blafy

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 17.12.2006 17:55

Tak nepokracuj. Stejne to nakonec promazu ....

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 17.12.2006 17:52

tramvajak píše:Dobře, jen tak dál... kdybys nevěděl, k čemu slouží tlačítko "SZ" pod každým příspěvkem, tak to znamená "Soukromá zpráva" a můžete si tak mezi sebou vše vyjasnit. Neobtěžujte s tím ostatní, kteří na vaše, resp. tvé nevhodné nadávky nejsou zvědaví. Z:idea:
Děkuji.
Já si nezačal

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 17.12.2006 17:47

DJ LA DÉFENSE píše:Já si nenechám od nějakého mužíka z dílen nadávat bezdůvodně a zbytečně do hulvátů... Já jsem pro něj hulvát (i když nevím, z čehož tak usoudil z posledního příspěvku) a on pro mě je guma.
Dobře, jen tak dál... kdybys nevěděl, k čemu slouží tlačítko "SZ" pod každým příspěvkem, tak to znamená "Soukromá zpráva" a můžete si tak mezi sebou vše vyjasnit. Neobtěžujte s tím ostatní, kteří na vaše, resp. tvé nevhodné nadávky nejsou zvědaví. Z:idea:
Děkuji.

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 17.12.2006 17:45

tramvajak píše:DJ, mohu požádat o slušnější formu tvého vyjadřování? Nemusíš souhlasit s demonem, ale rozhodně to neznamená, aby jsi mu takhle veřejně nadával. Jestli bylo možné doposud o hulvátství z tvé strany polemizovat, obávám se, že teď jsi se jako hulvát zcela nepochybně projevil... :roll:
Já si nenechám od nějakého mužíka z dílen nadávat bezdůvodně a zbytečně do hulvátů... Já jsem pro něj hulvát (i když nevím, z čehož tak usoudil z posledního příspěvku) a on pro mě je guma.

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 17.12.2006 17:42

DJ LA DÉFENSE píše:... Si fakt guma...
DJ, mohu požádat o slušnější formu tvého vyjadřování? Nemusíš souhlasit s demonem, ale rozhodně to neznamená, aby jsi mu takhle veřejně nadával. Jestli bylo možné doposud o hulvátství z tvé strany polemizovat, obávám se, že teď jsi se jako hulvát zcela nepochybně projevil... :roll:

DJ LA DÉFENSE
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: 23.10.2006 15:00

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 17.12.2006 17:24

demon píše:Kdybych se chtěl zase hádat, napsal bych ti, že každej neni takovej hulvát jako ty.
Ale já se hádat nechci, takže to tady jen tak plácnu do éteru...
Co je na tom hulvátského?? To, že se nepo... z každýho paličkáře?? A to jen proto, že on tohle místo má rád a dalších 5 volnejch mu nevoní?? Si fakt guma...

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 17.12.2006 17:21

DJ LA DÉFENSE píše:A co? Na to existuje věta. Támhle máte volné místo. Pakliže se vám nelíbí, postůjte. Takhle to řešim já...
Kdybych se chtěl zase hádat, napsal bych ti, že každej neni takovej hulvát jako ty.
Ale já se hádat nechci, takže to tady jen tak plácnu do éteru...

Zamčeno