A ti jsou, bohužel, slyšet nejvíc.
Takže zase hrubé tramvaje by utiskovali autíčka...neměli by kde parkovat chudáčkové... Vždyť je všude parkovacích míst jak na*****

Uživatelský avatar
slimman
Uživatel
Příspěvky: 501
Registrován: 21.1.2005 20:28
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od slimman » 15.4.2005 11:33

Blbost, řekl bych, i podle reakcí na DF DP, že většina lidí tam tramvaj chce. Protestují hlavně ti, kteří chtějí získat střední pás pro parkování. A ti jsou, bohužel, slyšet nejvíc.

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 11:00

willyjeff píše:
Pepa píše:...jsem zvědav až tam přijede nějaká rozvrzaná vrakosa... :lol:
Ale do Malešic na 239 a 208 i často na 188 jezděj nízkopodlžáky, ne?
je to rozvrzeno tak, aby cela praha byla pokryta nizkopodlaznosti.. mas garantovane spoje na linkach atd..

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 15.4.2005 10:59

A ještě tam jezdí 133 :wink: A slintyhnusy nebudou pořád novotou zářicí busy, podívej se na první slintyhnusy...

Odpovědět