Reakce na článek Martina Šubrta z prt.cz

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Re: Reakce na článek Martina Šubrta z prt.cz

Příspěvek od radek31 » 07.8.2006 12:08

infected.bass píše:A všem kterým to přijde úsměvné, asi jste jedni z těch "chytrých" tramvajáků, že???
máte to v hlavě v pořádku? řidič tramvaje je ten, kdo nejvíc odnese jakoukoliv závadu v informování cestujících a tím pádem je to také ten, kdo nejvíc ocení práci M. Šubrta
musel jsem se hodně držet, abych vás za ty řeči neposlal do .......

infected.bass

Re: Reakce na článek Martina Šubrta z prt.cz

Příspěvek od infected.bass » 07.8.2006 10:48

Udivený čtenář píše:nevím zda ty vlastnoručně vytišntěné informace během výluk vytvářel sám autor, ale opravdu jsem se dobře pobavil, ten člověk asi není úplně normální. vytvářet doma cedulky a lepit je po zastávkách. ukazoval jsem to ještě kolegům a fakt jsme se dost zasmáli co mezi náma žije za lidi :lol:
Nedá mi to a zareaguji. Úsměvné to je, za situace, kdy DP zvládá svoji činnost v této sekci, jenže DP bere nekřesťanské peníze za jízdenky a služba nulová. Za co platím 20 kč za jízdenku??? Abych po půlhodině od nějakého dobráka zjistil, že už týden nemají vyvěšené jř a že travmaje tudy de facto nejezdí, nebo jezdí, ale interval 10 minut je pouze na papíře v reálu je 20. DP si už konečně musí uvědomit, že je tady pro lidi, ne lidi pro jeho zisky. Pak se furt všude diví, kolik lidí raději jede autem. Tohle je důvod proč jet autem!!! DP podnik se musí umět začít chovat k zákazníkovi, počínaje řidiči (ty často u této výluky byli také "ochotní" a ani se nedivim, že jim lidé nadávali, celkem po právu) Protože věta jedno z pracovníků, na dotaz kudy, že to ta 19 jede, odpověděl. Kristepane tak po páté a naposledy jedu k Vltavský a pak po nábřeží, pane bože, ještě něco??? To si myslím, že není na nadávku, ale na inzultaci. Tímto oceňuji snahu Martina Šubrta, který supluje zdarma práci DP, jen aby si DP nezvykl! Martine aplaus. A všem kterým to přijde úsměvné, asi jste jedni z těch "chytrých" tramvajáků, že??? :lol:

Uživatelský avatar
Michal
Uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: 24.7.2005 20:42
Bydliště: Praha - Horní Kunratice

Příspěvek od Michal » 06.8.2006 19:35

ale kdyby jste byli v takové situaci, jako ty lidi na zastávkách, tak by vám taková cedulka docela bodla, že jo??? :roll:

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce na článek Martina Šubrta z prt.cz

Příspěvek od Petr » 06.8.2006 18:07

Udivený čtenář píše:nevím zda ty vlastnoručně vytišntěné informace během výluk vytvářel sám autor, ale opravdu jsem se dobře pobavil, ten člověk asi není úplně normální. vytvářet doma cedulky a lepit je po zastávkách. ukazoval jsem to ještě kolegům a fakt jsme se dost zasmáli co mezi náma žije za lidi :lol:
Spíš si myslím, že byste se měli divit a smát tomu, jak laxní je DP při informování cestujících. Chápu, že v dnešní době se asi nenosí udělat pro druhého cokoliv navíc a možná to u někoho vzbudí i úsměv. Jenže člověk, který je schopen se nad něčím takovým pousmívat je trochu mimo mísu. Protože v rovnici mi on vychází jako ten, komu bych se měl smát.

I.am.good

Re: Reakce na článek Martina Šubrta z prt.cz

Příspěvek od I.am.good » 06.8.2006 17:08

Udivený čtenář píše:nevím zda ty vlastnoručně vytišntěné informace během výluk vytvářel sám autor, ale opravdu jsem se dobře pobavil, ten člověk asi není úplně normální. vytvářet doma cedulky a lepit je po zastávkách. ukazoval jsem to ještě kolegům a fakt jsme se dost zasmáli co mezi náma žije za lidi :lol:
Vážně? Divili jste se, že nějaký člověk má na srdci i dobro pro ostatní lidi, a snaží se jim tímto pomoci? Je mi Vás i Vašich kolegů líto, jestli toto odsuzujete. Je pravda, že je taková doba, starat se o sebe a neo ostatní. Jestli jste to ale přijal za své, pak Vám přeji např. aby jste měl dopravní nehodu a nikdo, kdo by jel či šel kolem Vám nepomohl. Aby se starali jen o sebe. Přeji Vám to. Hezký den.

Udivený čtenář

Reakce na článek Martina Šubrta z prt.cz

Příspěvek od Udivený čtenář » 06.8.2006 16:58

nevím zda ty vlastnoručně vytišntěné informace během výluk vytvářel sám autor, ale opravdu jsem se dobře pobavil, ten člověk asi není úplně normální. vytvářet doma cedulky a lepit je po zastávkách. ukazoval jsem to ještě kolegům a fakt jsme se dost zasmáli co mezi náma žije za lidi :lol:

Zamčeno