Jak dál s Tram-fórem ?

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Yvona

Příspěvek od Yvona » 24.11.2005 4:03

Martin-KT8D5.RN2P píše:Špatnej jsem ten já. Dobře... Omlouvám se, že jsem si dovolil vůbec zastat se našeho setkání. Máte všichni pravdu, beru zpátky promiňte... Yvonko promiň, máš pravdu, všichni čekali na tebe a máš pravdu i v tom, že někomu jako si ty to skutečně nestálo za to....
Děkuji Ti za uznání a pochopení, to opravdu nemuselo být...... =D>

Ladislav Kubera

Příspěvek od Ladislav Kubera » 23.11.2005 21:39

Vážení! Pro další osud Tram-fóra doporučuji, abychom uvažovali a vyjadřovali se trochu pozitivněji. Nebojte se - ta moje hluboká filozofie zas tak moc hluboká nebude. Pišme více o tom co chceme, než co (nebo koho) nechceme. Náš problém tkví v tom, že máme každý horu dobrých a zaručeně správných úmyslů, bohužel každý trochu odlišných. Myslím, že je problematická argumentace, kdo je větší b l b (můžete si dosadit jiné obhroublosti), protože to přesně změřit nejde.
Jako demonstraci pozitivního vyjadřování bych shrnul setkání hrstky členů klanu Tramfóra jako velmi zajímavé a zábavné a požádal vás o návrh dalšího mejdanu, event. o vylepšení, abychom se příště sešli ve větším počtu.
Gratuluji každému, kdo dočetl až sem, aniž by mě v negativním rozpoložení posílal někam hodně daleko.
L.K.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 23.11.2005 20:54

Špatnej jsem ten já. Dobře... Omlouvám se, že jsem si dovolil vůbec zastat se našeho setkání. Máte všichni pravdu, beru zpátky promiňte... Yvonko promiň, máš pravdu, všichni čekali na tebe a máš pravdu i v tom, že někomu jako si ty to skutečně nestálo za to....

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 23.11.2005 20:53

Já jsem jen nepochopil, proč bylo napadáno setkání pár lidí z TF. To snad nebylo opravdu nutné.

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 23.11.2005 20:46

Martin: NEvim jak ostatni ale i v Guestbooku sem videl aroganci spis z tve strany . Proste pokud nebylo po tvym , tak to bylo spatny .

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 23.11.2005 20:36

kocour píše:
Martin-KT8D5.RN2P píše:Mluv za sebe tobě určitě nikdo nepsal. Po tobě nevzdech ani potkan...
To´s trochu přepísk´, ne?
Já už nereaguji, nemám na to sílu, ale to to nikdo nevidíte z její strany tu aroganci?? S tím, že neprohloupili?? Tak třeba neprohloupili a to je důvod schazovat náše setkání?? Koneckonců ptali se všichni po Petrovi, ne po Yvoně, tak proč taková reakce, ale asi jsem sám kdo tohle vidí.

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 23.11.2005 20:27

Petr píše:Bohužel nebyl pochopen původní záměr - podobně jako u tisku máme téma s dizkuzí a téma bez ní, šlo o to, aby horké aktuality nezapadly v nánosu reakcí. Každopádně ke sloučení se hlásím já
Já bych ten tisk hodnotil jako něco vyjímečného, ale jen proto, že tam stačí dát odkaz na text uveřejněný někde jinde.

Za sloučení děkuji. :D

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 23.11.2005 20:23

Pajda píše:Děkuji tomu, kdo odstranil duplicitní téma postřehy z terénu.
Je to cesta dobrým směrem. :roll:
Bohužel nebyl pochopen původní záměr - podobně jako u tisku máme téma s dizkuzí a téma bez ní, šlo o to, aby horké aktuality nezapadly v nánosu reakcí. Každopádně ke sloučení se hlásím já

kocour

Příspěvek od kocour » 23.11.2005 20:05

Martin-KT8D5.RN2P píše:
Yvona píše:Já myslím, že na ty, na které se čekalo, co nedorazili, a co byli smskama skrze to atakovaní, NEPROHLOUPILI a ani toho nelitují, že se naobjevili.
Mluv za sebe tobě určitě nikdo nepsal. Po tobě nevzdech ani potkan...
To´s trochu přepísk´, ne?

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 23.11.2005 19:52

Děkuji tomu, kdo odstranil duplicitní téma postřehy z terénu.
Je to cesta dobrým směrem. :roll:

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 23.11.2005 17:28

Petr píše:
Martin-KT8D5.RN2P píše:No a zase se tu řeší něco úplně jiného, má se tu řešit zavřít nebo nezavřít. Kolik témat je asi na hlavní straně tramvajových... :roll:
6 z 10 je tramvajových, další 2 jsou dopravního rázu, docela úspěch....
Což se kupodivu divím... =D>

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 23.11.2005 17:27

Martin-KT8D5.RN2P píše:No a zase se tu řeší něco úplně jiného, má se tu řešit zavřít nebo nezavřít. Kolik témat je asi na hlavní straně tramvajových... :roll:
6 z 10 je tramvajových, další 2 jsou dopravního rázu, docela úspěch....

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 23.11.2005 17:11

No a zase se tu řeší něco úplně jiného, má se tu řešit zavřít nebo nezavřít. Kolik témat je asi na hlavní straně tramvajových... :roll:

MOp

Příspěvek od MOp » 23.11.2005 16:20

Yvona píše:Myslím, že na každém z nás záleží s kým se půjde srazit a s kým ne, takže se v tom nemusíš dále vrtat. Dík
nemohu si pomoci, ale jelikož mi trošičku otrnulo, nějak mám dnes mopovskou náladu - nahraváš mi na smeč, nemohu jinak -
a někteří se srážejí velmi často :smt058 :lol: :lol: :lol:
p.s. není to nic osobního.. ale nejhorší je srážka s blbcem :-D

Yvona

Příspěvek od Yvona » 23.11.2005 16:13

Ivan píše:
Yvona píše:Věř mi, že pravdu ode mne by "někteří" neunesli. Wau, to by mohla být dortová válka :lol: :lol:
¨

Pořád tu něco na někoho máš a ale sama jsi na srazu nebyla, možná jsi se sama bála tam přijít 8-)
Pořád ne Ivánku :lol: :lol: :lol:. A nevím, koho bych se tam asi tak měla bát :?: :lol: :lol: :lol:. Ivánku mě nedělá problém někomu do očí říct, co si o něm myslím (ten,kdo mě zná osobně to může potvrdit). :wink:
To, že někteří nedorazili, věděli proč dorazit nemají. Ale strach z lidí to určitě nebyl, tomu věř Ivánku cink :lol:.
Když už bych šla na sraz, tak jedině se bavit, a ne řešit nějaké konflikty. Myslím, že na každém z nás záleží s kým se půjde srazit a s kým ne, takže se v tom nemusíš dále vrtat. Dík

Zamčeno