Návrh linkového vedení

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Preferujete málo linek s malými intervaly nebo hodně linek s dlouhými intervaly?

Anketa končí za 21.9.2006 14:37

Preferuji málo linek s malými intervaly
14
64%
Preferuji hodně linek s dlouhými intervaly
8
36%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
DavidD
Uživatel
Příspěvky: 1624
Registrován: 10.5.2006 17:36

Příspěvek od DavidD » 10.9.2006 16:55

Flanagan píše:Pokud se ptáte, co je to za otázku. Tak vězte: Na hodně linek s krátkými intervali nejsou vozy ani peníze.
No hlavně né ty vozy, když nejsou ani na 25-ku.

Flanagan

Příspěvek od Flanagan » 10.9.2006 15:11

Pokud se ptáte, co je to za otázku. Tak vězte: Na hodně linek s krátkými intervali nejsou vozy ani peníze.

Uživatelský avatar
slimman
Uživatel
Příspěvky: 501
Registrován: 21.1.2005 20:28
Bydliště: Praha 10

Re: Tramky máme narvané.

Příspěvek od slimman » 10.9.2006 14:24

K-M píše: Ty peníze jim dává magistrát (jízdným jim je dáváme jen tak z jedné čtvrtiny, za jízdné by to nedělali) a magistrát je dostává od státu. A ten nám je bere z daní.
Magistrát dostává vše od státu ?? To bych se divil. (Sorry za OT).

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Tramky máme narvané.

Příspěvek od demon » 10.9.2006 11:42

K-M píše:Já myslím, že ti to prozradí ve škole...
Tam bych moh tak maximálně vyučovat....
K-M píše:Ekonomické jevy tu nechte na mě, ano ?
Ekonomické jevy tak jak je znáš ty, v DPP jaksi neplatí, peněz na zkrácení intervalů při zachování nebo i zvýšení počtu linek je dost! A výsledek ankety zatím jednoznačně podporuje můj názor - více linek + kratší intervaly.

K-M

Příspěvek od K-M » 10.9.2006 7:28

Btw., když tak koukám na tu anketu nahoře, vy vlastně podporujete můj systém napaječů. jen když o tom napíšu, taxe na mě sesypete jak vosy. Neva, hlavně když ta anketa vychází tak jak vychází. Doooost dobrýýýý. :twisted:

K-M

Re: Tramky máme narvané.

Příspěvek od K-M » 10.9.2006 7:26

demon píše:Jasně šéfe, a teď mi ještě prozraď jak teda souvisí produktivita práce s délkou intervalů pražských tramvají. Protože tohle jsi dal do souvislosti ty!
Já myslím, že ti to prozradí ve škole, za nás to byla Občanská nauka, cca tak 8. třída. Ale trošku předběhnu: Ty nižší intervaly něco stojí, tramky běhaj, žerou proud, řidiči taky všichni nejsou šotouši aby to dělali z lásky takže občas chtěj peníze. Ty peníze jim dává magistrát (jízdným jim je dáváme jen tak z jedné čtvrtiny, za jízdné by to nedělali) a magistrát je dostává od státu. A ten nám je bere z daní. Čím víc vyděláme, tím víc dáme státu na daních (teda - někteří, jiní např. Kožený a jemu podobní asi ne, ale ti zas MHD nejezdí), aby měli tramvajáci větší plat. No a my větší plat (abysme mohli zaplatit větší daně, aby magistrát měl peníze na víc řidičů a víc proudu pro tramky) dostaneme, jen když budeme víc dělat. Tedy když toho víc vytvoříme. A to můžeme dvěma způsoby - buď v tý práci budeme dýl anebo budeme VÍC a RYCHLEJC DĚLAT.

218
Uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: 16.11.2003 22:14
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 218 » 10.9.2006 0:44

Demon:
No kratší intervaly musí asi někdo zaplatit, takže na ně musí i někdo vydělat, ne? :wink:

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Tramky máme narvané.

Příspěvek od demon » 08.9.2006 16:54

K-M píše:Produktivita práce nesouvisí s intenzitou práce ani s délkou práce. Ano máme jeden z nejdelších tejdnů a ještě vytvoříme jen 40% toho co v SRN. kdyby oni pracovali tak dlouho jako my tak bude rozdíl ještě větší. Ekonomické jevy tu nechte na mě, ano ? :P
Jasně šéfe, a teď mi ještě prozraď jak teda souvisí produktivita práce s délkou intervalů pražských tramvají. Protože tohle jsi dal do souvislosti ty!

K-M

Re: Tramky máme narvané.

Příspěvek od K-M » 08.9.2006 15:38

Anonymous píše:To asi dost těžko, tuhle nedávno psali, že máme jeden z nejdelších pracovních týdnů... Se mi nezdá, že by si to vymysleli.
Produktivita práce nesouvisí s intenzitou práce ani s délkou práce. Ano máme jeden z nejdelších tejdnů a ještě vytvoříme jen 40% toho co v SRN. kdyby oni pracovali tak dlouho jako my tak bude rozdíl ještě větší. Ekonomické jevy tu nechte na mě, ano ? :P

Návštěvník

Re: Tramky máme narvané.

Příspěvek od Návštěvník » 08.9.2006 14:55

K-M píše:Prozradím vám tajemství: Produktivita práce u nás je na 40% produktivity německé. Víc dělejte, budete víc platit na daních a bude víc peněz na tramvaje.
To asi dost těžko, tuhle nedávno psali, že máme jeden z nejdelších pracovních týdnů... Se mi nezdá, že by si to vymysleli.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Tramky máme narvané.

Příspěvek od demon » 08.9.2006 12:56

K-M píše:Prozradím vám tajemství: Produktivita práce u nás je na 40% produktivity německé. Víc dělejte, budete víc platit na daních a bude víc peněz na tramvaje.
To jsou souvislosti... Míň makáte, o to víc se mačkejte ! :shock:

K-M

Re: Tramky máme narvané.

Příspěvek od K-M » 08.9.2006 12:17

Honzík píše:Kdyby to bylo v Drážďanech, tak by už zkracovali intervali. Tam si vždycky do tramvaje sednete.
Prozradím vám tajemství: Produktivita práce u nás je na 40% produktivity německé. Víc dělejte, budete víc platit na daních a bude víc peněz na tramvaje.

Honzík
problémový jedinec
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004 11:11
Bydliště: Praha 4 Lhotka
Kontaktovat uživatele:

Tramky máme narvané.

Příspěvek od Honzík » 08.9.2006 12:05

Kdyby to bylo v Drážďanech, tak by už zkracovali intervali. Tam si vždycky do tramvaje sednete.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 08.9.2006 11:43

K-M píše:Neboli sci-fi
No pro tebe určitě, tebe by to muselo budit i ze sna... :lol:

K-M

Příspěvek od K-M » 08.9.2006 11:18

demon píše:Co to je za otázku? Já preferuji hodně linek s krátkými intervaly!!!
Neboli sci-fi

Zamčeno