Upozornění

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

8655

Příspěvek od 8655 » 17.10.2006 13:30

No,pokud jsou IP adresy jiné tak to jo.Já přístup do administrace nemám.Jinak ono je fakt,že to spamování je promyšlené a nijak se bohužel asi nikdo nezbaví! :cry: Bohužel,jediné co zbývá je mazání příspěvků,témat... :?

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozornění

Příspěvek od Fořtík » 17.10.2006 13:03

MOp píše:IP blokovat nestaci, bo je pokazde jina a seznam by byl velice dlouhy...

ono by stacilo,aby se v tom fortmistr nehrabal.. po jeho zasahu zacalaly spamy znovu utocit :-(
Toho jsem se ani nedotkl. Poslední můj počin byl člověčí mód.

MOp

Re: Upozornění

Příspěvek od MOp » 17.10.2006 7:27

8655 píše:No,téma ihned po přečtení prosím ihned smažte,je tu na nic! Jen chci upozornit na stále častější spamování fóra.Asi by bylo nejlepší zakázat IP adresu...No,nechám to samozřejmě na vás,ale štve mě to.Každý den musíte mazat několik zbytečných příspěvků někdy i témat...
IP blokovat nestaci, bo je pokazde jina a seznam by byl velice dlouhy...

ono by stacilo,aby se v tom fortmistr nehrabal.. po jeho zasahu zacalaly spamy znovu utocit :-(

8655

Upozornění

Příspěvek od 8655 » 17.10.2006 7:19

No,téma ihned po přečtení prosím ihned smažte,je tu na nic! Jen chci upozornit na stále častější spamování fóra.Asi by bylo nejlepší zakázat IP adresu...No,nechám to samozřejmě na vás,ale štve mě to.Každý den musíte mazat několik zbytečných příspěvků někdy i témat...

Odpovědět