Nečekání na Lazarské

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 24.7.2006 12:48

Anonymous píše:Tak mi poraď, ty chytráku, jak mám v noci jezdit z Lehovce na Jižní město, hm??? A mimochodem, je nás víc, co zuřej.....
Chce to čas kdy jsi tam byl a poslat tedy stížnost. Také musíš brát v úvahu, že je tedy nějaký neplánovaný provoz. A když zdrží noční odjezd o 7minut tak prostě se zdrží noční doprava o 7 minut všude. Protože čekačky nejsou jen na Laurové. Sám jsem zažil problém s cestujicím na karláku. A tak zdržení bylo 10 minut. A pak prostě stál provoz 10 minut na všech přestupech(otakarova,Průběžná,černokostelecká). Ale myslím si, že pokud to linka 3 stihá v pořádku(sám jsem zažil) tak noční by to také mohla. A když jsem se den nebo dva po zavedení tohoto odklonu ptal Radka31, který noční měl tak říkal že to je tak +3minuty na 58 a čekají tam tramvaje 4 minuty tak snad se to dá stihnout ne?????? Furt mi tam ty tramvaje čekají 1minuty. A na lince 59 by problém být neměl. A tu 52 asi trošku jo ale také ne moc. Přeci jenom je to noc. TAk typuji+7minut tak to tam bude o 3minuty déle stát.

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 24.7.2006 12:27

Anonymous píše:Tak mi poraď, ty chytráku, jak mám v noci jezdit z Lehovce na Jižní město, hm??? A mimochodem, je nás víc, co zuřej.....
Stěžuj si, stěžuj si, stěžuj si. Jiná možnost neexistuje :wink:

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 24.7.2006 12:16

Tak mi poraď, ty chytráku, jak mám v noci jezdit z Lehovce na Jižní město, hm??? A mimochodem, je nás víc, co zuřej.....

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nečekání na Lazarské

Příspěvek od jara » 24.7.2006 12:13

Josef píše:Zdravím vás v tomto týdnu se mi dvakrát stalo, že na sebe noční linky nečelaky...Konkrétně ve středu, a v pátek o půl jedné se nečekalo na linku 52, která přijela opožděně o dvě až čtyři minuty.To je vážně takovej problém pro dispečery, aby zdrželi na tu minutu dvě ostaní noční linky??? Jinak podotýkám že když jsem v tyto dva dny dojížděl an Národní třídu, tak již proti nám jely linky 54,55,56,57,a 58 od Lazarské.Takhle si moc dobrou pověst DP neudělá :!: :!: :!:
Máš odpovědi v NK proč to píše zase sem.
Máme ti asi napsat, že jsi chudák nebo jak?????? Máš v noci jezdit TÁGEM jako jezdí Martin KT8D5NK(a kdo ví co ještě). Ten nemá s tímto problémy. Sám to tady psal :lol: před půl rokem

Josef

Nečekání na Lazarské

Příspěvek od Josef » 24.7.2006 12:10

Zdravím vás v tomto týdnu se mi dvakrát stalo, že na sebe noční linky nečelaky...Konkrétně ve středu, a v pátek o půl jedné se nečekalo na linku 52, která přijela opožděně o dvě až čtyři minuty.To je vážně takovej problém pro dispečery, aby zdrželi na tu minutu dvě ostaní noční linky??? Jinak podotýkám že když jsem v tyto dva dny dojížděl an Národní třídu, tak již proti nám jely linky 54,55,56,57,a 58 od Lazarské.Takhle si moc dobrou pověst DP neudělá :!: :!: :!:

Zamčeno