Vozovna Motol

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Návštěvník

Re: Vozovna Motol

Příspěvek od Návštěvník » 20.8.2006 21:34

T.R.A.M.V.A.J.A.K píše:AHojky.
Chtěl bych se zeptat. Bude někdy den otevřených dveří ve Vozovně Motol.Mám k této vozovně určitý vztah.V letech 1997-2000 jsem totiž studoval právě v té škole studijní obor Mechanik Elektronických zařízení.A třídy maj ve směs okna přímo tzv.: nadvůr.Takže místo toho abych se soustředil na výuku,tak jsem jedním okem sledoval provoz ve Vozovně.Za vozovnou byl bufet s názvem U Depáka.Bohužel jsme nesměly chodit do tohoto bufetu zkrz garáže.Musely jsme vždy okolo přes ulici.Hrozil nám za to vyhazov.Tak jestli se ví kdy tak my prosím napište.
A to je takový problém prostě přijít navštívit své bývalé učitele?

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 20.8.2006 15:43

dle harmonogramu 2007

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Vozovna Motol

Příspěvek od Petr » 20.8.2006 13:48

T.R.A.M.V.A.J.A.K píše:AHojky.
Chtěl bych se zeptat. Bude někdy den otevřených dveří ve Vozovně Motol.Mám k této vozovně určitý vztah.V letech 1997-2000 jsem totiž studoval právě v té škole studijní obor Mechanik Elektronických zařízení.A třídy maj ve směs okna přímo tzv.: nadvůr.Takže místo toho abych se soustředil na výuku,tak jsem jedním okem sledoval provoz ve Vozovně.Za vozovnou byl bufet s názvem U Depáka.Bohužel jsme nesměly chodit do tohoto bufetu zkrz garáže.Musely jsme vždy okolo přes ulici.Hrozil nám za to vyhazov.Tak jestli se ví kdy tak my prosím napište.
Byl v roce 2004, kdy bude znovu je otázka vedení DP

Uživatelský avatar
Semir Gerkhan
Uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: 19.8.2006 22:38

Vozovna Motol

Příspěvek od Semir Gerkhan » 19.8.2006 23:25

AHojky.
Chtěl bych se zeptat. Bude někdy den otevřených dveří ve Vozovně Motol.Mám k této vozovně určitý vztah.V letech 1997-2000 jsem totiž studoval právě v té škole studijní obor Mechanik Elektronických zařízení.A třídy maj ve směs okna přímo tzv.: nadvůr.Takže místo toho abych se soustředil na výuku,tak jsem jedním okem sledoval provoz ve Vozovně.Za vozovnou byl bufet s názvem U Depáka.Bohužel jsme nesměly chodit do tohoto bufetu zkrz garáže.Musely jsme vždy okolo přes ulici.Hrozil nám za to vyhazov.Tak jestli se ví kdy tak my prosím napište.

Zamčeno